|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.2.2006 20:52:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Velikost oprsja
27.2.2006 21:31:31   
zlatolasska
Js sm pa zmeri hotla manjse... pa nimam velikih... kak B mi je se prevelik vcasih.. user posted image
Zdaj so mi kar okay, le malo bolj pokoncne bi bile lahko user posted image
Ampak, ker je moj z njimi zadovoljen, se ne mislim pritozevat... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Velikost oprsja
27.2.2006 21:31:42   
rija
Moje zize?

Ja, enkrat, ko sem imela eno dekoltirano majico, mi je znanec na kavi rekel:

Čuj, ne zameri, ampak res te težko gledam v oči....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Velikost oprsja
16.4.2006 17:22:53   
Ceca
Moj partner ima rad velike prsi. Jaz imam košarico 85B. Po prenehanju dojenja moje prsi niso bile več tako čvrste in pokončne kakor pred nosečnostjo, zato sem si jih dala dvigniti. In sedaj sva spet oba zadovoljna.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Velikost oprsja
16.4.2006 23:26:35   
Anonimen
jaz se m z mojim oprsjem zelo zadovoljna.Imam nekje 75 c in jih nebi menjalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Velikost oprsja
17.4.2006 16:41:35   
Maleal
CECA kam si šla da so ti jih dvignili in kolk te je to po žepu vdarlo??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Velikost oprsja
23.4.2006 10:23:02   
nina6
Jaz sem z velikostjo kar zadovoljna, dokler so v modrcu(podloženem, ne navadnem),shujševalne naredijo svoje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Velikost oprsja
23.4.2006 11:40:21   
Cikica
Jaz bi si jih dala zmanjšati ali pa vsaj dvigniti.....moj se pa pritožuje na oboje,take so mu čist ok.

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Velikost oprsja
23.4.2006 17:08:21   
smrka
Moj pravi mojim joskam melone.. tko da... nebom razlagala velikosti niti kosarice user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Velikost oprsja
25.4.2006 14:38:02   
siniti
prej k sm mela 80C so mi ble premejhne ceprov sm jih zbasala v kšno mejhno C košarco pa so ble pol lih taprave, pa hlih prov trdeuser posted image ... zdej je pa za zjokat!!!!!! velikost se je povečala na 80DD oz. 80E in to samo zarad nosečnostiuser posted image , za nameček so ratale še polne strij in mehke k morska spužva!!!!!!user posted image
me pa tok ferbc matra kva bo cez 4 tedne k bom rodila... pol bom mela najbrž kravje vime...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Velikost oprsja
25.4.2006 14:39:29   
siniti
ampak mi pa ni žov, za user posted image vse...user posted image

(odgovor članu siniti)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Velikost oprsja
26.4.2006 9:07:37   
LARIKA
Moj dragi je z velikostjo mojih navdušen user posted image user posted image  s trdoto tudi,... user posted image user posted image
druge pa pravi da ga ne zanimajo user posted image user posted image

aja velikost,..hkm 85D

< Sporočilo je popravil LARIKA -- 26.4.2006 9:08:34 >

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Velikost oprsja
26.4.2006 9:23:24   
MarijaPo
Hja, pred nosecnostjo sem imela 70/A in modrckov sploh nosila nisem - ni imelo smisla, zdaj na koncu nosecnosti imam pa 85/C. Ne vem kako so mi lahko joske tok ekspandirale, glede na velikost, bom lahko po porodu odprla mlekarno, zbiram prednarocila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Velikost oprsja
26.4.2006 14:37:55   
siniti
user posted image user posted image user posted image ha ha MarijaPo potem lahko skupi odpreve domačo mlekarno s.p.,user posted image al pa d.o.o. kokr ti pašeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Velikost oprsja
5.6.2006 13:48:04   
Anonimen
Jaz imam 80D in moj je čist nor nanje.

