|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 12:25:16   
tor
Albina moja je bila le primerjava. Tolk butasta že nisem, da bi svojo miško enačila z avtomobilom. A tekom osnovne šole pri slovenskem jeziku nisi spoznala  zasledila nobene "primerjave".

Drgač pa se ti ne zdi, da ni lepo, da kritiziraš tiste mamice, ki bi rade svoje sončke objavile v kakšni reviji. Bi bilo morda tebim prav če bi kdo kritiziral tvoje odločitve? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 12:32:15   
Anonimen
Ja, seveda bi mi bilo prav. Če bi že kolebala in tule prosila in razlagala svoje misli, bi vsekakor pričakovala odgovore, takšne in drugačne. Ker samo enih ni, če daš razmišljanje sem gor. To je utopija.

(odgovor članu tor)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 12:49:09   
tinica
Jaz tudi ne zastopim, kako nekateri tako radi razkazujejo svoje otroke tujcem. Res da so sedaj še majhni, ampak ste kdaj pomislile na pedofile, ki takšne otroke z užitkom gledajo pa ne zato ker so luškani ampak iz preverznih razlogov. Pri nas to še ni tako nevarno ampak se nikoli ne ve. Jaz še tu gor ne dam slik od našega Tin-a kaj še le v kakšno revijo ali pa še kam drugam.

lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 13:18:34   
Urška//
pa kaj zaj če hoče svojega otročka pokazat,pa naj ga,saj vas ni vprašala za mnenje ampak za kakšen naslov
pa sej ni treba kar takoj kritizirat no

vsi imamo svoje želje in cilje,takšne in drugačne in če si to želi,zakaj ne,enim je pač to všeč,saj je njen otrok

sama o tem nisem niti razmišljala,svoje verjetno ne bi dala,ampak se mi pa ne zdi to tak hudo narobe

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 13:35:28   
darja72
Tole me spominja na neke "glupe" ameriške fore v stilu lepotnih tekmovanj za otroke. Ki pa se mi zdijo res bolne...

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 13:46:11   
polona2
Meni se ne zdi nič narobe, če pogledam na RR-ju kakšne luštne fotke, ali portrete otrok, me pa, priznam, kar strese, ko vidim, da nekatere dajete gor tudi slikice, kjer so troci goli, se kopajo, kažejo ritke. Lahko, da je to simpatično za starše, so pa take slikice obenem raj za pedofile.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 14:20:52   
mamči
MADONA, kak ste pa danes naperjene, me je kr strah samo brat tu dol- tipkam pa komaj se mi prsti taaaak tresejo.user posted image
Meni osebno so slikice malčkov lepih al manj lepih čudovite. Ne bom pozabla, ko sm bla prvič noseča sem gledala eno cotkano slikco od Nivea kozmetike za babyje- pa sem si misla, ko bi moj bil tak cart............no naneslo je, da je v resnici še bolj luštkan. Res je albuma nimam za v javnost se mi pa ne zdi to nič takega.user posted image
Malo usmilenja z drugače usmerjenimi z moje strani !

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 14:24:57   
mamči
Jaz pa nimam predsodkov, ko gledam gole ritke- tud moji otroci jih majo, pa jih ne zkrivam, če komu kažem slikce. Madona saj se nismo rodili drugač. kot nagi, niti nikoli ne pomislim na kaj hudega....
Če je tu gor kak tak bolnik, naj se javi da mu user posted image  ....nekaj nardim.....

