|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšno ime je KIM?
24.10.2005 15:59:11   
DrejcDrejc
He he. ste špasne za prebirat.
Thor je skandinavski bog groma, kolikor vem, upodablja se ga pa kot enega mišičnjaka z ogromno macolo (kladivom). Meni je prav všeč ime, sam svojemu sinu ga pa ne bi dala.
Z dragim sva napisala seznam vsak po kakšnih deset, dvajset imen in se nama jih je pet prekrilo. Potem pa, ko bi morala res izbrat, pa se nama nobeno ni zdelo res dobro za najinega otročka. user posted image  Mislim halooo? Zgleda, da bo morala ideja o imenu še malo dozoret, saj je še dovolj časa...
Je bila pa fora, da je on napisal ime KIM pri fantkih, jaz pa pri punčkah. Kam bi pa ve dale to ime, med rozike al med plavčke???

Mimogrede, Krasnodar je dobro ime. Le ni na tri črke, kakor je zdaj moderno. Mater, na vsakem koraku so trendi taki in taki. Kakšna imena bodo pa čez dvajset let dajalo slovenčkom? A bodo spet Francli in Pepce, al bo kaj ... kaj vem, japonskega?


_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kakšno ime je KIM?
24.10.2005 20:02:31   
Anonimen
Kim bi jaz poimenovala punčko.

(odgovor članu DrejcDrejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kakšno ime je KIM?
24.10.2005 20:03:25   
Tina76
Oj!

Najin sin bo JOŠT. Za naju najlepše ime. Ga že zeeeeeelo težko pričakujeva.


Tina + Jošt

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
24.10.2005 20:41:16   
bobek05
Našemu je ime Anej.. so mi pa drugače ful všeč: Tijan, Leo, Leon, Tristan, Noah, Joshua, Taj, Filip..

evo problem: mojemu ni všeč Tijan, Leo, Leon, Tristan
                  pojma nimam kako bi izpadlo v slov. Noah ali Joshua user posted image
                  tako je ime enemu psu: Taj

ostane samo Filip.. pa nisem ravno ziher user posted image upam, da mi bo padlo kaj na pamet, ko bom spet noseča user posted image ali pa bova delala na punčki user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
24.10.2005 20:42:56   
bobek05
Kam me je pa zdaj to vrglo???? user posted image  

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
24.10.2005 20:44:11   
bobek05
Kaj je zdaj to??? Eni odgovarjamo: Kakšno ime je KIM?, drugi pa Pa dajmo še nekaj imen za fantke..????? user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
24.10.2005 20:56:27   
rija
bobek, če bi živela v ameriki, bi bil moj sinek ziher Joshua!!!user posted image  Samo si pri nas ne morem predstavljati, kako bi ga klicala moja mami?user posted image  Pa tudi Noah mi je krasno, ampak se mi postavlja enako vprašanje....

Moj navija za Til. Še nisva odločena....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
24.10.2005 20:57:53   
Joe
MarijaPo je zmagala. Najraje bi dal naslednjemu fantu ime Sigismund Žiga in se venomer smejal pri misli na štorijo.

Drugače pa: Bruce Lee, Van Dam (evo, na tri črke), Jet Li (še boljše), Age Uki, Huang Ho, če iščeš dinamična imena.

Saurus (domače: Zaver), King, Snake (Snejk), Lumen, Žveplo (ta je zgolj domač, Sulfur se ne sliši dobro), Adut, Jason (domače: Jazon), Rip (po Ripu Kirbyju, detektivu).


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
24.10.2005 22:25:28   
superfly
Ok, po branju teh postov sem mal v šoku. rekla bom sam, bogi eni vaši otroci. Preden daste otroku kako tako "lepo" tuje in"nenavadno" ime, pomislite na to, da ga bo nosil celo življenje in ne samo tisto tretjino življenja ko bo otrok.  Pa brez zamere, sam se mi zdi, da pa ene res malce pretiravate, človeka naredi posebnega njegov karakter in ne ime!

