|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 19:14:33   
wawa
Ma ste se razpisale....ok naj še jaz pomislim, v gozdu, v avtu, na plaži, v morju, pod tušem v kampu, za gostilno, na škarpi.  Skratka glede na vaše varjante v kinu niso moje lokacije nič posebnegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bo treba notr prinest!!!!

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
23.10.2005 22:47:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 22:59:46   
soncece24
v bloku na stopnišču - pol pa je šel tip od sosede domov, pa naju skoraj dobil. na srečo ni nihče noter v hišo prišel, ker sva bla direkt zraven vratuser posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa klasika: avto, razne klopce v temnih kotičkih parka, aja pa enkrat v kleti


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SEX na javnih mestih -:)
25.10.2005 22:27:18   
Anonimen
Ob gozdu, v morju, na klopci... Pa seveda avto. Še najbolj se spomnim, ko naju je lani z možem na pol poti iz Mb v Lj prijelo in sva ustavila ob cesti pri enem peskokopu, šla v akcijo, ko naju je zalotil en varnostnik (sklepam), ki se je pripeljal zraven in nama začel not svetit.user posted image  Mene je skoraj kap!

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SEX na javnih mestih -:)
25.10.2005 22:37:38   
Anonimen
No,pa še jaz:na plaži v morju,pod pomolom,v kabinah,ponoči pa kar tako,na mivki ali na travi,v avtu,na avtu,v starih piranskih ulicah,pod domačim balkonom,na sankaški progi,na smučišču,v parku,ma kaj vam še,sigurno je še kaj blo...Je pa že tako dolgo od takrat...Jooj,kje so tisti časi?!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SEX na javnih mestih -:)
25.10.2005 22:39:21   
Anonimen
Ja,na avtocesti na izogibališču.Je bla res nuja.Takrat sva bla še loverja in se nisva dolgo vidla in kar nisva mogla dočakat,da prideva do hotela...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SEX na javnih mestih -:)
25.10.2005 23:39:12   
viv_
na jegerštantu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SEX na javnih mestih -:)
25.10.2005 23:43:59   
soncece24
kaj te to jeuser posted image user posted image ?

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SEX na javnih mestih -:)
25.10.2005 23:46:56   
viv_
lovska opazovalnica user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: SEX na javnih mestih -:)
26.10.2005 7:51:55   
Anonimen
 
Mah... prakticno povsod.. sem ze napisal o tem..
Samo v bazenu pa ne.. in v dvigalu in v kinu tudi ne.. nama ni prislo na pamet, da bi vstrajala ob dolgocasnem filmu.. user posted image user posted image
In v savni postane malce vroce.. tko da nama ni bilo glih..
Nekoc sva na eni potki.. v hribih gor stena dol prepad.. na steni pa se je en tip razgledoval.. in sva ga opazila, ko je bilo ze konc.. Je imel lep pticji pogled..

Enkrat sva na plazi.. in naju je en z dalnogledom iz barke opazoval.. pa sva ga opazla.. pa sva kar dalje, ker je bilo tko fajn.. pa itak smo vsi uzivali z njim na celu.. user posted image user posted image  Naj mu bo! Bil nek italjan..
Ko sva pa prvic seksala... sva bila pa v avtu sredi ceste.. Sva mislila, da je kaksna stranska.. in sva morala vmes avto premaknit.. pol pa dalje.. user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: SEX na javnih mestih -:)
26.10.2005 10:33:18   
puncica
v/na avtu (največkrat), v bazenu, v morju, v kabini za slačenje na bazenu,  pod tušem v kampu, v wc v diskoteki in na maturantskem (ne mojem), v enem parku na morju v čisti temi,  v gozdu v eni jami po moje jo je vojska naredila user posted image , v 6 štuku na štengah v našem bloku. To z liftom sem pa skoz študirala kako izvest, ker lifta kr ni za ustav, seveda ponoč, to bomo verjetno še sprakticiral user posted image ali pa tudi ne


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: SEX na javnih mestih -:)
26.10.2005 12:35:55   
cute_devil
Heh..a ni sex na javnih mestih enkraten izziv..?
no..pr men pa tko:v morju, na skalah, v lovski opazovalnici, sred gozda, na parkirišču v avtu, na wc-ju neke restavracije..pa še bi lahko naštevala..men najljubše pa je blo v kamionu..na benzinski črpalki v avstrijiuser posted image user posted image

_____________________________

Love is in the air...everytime i look around...

