|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 11:26:55   
Anonimen
Renan, kje si pa slišala za to raziskavo.

A maš ti doktorat slučajno?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 11:44:14   
Anonimen
Pa ne se hecat no. Ne more imeti otrok nekega norega tujega imena, piše se pa potem Kovačič.

Če vam je toliko do teh tujih imen, pa sebe preimenujte in potem vi nosite to ime. Mi se bomo pa smejali.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 11:58:29   
Eviii
še jst, da se malo oglasim na to temo...
jst sm že od vedno prepričana, da bom otroku dala lepo ime, ki bo zadovoljevalo moje želje. in ki ga seveda kasneje ne bo sramotilo. če se spomnite, je bil pred leti boom, da so ble vse punčke esmeralde in podobno. haloooooooo? nič nimam proti tem imenu, seveda če živiš v eni od špansko govorečih držav... meni so všeč lepa slovenska imena.
no, zdej pa k trenutnemu stanju. jst sm pred dvema letoma in pol spoznala svojga trenutnega moža. in glej ga šment, prihaja s švedske (sm se mogla prou nasmejat, ko sm prebrala tisto o svenu). tko da bo najin otrok imel švedski priimek (tko sva se pač skupi odločla, ker imam tudi za slovenijo dokaj nenavaden priimek) in se bo pisal axelsson. in zdej si predstavljajte mojo izbiro imen... al izberem svena oziroma kej švedskega in se mu bodo vrstniki smejali. al pa dam kako slovensko ime, ki nikakor ne bo pasalo na priimek. za punčko sva se že oba skladno odločla, da bo maja. tudi na švedskem so sorodniki navdušeni nad tem imenom. moževa stara mama se je namreč klicala maj-brit in je umrla konc junija letos. ampak jst sm za to ime odločena že skori 30 let, ker sm navdušeno gledala čebelico majo. za fanta imava pa težavo. kak boštjan ne more bit (pa čeprou mi je ime všeč). mogoče bo simon al pa david (mojmu možu je tudi všeč ime miha) al pa peter al kej podobnega... vsekakor pa ne bom posegla ne po starih slovenskih ali švedskih imenih, da ne bo potem zamere v familji (eni al pa drugi)... pa niti tipičnih modernih imen ne bom upoštevala (ridge al pa dwight al kej podobnega). midva kr pridno črtava spisek imen, ki niso po najinem mnenju primerna za user posted image , če bo fantek... sva pa precej omejena, kot sm že povedala. če ma kira kak dobr predlog, ga bova rade volje upoštevala...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 12:05:24   
renan
Kaj se pa tako razburjate, saj nikomur ne vsiljujem svojega mnenja in nikogar ne napadam. O tem sem brala v eni izmed nemških nosečniških revij in članek govori samo o  imenih tu v Nemčiji in ne v Sloveniji!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 14:12:38   
Anonimen
Jaz imam recimo tuje ime in ga ne bi menjala za nobeno ceno. Pa še redko je. Z njim se že celo življenje počutim ok. Nikoli v življenju še nisem slišala nobene zbadljivke, nasprotno, vsem je zelo všeč.

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 14:44:00   
Anonimen
Angelinna ti mu kar daj tuje ime, če ti je všeč. Slovenci smo itak prilagodljivi, in znamo skoraj vse izgovoriti. Pa tudi, ko kam gremo moramo govoriti njihov jezik. Obratno se zgodi zelooooooooo redko. Pa še zdi se mi da hitreje sprejmemo tisto, kar je tuje, kot svoje. Tudi meni osebno npr. niso nikakor všeč nemška in španska imena, so mi pa fejst angleška in nekatera indijanska in ruska.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 14:53:17   
Nikita***
Sončece 24, naj še enkrat povem, da je Nikita moško ime, ki pa ga uporabljajo tako za fantke kot za punčke. Ne, in ni res, da se moška imena ne končujejo na a (razen tista, ki si jih navedlauser posted image ). Kaj pa Vanja, Aljoša, Saša, Miha, Jaka, ... še veliko bi jih našla, če bi šla brskat v leksikon imen, pa se mi ne da.
Angelinna, ti daj otroku ime, kot je tebi všeč, sicer si pa že v uvodu napisala, da želiš zbrati ime, ki je moderno, redko, tuje. Bilo bi neznansko dolgočasno, če bi bila (no, pa saj tako ali tako je) poplava raznih (navajam primer, da ne bo spet kakšne zamere) Majev, Lanov, Črtov, Nejcev, Janezov, itd... Tudi meni so všeč redka, tuja imena, tisto o izobrazbi pa sploh ne bi komentirala. Imam diplomo 7. stopnje.