Al bina, jaz izberem tvoje predloguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lps

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
25.10.2005 1:14:37   
Nikita***
Ne, Nati, Nikita ni žensko, pač pa moško ime, ki ga v Rusiji uporabljajo za dečke in deklice.
Raho, se opravičujem, če sem te kakorkoli prizadela. Hotela sem dati samo primerjavo Ronan, ki je okrog Tristanovega imena govorila o popotnici otroku v življenje. V tistem trenutku sem se spomnila na ime Črt, vemo pa, da so Črti slovanski zli duhovi. Se oproščam še enkrat.


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
25.10.2005 9:00:29   
renan
V bistvu se strinjam s tabo Superfly.user posted image

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
25.10.2005 11:52:28   
Anonimen
Ma jest punce poznam eno puncko, ki ji je ime Nikita, tko da sm kar mal zbegana do dolocenih imen!
user posted image

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
25.10.2005 15:00:31   
Dejča
Našemu kužiju je ime Brin, za ime Thor pa bodo še pogajanja, ker se meni tudi zdi bolj za hišnega ljubljenčka - sicer pa, vse je stvar okusa. Tudi moja mama je rekla, da naj malo gledava, da otroka ne bo sram imena. In se strinjam z njo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
25.10.2005 17:47:33   
cincamarinca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SUPERFLY!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Npr.: Zamislite si 50-letnega možaka z imenom Juš. Pa mene bi bilo sram...

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kakšno ime je KIM?
25.10.2005 18:07:17   
asija
Midva z dragim sva se ful kregla glede imena za fantka. Če so na ultrazvoku 4 krat rekli, da bo fantek, potem bo držalo. On je na vsak način hotel imeti Gašperja (mene je spominjal na ful problematičnega sošolca), jaz pa Tiana ali pa Tila. No,kasneje sva se odločila, da bo čisto nekaj drugega. Zal.

No potem pa se rodi HČERKA. user posted image user posted image Moj ji je dal ime Asija.user posted image Za punčko spol nisva imela imena. Bilo mi je všeč Tia, ampak jih je preveč. Asij. Je pa samo 46.

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kakšno ime je KIM?
25.10.2005 18:22:12   
Anonimen
Moj sin bo Max Luka, pa četudi je vašim živalcam ime Max. Nama je ime všeč. user posted image user posted image user posted image
Mogoče imate prav glede internationalnih imen. Pa kaj mislite, da zdaj ko so poti v Evropo odprte, da bodo vaši otroci ostali doma.

Jaz z mojim imenom imam že probleme na Hrvaškem, ko moram po 3x ponoviti moje ime, pa si ga ne zapomnijo in ga težko izgovorijo.
Prav tako imam probleme v službi. Delam s turisti in noben tujec ne zna izgovoriti mojega imena.

Poznam 50 - letnega možaka z imenom Juš in je fejst možakar. Pameten in riše tako, da bi človek kar okamenel. To ne moreš tako gledati. Vsaka generacija ima pač določena imena in zdaj so v modi kratka in tuja imena.

Med našimi dedki tudi sigurno ni nobenega Nejca ipd., tako kot med našimi otroci verjetno ne mo Janezev in Štefanov.


(odgovor članu asija)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kakšno ime je KIM?
25.10.2005 18:28:01   
Anonimen
Ja, sem točno vedela: KRASNODAR rula user posted image

Ps. poznam enega dedka Nejca, zakaj ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kakšno ime je KIM?
25.10.2005 19:16:54   
Nely
poznam punčko z imenom KIM... sej ne vem, a so bli njeni starši navdušeni kadilci cigaret al pa so radi poslušali pevko Kim Wilde...  user posted image

navijam za Krasnodar... user posted image  Thor me mal preveč spominja na kakšno Xeno...
ja, lej.. Xena bi lahk bla punčka, Thor pa fantek... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kakšno ime je KIM?
25.10.2005 22:50:11   
superfly
Pa kaj mislite, da zdaj ko so poti v Evropo odprte, da bodo vaši otroci ostali doma.


