Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Moji 5 mesečnici sem začela zjutraj in zvečer v mleko dodajat riževo žitno kašico z okusom banane. Ker na škatli piše, da se jo dela z 70% polnega mleka in 30 % vode, sem tudi jaz naredila adaptirano mleko bolj redko in potem noter še to kašico. A je to potem prav, ali bi ji mogla dati kašico kar v normalno pripravljeno mleko???? To me zanima tudi zato, ker se je začela zdaj zvečer prebujati in je kao lačna?? A katera ve, kaj naj ji še zvečer dam, da bo bolj sita? A naj ji samo bolj zgostim obrok? Ker tekočine je dovolj, vedno na koncu enih 30 ml pusti. Hvala za odgovor.
RE: mleko z riževo žitno kašico 7.10.2005 10:55:26
lucky 111
Jaz sem našemu že pri 4 mesecih začela dodajati v adaptirano mleko (po nasvetu patronažne) Rižolino ali riževo kašico od Millupe, da je bilo bolj nasitno. Dodala sem nekaj žličk, in očitno mu je bilo dovolj in je začel spati celo noč. Poskusi, na izbiro imaš veliko riževih kosmičkov.
RE: mleko z riževo žitno kašico 7.10.2005 10:57:30
Špacka
Moji naredim adaptirano mleko čisto normalno, potem pa dodam 1-2 žlički riževe kašice, jaz to delam, da je mleko bolj gosto, ker Lina še vedno poliva, tako je pa boljše.