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 15:14:00   
soncece24
jery, še enkrat preberi moj post, pa boš videla, da sem napisala: da vem, da je nikita bil v rusiji moški, da pa se meni ne ZDI to moško ime (govorim za slo, ne za rusijo), tiste tri pikice za moškimi imeni na -a pomenijo itd.

maš pa seveda pravico dat svojemu otroku kakršnokoli ime hočeš, hvala bogu da. to je bilo samo moje MNENJE, in ne napad na tebe, da se razumemo


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 15:21:54   
renan
Mogoče bi morale odpreti novi temi posebej za tuja  in domača imena, da ne bi bilo nesporazumov in nesoglasij.user posted image
Kar se pa tiče redkosti in posebnosti imen, bomo pa verjetno čez dvajset let vodile tiste, ki bomo otročkom dale klasična imena. Ti bodo takrat pravi eksoti v poplavi mladeničev z nenavadnimi tujimi imeni.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kakšno ime je KIM?
26.10.2005 15:27:20   
Anonimen
... ali pa Janezi in Frančki zgodovinske vrednosti??? user posted image

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kakšno ime je KIM?
27.10.2005 20:16:58   
Joe
Vladimir je lepo ime. Pa Vitalij tudi.

LP, Jože.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Pa dajmo še nekaj imen za fantke!
27.10.2005 23:06:00   
Twetty
Ma ne poslušat mamo,pol ko bo vnuček ji bo čist vseen kak mu je ime,pr men je tud bla blazn pametna pa sm se sama odločla,pa ji je všeč.Men so všeč kratka imena:Tin,Taj,Tit,Žak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kakšno ime je KIM?
29.10.2005 12:40:27   
corfu
Tuje ime za fantka: LIAM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kakšno ime je KIM?
30.10.2005 0:09:35   
Anonimen
Moje skromno mnenje:
mislim, da je ime KIM krajšava za angleško ime Kimberly in je čisto dekliško ime.


Lep pozdrav vsem skupaj,
S.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kakšno ime je KIM?
30.10.2005 0:45:32   
KODA
Meni so všeč kratka imena.Tej ali Juš.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kakšno ime je KIM?
30.10.2005 7:02:49   
Marogica
Punce, ne vem zakaj diskutirate na dolgo. JAz pač pravim, da je izbira imena stvar okusa. Eni imamo pač dober okus, drugi pa ne. Izobrazba pa ima pri tem kaj malo vpliva, predvsem, če gledam, koliko je fakultetno izobraženih na RR-ju, pa dajejo otrokom tako čudna imena. Kaj priimki se bodo v bodoče tudi po izobrazbi dodeljevali? Finta pa taka.......

p.s. Tiso o imenih v Nemčji pa tudi ne verjamen, ker je v Nemčiji toliko Jugovičev, ki imajo tudi Nikole... ipd., pa ni bilo problema z dodeljevanjem imena.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kakšno ime je KIM?
30.10.2005 9:53:58   
soncicaT
Ha ha...oprostite folk, ampak nikoli, res nikoli ne bi dala otroku ime Krasnodar....ma dejte no:-))))), no pa saj mogoče je komu res simpatično.

Poznam deklico z imenom Nikita, odkar jo poznam, bi celo jaz dala svoji deklici tako ime..

Moja imena favoriti:

fantek: Teo, Maks,
deklica: Kim, Valentina, Nika, Melani, ...

Najverjetneje bo pa user posted image ...:-)

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kakšno ime je KIM?
30.10.2005 13:28:48   
frutka_
Dejča še ena na tvoje ime...pri moji babici v Slovenskih goricah rečejo da imaš thor takrat, ko se ti nekje na telesu  naredi velik gnojni mozolj zaradi katerega moraš k dr..Brrr...

Krasnodar je pa zakon!user posted image user posted image user posted image
Kaj pa se je zgodilo z Mojmirjem in Dalibožo pa Kajtimarjem?!

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kakšno ime je KIM?
30.10.2005 14:20:05   
Anonimen
Meni je pa Taras lepo ime. Ali pa Borut.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kakšno ime je KIM?
30.10.2005 17:43:31   
valči
user posted image  kako ste hecne,kot kokoškeuser posted image ,brezveze se je prepirat glede imen,saj ima vsaka svoje mnenje,ene so pač na tuja,ene pa na domača imena  navezana.Jaz sem pri slednjih.
Doma imam sina Mihaela-družinska tradicijauser posted image ,
od zgoraj omenjenih imen pa mi sedeta Črtomir in Vlladimir.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kakšno ime je KIM?
30.10.2005 17:48:44   
Anonimen
Jest bom rekla pa sam tko:dejte imena svojim otrokom, kakor vam paše, v končni fazi so tuki izražena samo mnenja, ki pa kot kaže nekaterim sežejo pregloboko.
LP Nati

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kakšno ime je KIM?
30.10.2005 18:41:16   
Anonimen
Saj se ne kregamo... smo na forumu in ZATO izmenjujemo mnenja, da si potem lažje izberemo ime otroka. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kakšno ime je KIM?
2.11.2005 10:46:07   
mucica1
Naš fantič bo pa Lovro.

Drugače so pa moji favoriti še: Tine, Dane in Jakob

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kakšno ime je KIM?
2.11.2005 10:54:13   
Anonimen
kaj pa LJUBO?  Ljubo doma, kdor ga ima.user posted image user posted image
Lujzek? Ludovic?user posted image

(odgovor članu mucica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kakšno ime je KIM?
7.11.2005 22:18:03   
marmeladni krofek
help.... ko smo že pri izbiri imen... pozna mogoče kdo kšno albansko ime? za fantka in za punčko...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?