Ne, zdaj ko smo v EU je najboljš, da smo vsi kaki Dietrichi pa Inge bomo meli najmanj problemov user posted image Kake veze ima ime z EU???????? A če si Mojca al pa Janez pa ne moreš it v tujino študirat in živet, ker si tvojega imena ne bodo zapomnili?????!!!!! Lepo vas prosim user posted image Imam prijateljico Mojco, ki sodeluje z različnimi tujimi partnerji in prav vsi so se naučili izgovarjat njeno ime in se jim zdi prav prikupno. Če bo pa vaš otrok eden izmed 10000 Svenov iz Švedske (al s kjerkoli že pač izvira ime) pa bo zelo eksotično in posebno ja. (pa nimam nič proti imenu Sven, samo za primer sem ga uporabila).

Saj me v bistvu res ne briga kako boste poimenovale svoje otroke, sam se mi res zdi, da greste nekatere v želji po drugačnosti mal predaleč.

lps

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kakšno ime je KIM?
25.10.2005 23:13:23   
soncece24
Jaz glasujem za Krasnodarja in Sigismundauser posted image user posted image darko in žigauser posted image user posted image

kim se mi zdi žensko ime, prav tako nikita. če bi se mi moški predstavil kot nikita bi mi bilo za dol past smešno, čeprav vem da je nikita hruščov bil moški, vendar se v slovenščini na -a končajo večinoma ženska imena (izjeme so: vasja, vitja, mitja... ki pa smo jih že navajeni)

kot zanimivost k tej temi bi vam rada povedala, da imajo v nemčiji zakon, da se mora po imenu otroka spoznati njegov spol. to mi je povedal bratranec iz nemčije in niti ni tak slabo

če pa vam manjka odštekanih imen odprite ikea katalog, tam je pestra izbira (aiken se mi že zdi od tam)user posted image user posted image

vsak pa ima svoj okus in pravico do tega da da svojemu otroku ime, ki se mu zdi lepo in primerno




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kakšno ime je KIM?
25.10.2005 23:15:21   
Anonimen
meni je pa čisto vseeno. se mi zdi, da 4 lekaDOLI ŽE DELUJEJO.

(odgovor članu superfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kakšno ime je KIM?
25.10.2005 23:23:29   
soncece24
4?? pol pa verjamem, da ti je vseeno, ti je verjetno tudi franček ful lepo imeuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 9:42:41   
renan
Res je, v Nemčiji na matičnem niso želeli sprejeti imena za fantka Nikola, ker to tu zveni žensko. Po drugi strani je pa tudi tu poplava  tujih imen (noemi ipd.), a po neki raziskavi ta imena dajejo manj izobraženi, izobraženi se vračajo k tradiciji.
No jaz sem že od vsega začetka želela, da dobi moj sin slovansko ime, zato bo verjetno ostal kar Vladimir.
Za Sigismunda pa imaš slovensko različico Izidor (skrajšano Žiga), ki je meni tudi všeč, a moj dragi ni navdušen.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 10:05:28   
Anonimen
Jaz sem pa najprej hotla dat, če bi mela fantka mu ime Janez. Lepo slovesnko ime. Sam moj dragi pravi, da sem prf******!user posted image Pol sem se ogrela za Tineta, no in to ime je počasi sprejel. Torej, če bo fant bo skor ziher Tine.
Za punčko mi je pa všeč Ega (po moji stari mami), sam tud tega imena moj ne mara. user posted image Ga bom že prepričala.

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 11:23:37   
Anonimen
Kar se izobraženosti tiče, pa ne verjamem, da smo tule vse tiste, ki so nam všeč redka in posebna imena, tepke. Vsaj zase lahko to potrdim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?