|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vreča za lupinco
21.10.2005 23:35:05   
andrejaz
Še ne prodajam - imam vrečo prišparano za naslednjega user posted image

Če pa želiš videti, kako zadeva izgleda namontirana na lupinici, pa lahko naredim kakšno sliko in dam v album. Sporoči.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vreča za lupinco
22.10.2005 10:26:47   
pravljica
škoda...sliko pa le pokaži, me zanima

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vreča za lupinco
25.10.2005 12:45:13   
pravljica
andreja...glede na to, da že imaš izkušnje...kako dolgo ste uporabljali sedež, torej kako dolgo pride v poštev vreča...če se mi sploh splača kupit user posted image  eni pravijo do 6. mesecev, torej bi nam prišla prav samo 2 meseca user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vreča za lupinco
25.10.2005 23:56:22   
andrejaz
Mi smo avtosedež uporabljali do skoraj Markovega 10 meseca (od konca avgusta do konca junija). Smo pa imeli lupinico Maxi Cosi Cabrio - ta je v prierjavi z ostalimi lupinicami zelo velika in široka, tako da jo lahko sigurno uporabljaš dlje kot 6 mesecev.

Sem pa jaz vrečo za lupinico uporabljala tudi v košari, namesto odej in kombinezona (naš je imel mavce in sem ga s težavo stlačila v kombinezon).

Tako sem jaz vrečo za lupinico uporabljala večkrat na dan tudi za sprehode.

Skratka, bil je super nakup.

< Sporočilo je popravil andrejaz -- 25.10.2005 23:57:14 >


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vreča za lupinco
27.10.2005 16:25:32   
pravljica
ok, potem je vreča tudi dovolj velika do enega 7. meseca? se jo da uporabit tudi v športnem delu vozička al ni varjante? kako je s pasovi (če imaš comforta slučajno)?

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vreča za lupinco
27.10.2005 21:51:40   
andrejaz
Vreča za lupinico je sigurno dovolj velika do 7 meseca, če jo imaš v lupinici. Če pa vrečo za lupinico uporabljaš v košari pa je uporabna do kakega 5 meseca (zaradi ravnega položaja), ker je narejena tako, da je zadnji del daljši zaradi vdolbine lupinice (poglej si sliko od strani v albumu ki sem ga naredila- mislim da je 2 slika)oz. je sprednji del potem prekratek.

Za športni del vozička pa sem jaz imela prav vrečo za športni del (ki je bolj tanka od tiste za lupinico). Od 5 do 6,5 meseca dalje sem vrečo od športnega dela uporabljala v košari, od 6,5 meseca dalje pa v športnem delu (šele takrat smo ga prestavili iz košare)

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vreča za lupinco
27.10.2005 21:55:11   
andrejaz
Aja, nikoli nisem probavala vreče za lupinico v športnem  delu, tako da ti ne morem tega povedati. Najbrž pa ne bi pasalo, ker bi bila vreča prekratka v ležečem položaju.


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vreča za lupinco
27.10.2005 23:07:51   
pravljica
sem pogledala fotke, pa nisem takoj tega opazila :)
zdaj pa res ne vem, kaj naj user posted image

ok, hvala ti za vse

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?