|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naj povabim na poroko....?
18.10.2005 7:39:15   
kalbo
Kot sem že enkrat povedal se tebe vse te stvari ne tičejo, še manj pa tvojega bodočega moža. Tvoj brat si jo je izbral, on že ve zakaj. Saj ni z njo zaradi tebe, ampak zaradi sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Naj povabim na poroko....?
18.10.2005 8:06:04   
Marogica
Ah, ja počasi mi je kapnilo (sem blond). Če je njuna veza resna in daljša, bi jo povabila, ker je pač njegova partnerka. Če je še poroćena, je to njun problem, ki pa zopet nima veze z vajino poroko. SAj bosta sama razčistila.
Praviš, da je ni povabil na krst. Takrat je bilo mogoče še vse bolj sveže in nerazšiščeno med njima. Ne vem.
To, da je ne maraš, ne bi smel biti razlog, da je ne povabiš. Kaj pa če bi bila tvoja svakinja? Je tudi ne bi povabila, samo za to ker je ne maraš? Saj se ne boš rabila ukvarjati z njo, ker bo dovolj drugih ljudi na poroki, pa še sama s sabo boš imela dovolj dela.
TOrej, će je njuna veza resna, bi jo povabila, kljub vsem okoliščinam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Naj povabim na poroko....?
18.10.2005 8:13:46   
babylove
Poroka je 1x v življenju (no ja, kakor kdo) in je VAJIN dogodek. Zato nanjo povabita tiste ljudi, s katerimi želita deliti svojo srečo in veselje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Naj povabim na poroko....?
18.10.2005 8:16:23   
kalbo
Babylove, imaš kakšnega brata, ali sestro?

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Naj povabim na poroko....?
18.10.2005 8:54:37   
Anonimen
Ne, res se ne moreš obnašati tako, da povabiš ljudi, njihove partnerje pa po sistemu, če so ti morda všeč ali ne. Tako se z ljudmi ne dela.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Naj povabim na poroko....?
18.10.2005 10:59:06   
Anonimen
Seveda bi jo povabila. Če je dovolj dobra za mojega brata, je dovolj dobra tudi zame. Ostalo pa naj sama razčistita.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Naj povabim na poroko....?
18.10.2005 13:02:36   
karmy
veš da bo mir pr tebi, je ne povabit in da ne bosta oba slabe volje na vajini lastni poroki... če je oba ne marata, potem je ne povabita in navedita razlog...

vsaj to bi jzt naredila... jzt bi hotla bit dobre volje na poroki... mogoče pa bo tvoj brat razumel...user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Naj povabim na poroko....?
19.10.2005 10:02:08   
lucios
S partnerjem se pogovorita, saj zato sta se pa odločila za skupno pot-ker se med drugim znata tudi pogovorit, kajne?! Pa se dajte vsi trije nekako zmenit:ti, bodoči mož in brat in najdite nek skupen jezik. Z možem boš živela, brat it bo tud za vedno ostal brat, zato se pogovorte.

_____________________________

LEPO JE LJUBITI, LEPO JE DAJATI - A NAJLEPŠE JE BITI MATI.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Naj povabim na poroko....?
30.10.2005 19:35:56   
Sulfinija
Malce pozno vendar vseeno dodam svoje mnenje.jaz je n bi povabila in to ne nikakor sploh če ti ni pri srcu.To je vajin dan in ti si sama izbereš koga želiš zrven sebe,...

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Naj povabim na poroko....?
31.10.2005 21:55:41   
Pilar
Jaz bi jo povabila, ker je od tvojega brata partnerka in to po mojem sodi v ožji krog. Tudi, če nista poročena.
Meni ne bi bilo vseeno, če jaz ne bi bila povabljena k sprodnikom mojega moža, pač še takrat ko sva bila fant in punca.
Ni važno, ali imaš ti to punco rada ali ne, rad jo ima tvoj brat, ti imaš pa brata in zelo verjetmo bi ga prizadela, če bi jo izključila.
Jaz bi tudi na moji poroki rajši videla, da ne bi bilo nekaterih sorodnikov od moža, pa bi namesto tega povabila kakšne prijatelje, ampak to ne bi bilo lepo, pa možu bi bilo hudo.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Naj povabim na poroko....?
31.10.2005 22:07:17   
rija
Jaz bi jo sicer povabila, v končni fazi pa je bratova spremljevalka.
Samo se mi pa dogodek kot je poroka v ožjem družinskem krogu, ne zdi primeren za debut nove partnerke v družini, ker si napisala, da je ni bilo še na nobenem družinskem slavjuuser posted image .

