|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 13:26:14   
Anonimen
Zadnjič sem brala nekje, da vas je kar nekaj takih, ki ste na bolniškem in vam je dolgčas.

Tudi meni je bilo pa sem se odločila, da bom svojemu prvorojencu POSLIKALA SOBICO. Na način, kot sem storila jaz se lahko lotite tudi tiste, ki ste tako kot jaz brez umetniške žilice. ZELO ENOSTAVNO!!!

V knjižnici si sposodite pobarvanke ali otrokovo najljubšo pravljico in si skenirate pravljične junake (jaz sem izbrala Puja, njegove prijatelje, slončka Dumboja ter Miki miško in njegove prijatelje. Če katera hoče ji slikice lahko pošljem po mailu). Potem pa enostavno si sposodite npr. v službi diaprojektor in z njim projecirate na steno, obrišete, pobarvate še enkrat s črno obrobite in imate unikatne pravljične junake, ki jih bodi vsi občudovali in vas spraševali ali ste to res vi narisali.

Barve? Jaz sem kupila od Krautol-a 4 osnovne barve: rumeno, rdečo, modro in črno ter čisto navadno  belo za štrihati. Barve lahko med sabo mešate. Cena 1 barve je nekje 1.000 sit, se hitro sušijo in so pralne, kar pomeni, da če otrok kasneje kaj popacka lahko spereš pa se ti slika ne bo razmazala.

Priporočam čim večje slike.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 13:28:36   
Nyah*
user posted image user posted image user posted image user posted image za idejo in da jo delis z nami!! Ce se z mojim user posted image  odlociva, ti pisem za slikice ok!

Res hvala, ko mi bo dolgcas se bo sigurno spomnila nate! Pa uspesno slikanje ti zelim!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 13:32:46   
Urša
Super Urška! Če imaš digitalca, lahko narediš album s tvojimi umetnijami. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 13:40:20   
Anonimen
Evo sem poslikala, samo mi povejte, kako slike prenesev v album, ker sem že probala pa mi ne uspe. Ti bom probala poslati na mail, če mi uspe.

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 13:57:34   
Urša
Greš na Moji albumi, Dodaj nov album, napišeš ime albuma pol pa tm ko piše Browse v okvirčke dodaš imena fajlov.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 16:58:28   
Anonimen
Evo nekatere slikice so že v albumu.


(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 17:01:00   
Anonimen
V albumu pa lahko tudi vidite okvirčke iz gipsa v katere bom dala slike mojegauser posted image , vsaka 2 meseca. Nad okvirčki so pa angelčki, ki ga bodo čuvali.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 17:05:38   
Urša
Čudovito! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 17:10:03   
Anonimen
Vse, ki bi rade imele slikice, mi lahko pišete na mail: urska.berden@siol.net.
Z veseljem vam jih posredujem, vendar šele od jutri naprej, ker je moj računalnik na popravilu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 17:30:57   
Anonimen
Urška, res si lepo to naredila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem kupila 1 rolico samolepilne tapete z Disneyevimi junaki, like bom izrezala in jih polepila v otroškem kotičku (o sobici lahko trenutno samo sanjam). Čakam tudi novo pošiljko bordur v BC.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.10.2005 18:00:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 21:55:38   
FRAČAFELA
Superca!Se priporočam.user posted image user posted image
emajl ti bom pustila v nabiralniku!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
20.10.2005 22:45:17   
Nyah*
Mislim Urska, tole pa zgleda hudoooooooooo dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image , res si pridna in polna idej, superca.

Me je ze primolo, da bi se jaz kaj takega spacala, ceprav jaz in moj talentuser posted image user posted image user posted image , ne bi blo tako lepo kot pri tebi.

Kar tako naprej!