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 15:02:03   
Barči78
Če mi slučajno pride pod roke revija Moj malček, si sigurno ogledam slikice dojenčkov, kakšna je prav hecna in res so fletkani. Meni se to ne zdi nič slabega. Notri dajejo fotografije na določeno temo, se pravi moraš biti izvirna.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 15:05:21   
Marogica
Kot prvo, vsi otroci NISO lepi. So lepi ali najlepši za starše, kar pa še ne pomeni, da so res lepi. Vsaj jaz tako razmišljam in sem že kar nekaj nelepih dojenčkov videla.
Kar pa se razkazovanja tiče, mislim, da je to neumnost staršev, ki bi radi ne vem kaj dokazovali nevem komu.
Če bi rada slikice za spomin, jo fotografiraj na vsakem koraku, pa bo imela kaj za gledat. V časopis pa bo že še prišla, ko bo imela kaj "pokazat" (mogoće znanje iz športa, kakšen talent, glasbo...). Mogoče bo celo MISS.
Mamči, ti pa zelo naivno o nagih ritkah razmišljaš. SEveda so luškane, sladke in ne vem kaj še. Vendar ne razmišljajo vsi enako kot ti. Vprašaj pedofile. Pa ti slikic ne samo gledajo, vendar kakšnemu otroku tudi kaj prizadenejo. Ob takšnih slikicah pa se vzburjajo, da potem kakšenga otroka v realnosti zlorabijo.
Malo več pameti punce, pa malo manj lastnih ambicij in naivnosti.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 15:20:07   
mamči
Jaz mislim, da tu med nami ki tu čvekamo ni pedofilov, bojim pa se da so taki "od zunaj" ki tu ne klepetajo, se pa pasejo po nagih ritkah tu gor.
Mislim, da moje mnenje ni bilo naivno iz stališča "nas" mamic in nosečk, in bodočih nosečk...ki smo tu gor. Če pa pomislim, na nekoga ki gre sem na RR zaradi spolnih fantazij, pol pa mi pride kr slabo v želodec in še kam...
Sama že dolgo oklevam al dat slikice gor al ne - in ko teče taka tema, pol je odg.- NE, ker če samo pomislim da bi kdo moje otročke gledal na tak način kaj šele kaj hujšega- no pol pač priznam da sem sposobna takemu tud nekaj strašnega naredit...user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 15:56:52   
sebtan
nagi ali manj vsi so naši in najlepši, živimo pa v krutem svetu in pedofilov je vseveč, ne veš zanje če nočeš vedet...pa joj kako debato smo razvile iz enega vprašanja...ajooj..
sicer pa hvala vsem za informacije in mnenja taka al drgaćna...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 17:25:00   
dory
sej veste tisto...lastna hvala se pod mizo vala user posted image

drgac je pa moj najlepsi user posted image

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 19:01:57   
ZARA
Marogica ZELO LEPO napisano !!!
A se lahko podpišem user posted image ??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 19:04:52   
Anonimen
Ti bi se zmerej nekam podpisala, spomn se kej svojega origingalenga, mater user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 19:07:37   
ZARA
Lahk se napenjaš kolker češ, me ne gane...got it ?? (a ti morm prevest)

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 19:08:42   
Anonimen
Sebtan te čisto razumem.Jaz sem tudi že poslala slikico v revijo mama(prejšna št.),pa v DM-ju sva tudi zmagali za naj malčico-in kot si rekla,gre le za lep spominuser posted image

(odgovor članu tor)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 19:08:44   
Anonimen
Jaaaaaaaaaaaaaaa, seveda, prevest, koko pa drugač??????

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 19:10:13   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Marogica ZELO LEPO napisano !!!
A se lahko podpišem user posted image ??


Lahko, brez problema. Sem komaj čakala, da se bo katera user posted image user posted image
p.s. pa hvala za kompliment


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 19:12:18   
ZARA
No, al bajna...vidš zdej...komej je čakala...user posted image  (ta pa je za lase prvlečena)

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 19:22:27   
Anonimen
Prou, pol se pa še jest podpišem...sej ona se je v bistvu pod mene, če jest kej štekam,. a ne marogica  user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ...lepi otroci...
22.10.2005 11:12:32   
sebtan
RES STE NEKATERE PROU BOLANE, a nimate se kje drugje naganjat kot tu gor???matr pa ti hormoni............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ...lepi otroci...
22.10.2005 11:24:36   
Marogica
Ja, al bina, jaz sem se pod tebe, ti se pod mene, ZARA se je pod mene, jaz sem se pod ZARO (v enem drugem postu)..........., pa kaj čemo, če smo tako "bolane", da podobno mislimo?
Hormoni pa me vedno manj matrajo, se približujem meniuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ...lepi otroci...
22.10.2005 11:27:21   
sebtan
marogica sej rauno ti hormoni mislim.))user posted image user posted image user posted image

_____________________________

˝I will give my doughter space to grow, dream, succeed, love but sometimes fail.˝

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ...lepi otroci...
22.10.2005 12:22:15   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mamči, ti pa zelo naivno o nagih ritkah razmišljaš. SEveda so luškane, sladke in ne vem kaj še. Vendar ne razmišljajo vsi enako kot ti. Vprašaj pedofile. Pa ti slikic ne samo gledajo, vendar kakšnemu otroku tudi kaj prizadenejo. Ob takšnih slikicah pa se vzburjajo, da potem kakšenga otroka v realnosti zlorabijo.
Malo več pameti punce, pa malo manj lastnih ambicij in naivnosti.


Jaz sem se tudi spraševala kako, da vsa te zadeve ne skrbijo...

Sploh ne razumem zakaj je potrebno tekmovati s svojim otrokom, tako ali drugače. Da bi jaz drugim razlagala kako je lep moj otrok mi na kraj pameti ne pride (ne čutim potrebe po tem), zato pa toliko raje povem svojima sončkoma in ju pohvalim, ker tukaj se mi zdi najbolj pomembno. Briga me kaj ves veslojni svet misli o mojih otrocih, pomembno pa mi je kakšno predstavo onadva imata o sebi in tukaj se maksimalno potrudim in jima dajem hvalo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?