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Naj povabim na poroko....?
3.11.2005 14:00:42   
Nasy
Poglej, tudi midva sva na najino poroko povabila punco od moževega brata..pa je noben od naju ne prebavlja...najbolj smešno je pri vsem tem bilo, ko smo šteli, koliko nas bo, ko je njegov brat štel brez njeuser posted image (midva pa potihem jupiiiiuser posted image ) Potem pa tašča šteje, je bil en več..in smo mogli na glas štet, da smo pogruntali, kdo manjka.
Pa saj na koncu je ne boš niti videla tam..ne boš imela časa..pri obredu je itak nekje zadaj, ker ni nič v žlahti s tabo..ej, to mi je bilo pa res v veselje, da je mogla boga reva čist sama zadaj hodituser posted image user posted image user posted image
Je pa  res, da sta onadva par ene 4 leta in ne manka na nobeni familiarni zadevi, na mojo žalostuser posted image ampak, tko pač je..glede na to, da manj jo gledam, rajši jo imam, si lahko misliš, koliko jo gledam...user posted image
Nas je bilo še manj, kot bo vas, vključno z nama 10  ljudi

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Naj povabim na poroko....?
3.11.2005 14:41:18   
FRAČAFELA
Jaz je ne biuser posted image
Naj jo on vabi na svojo poroko če želi. To je vendar tvoj dan in 18 ljudi je zelo familjarna zadeva, oprosti!!!!


_____________________________

Ljubi in boš ljubljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Naj povabim na poroko....?
7.11.2005 10:00:14   
tijana
strinjam se s kalbom in splišni. brat živi svoje življenje. s kom bo imel razmerje je čisto njegova stvar. tudi on ti verjetno ni izbral bodočega moža. ti krojiš svoje življenje, on svojega. in zapomni si eno. če imaš rada brata potem moraš kdaj tudi za njegovo srečo potrpeti. sicer pa, kako lahko obsojaš oziroma ne sprejemaš ženske, ki je niti ne poznaš? rekla si, da še nikoli ni bila na kakem družinskem slavju. torej ne sprejemaš osebe ki je sploh ne poznaš. daj ji priložnost. mislim da si to zasluži čisto vsak. če ti po treh, petih srečanjih ne bo všeč pa se lahko tudi lepo umakneš, in imaš z njo stike samo kolikor je nujno. to da pa je poročena pa je njena stvar, stvar tvojega brata in njenega moža. bodo že rešili. na tak ali drugačen način.

živi in pusti živeti. ampak zapomni si eno. samo enega brata imaš. kaj boš če ga izgubiš zaradi svojih predstodkov? boš potem lahko živela s tem? jaz vem, da brez svoje sestre ne morem. mi veliko pomeni in tudi jaz njej. in to je veliko vredno. tvoj bodoči mož pa bi moral spoštovati tvojo odločitev, saj gre na koncu koncev za tvojega brata.

pa še nekaj. ali lahko daš roko v ogenje, da ne boš nekega dne tudi ti v podobni situaciji kot je danes tvoj brat in njegova partnerka???

razmisli pa veliko sreče v zakonu. in prečudovit poročni dan vama želim. srečno.

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Naj povabim na poroko....?
7.11.2005 12:58:59   
2ursae
jaz ti svetujem, da jo povabi oz. če ne želiš direktnega opravka s tem, dovoli svojemu bratu, da jo povabi.
Definitivno ti poroko lahko bolj pokvari nesrečni bratov obraz kot pa prisotnost te ženske.

Ti pa lahko iz lastne izkušnje povem, da boš na ta dan itak tako srečna, da ti noben človek pod tem soncem ne bo šel na živce, pa še bolj boš vesela, ker bo tvoj brat, ki ti veliko pomeni, tudi zadovoljen. Sama veš, koliko človeku pomeni njegov partner, saj se boš tudi sama poročila.
Je že res, da je to tvoj dan in da lahko narediš kot se ti zljubi, ampak to še ne pomeni, da se ti ni potrebno ozirati na čustva drugih, v tem primeru od tvojega brata.

Želim ti krasno poroko in neskončno sreče v zakonu user posted image user posted image user posted image user posted image

pozdravček user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?