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
21.10.2005 7:51:27   
Katyusha
Čestitam za dobro idejouser posted image user posted image user posted image
Slike so zelo lepe, prosila bi te če mi jih lahko pošlješ po mailu??!!
ti pošljem naslov privat
Že vnaprej hvala


_____________________________





(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
21.10.2005 8:14:51   
Anonimen
Pred časom smo tudi mi naši štiriletnici pripravili presenečenje v novi sobici. Želela si je ribice. Jaz sem si pomagala s povečavo slik iz pobarvank in potem vse skupaj kopirala s pomočjo indigo papirja na steno, potem pa barvala. Tudi tako gre. Enostavno. Pa vsem veselo ustvarjanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
21.10.2005 9:56:44   
Anonimen
Spagetta in katyusha slikice vama rade volje pošljem po mailu takoj ko popoldne pridem do svojega računalnika.

(odgovor članu Katyusha)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
21.10.2005 10:48:32   
DrejcDrejc
Urska, res simpatično, pa tudi kreativno in dobro za tvojo dušo.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
21.10.2005 11:00:30   
Anonimen
Hvala vse, ki me hvalite, ampak res ni težko, temveč prebrisano. Je pa res enkraten občutek, ko se trudiš in rišeš, kepica v trebušku te pa brca in mu nato govoriš, da je to darilo za njega. Jaz sem kar prekipevala od sreče. Kot takrat, ko sem mu kupila prvo oblekico in jo po tistem še vsaj 100x na dan vzela v roke in jo občudovala kak je mijčkena.

Bodite srečne, da bodo tudi vaši user posted image user posted image user posted image user posted image  otročki srečni!!!!!


Če katero zanima pa mi lahko piše, da ji izdam še več trikov, kako si popestriti dneve v čakanju ali popestriti dan vašim otrokom, ki že hodijo.

Sicer sem pa zdaj dobila idejo. Lahko bi odprle čisto novo temo, kjer bi si mamice tako kot npr. kuharske recepte delile tudi ideje za kreativno ustvarjanje za naše otroke.

(odgovor članu DrejcDrejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
21.10.2005 11:08:46   
2mak
Urška, še moje čestitke za tako super idejo! Sama bom s tem morala še malo počakati, ker obstaja možnost, da se bom kmalu preselila, ampak, mogoče se pa tega res kdaj lotim. V službi (šoli) sem se že poslužila te tehnike, ko sem pripravljala en plakat za začetek leta in moram povedat, da je res enostavno in lepo, hkrati pa še zelo uživaš! Sem pa čist navdušena nad tem, da bi odprli novo temo, kjer bi si mamice delile ideje za kratek čas. In bi tudi jaz z veseljem kaj napisala. Samo sporočite, ko bo tema odprta!!!

Super, super, super zamisel! user posted image

Nosečke uživajte! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
21.10.2005 11:12:30   
GATA
Joj urška to pa ni kar tako.user posted image  Zelo lepo si to uredila.
Pa rok imaš čez slab mesec teba pa tako razganja user posted image  od energije. Ko bi mene tud...sam me tako zebe - še nič ne kurimo user posted image .

Aja, kako bi pa človek narisal še drugače te slikce če nimaš diaprojektorja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
21.10.2005 11:30:26   
Anonimen
Ena mamica je napisala, da si je prerisala na steno prek indigo papirja. Samo ne vem, če obstajajo tako veliki indigi.

Ena varianta je, da si sposodiš grafoskop, če ti je lažje.

Ali pa, da si dele figuric na veliko skopiraš na A3 papir, vse skupaj zalepiš. Zalepiš plakat na steno in potem s kemičnim pritiskaš in rišeš na steno preko plakata - tako, da se ti v bistvu vidi samo odtis oz. vgreznine v steni. Upam, da si lahko predstavljaš.

Sicer pa malo povprašaj sorodnike ali prijatelje okrog, če si lahko kje sposodijo diaprojektor, saj ga imajo že skoraj povsod po službah. Pa, ko boš povedala, da gre za dojenčka, se ti itak ne more skoraj nihče upreti.


(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
21.10.2005 13:58:40   
BlankaT
Urška čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zelo lepo. Predvsem pa se mi dopade tvoja ideja.

Le tako naprej user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: VSEM, KI JE DOLGČAS V PRIČAKOVANJU
21.10.2005 14:04:33   
MarijaPo
Sem pogledala v album in res krasno zgleda. Prav vrhunsko. user posted image

Ta mali bo ocitno imel zelo pridno in dobro mamo. user posted image

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?