Pa tudi drugače dobim kar precej pohval zaradi jošk!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Velikost oprsja
5.6.2006 14:03:15   
Anonimen
 
Kaksne so to 80D??

Kot slive, ali kot pomarance, ali kot lubenice ali kot melone?

Ali rokometna zoga, fusbalerska zoga.. kosarkaska zoga? Pink ponk zogica?!user posted image  user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Velikost oprsja
5.6.2006 17:48:23   
karmy
double DD ma Pamela....user posted image user posted image predstavljej si take, vendar malo bolj povešene user posted image user posted image

ameriške majo drugač k evropske... majo tam večje joške... user posted image user posted image pa še bolj čudne cifre... user posted image

pa zame so od B velike... C,D in naprej pa že prevelike in grde....ne stoji lepo na ženski, če ma joške večje, kot je ona sama... user posted image


< Sporočilo je popravil karmy -- 5.6.2006 17:50:40 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Velikost oprsja
6.6.2006 11:31:56   
Anonimen
Moje so velke 80b,saj so lepe ampak si želim še večje.Si bom začela šparat keš za malo večje sam so ful drage.Kako pa je kaj med nosečnostjo ti fajn zrastejo,da ne bi potem imela prevelike?Ker za mojo konstrukcijo imam komaj 51 kg ne vem?

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Velikost oprsja
6.6.2006 13:00:08   
BarbaraO
user posted image Na svoje prsi (75B) sem bila pred porodom najbolj ponosna na morju, ko sem se zgoraj brez vračala iz vode in je rahlo pihljal veter. Takrat so se mi zdele še najbolj popolne. Sicer pa se z njimi obremenjujem od pubertete dalje. Zdaj (med drugo nosečnostjo) na prostem zgledajo obup, po drugi strani pa imam končno malce dekolteja. Me pa ravno tako skrbi, kako bo potem. Moj dragi pravi, da mu povsem odgovarjajo ne prevelike, še bolj pa mu je pomembno, da so bradavičke majhne in ljubke (no, tudi tukaj se obeta problem). Skratka, še ena potencialna kandidatka za "total makeover". user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Velikost oprsja
6.6.2006 13:09:57   
BarbaraO
Zadnja anonimna: kako pa lahko imaš 51 kg in velikost 80B. Kaj ne pomeni 80 obseg prsnega koša, B pa velikost košarice? Tako sem jaz vse skupaj dojela, ko sem si začela kupovati modrčke?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Velikost oprsja
6.6.2006 13:49:05   
Sita
Moj mož pa ne mara podloženih. Vse je dobro, samo da je naravno. Takoj se vidi, če so umetne.
Moški, ki ni zadovoljen z oprsjem svoje žene, kakršnokoli že je, je pač nima dovolj rad in si je ne zasluži.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Velikost oprsja
6.6.2006 21:32:52   
Mariposa
Jaz sem pa s svojimi 85C ful zadovoljna,..zaenkrat mi tudi zelo lepo stojijo, kaj bo pa po porodu bomo pa videli. Si jih bom pa definitivno dala popravit, če mi ne bodo več všečuser posted image .

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Velikost oprsja
7.6.2006 14:39:08   
tjasa999
Jaz imam 75C in mi zaenkrat še lepo stojijo. Pa tudi oblike so lepe, tako, da jih poleti brez problema razkazujem na plaži.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Velikost oprsja
7.6.2006 15:08:14   
Anonimen
Kolk so pa tele cifra?

user posted image

(odgovor članu tjasa999)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Velikost oprsja
7.6.2006 15:17:15   
natalia
moje so bile včasih prav lepe, okrogle, stoječe kot od Pamele, sem imela 80 C, po porodu pa je teh 80 C pristalo nekje pri tleh...

upam, da se dvignejo same od sebe...user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




LJUBOSUMNOST MED SOROJENCI
nataly33

Ali je vaš starejši otrok ljubosumen na mlajšega?

DA (40%)

NE (29%)

VČASIH (31%)


Število vseh glasov: 142

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!