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: SEX na javnih mestih -:)
1.11.2005 17:54:40   
lefairyon
v avtu, na avtu, v koruzi ob cesti, na lovski preži, na travniku, za kmetijsko zadrugo, na vrh razglednega stolpa na Mirni gori sredi belega dne, na domačem oknu v kletnem stanovanju (včeraj), v kleti, v avtu sredi nogometnega igrišča zraven pa peljala policija...pa še bi se kaj našlo...

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu cute_devil)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: SEX na javnih mestih -:)
1.11.2005 18:47:11   
Anonimen
Na morju (v parku), v vodi, na plaži (sede na kamnu), v gozdu na deki, na poljski poti v avtu (mimo se je peljal kmet s traktorjem - niti slučajno ga nisva opazila. Revež je moral po grabnu mimo. Pa bi zapiskal!) user posted image
To so bili časi... moram mal svojega opomnit, da že dolgo nisva na prostem.

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: SEX na javnih mestih -:)
16.4.2006 17:50:48   
Ceca
Midva z možem sva to poizkusila in nama je bilo obema všeč. Zelo adrenalinsko. Tudi zdaj še vedno kdaj pa kdaj to narediva. Predvsem na kakem potovanju. Če pa je pod to spada vsaka lokacija, kjer bi naju lahko kdo videl, potem pa vključujem tudi seks na najinem dvorišču oz. na vrtu za hišo. To pa prakticirava vsako poletje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: SEX na javnih mestih -:)
28.4.2006 10:50:25   
Maleal
-v avtu,na haubi avta,v vodi na morju,na čolnu,pod brajdami,v službi na wc-ju,v službi v ljubimčevi pisarni,na hodniku firme,...

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Ceca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: SEX na javnih mestih -:)
3.5.2006 20:42:36   
MALINČICA
ok, sem tudi že v avtu, v morju, v savni, na haubi avta, v gozdu ob enem štoru, na travniku na deki, v gramoznici, v tuš kabini v kopališču, v garderobi v trgovini... se ne spomnim več, ni mi pa jasno, kako lahko izvedete seks na plaži sredi belega dne. A to na samem, ali pred vsemi in nekako skrijete?!?

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: SEX na javnih mestih -:)
3.5.2006 20:50:56   
Cikica
Midva sva na morju v vodi,pač me je zanimalo kako je v vodi na morju..če je res tako lepo kot kaže v filmihuser posted image ,sva pa enkrat tudi ko sva bila na eni veselici,kar na ženskem wc-ju...oba sva bila malo pijana in se je pač zgodilo,nisva se morala strpeti da bi šla prej domov,.Je pa bilo lepo,napeto,zabavno...probajteuser posted image user posted image user posted image user posted image  lp,cikicauser posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: SEX na javnih mestih -:)
3.5.2006 21:03:59   
ZARA
Mislm izpod katerga kamna ste pa zdej to debato prvlekl? A mar še kdo bere tako stare "kvante" ? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: SEX na javnih mestih -:)
3.5.2006 22:01:24   
soncek&luna
da se jaz svoje nastejem user posted image : v avtu (itak) na cesti, v gozdu, parkiriscu, med voznjo (noben ni vozil od naju); v tovornjaku povsod kjer sva se ustavila, najboljs je blo na meji SLO-CRO, med voznjo; v morju; na plazi sredi belega dne - pa se opazoval so naju; na pomolu; v pisarni; na sluzbenem WC-ju; na WC v lokalu; pri prijatlu v kopalnici - on v sosednji sobi, pa hodu je spegat user posted image ; v savni; na barki;....

ma v bistvu skoraj povsod razen v kinu in v bazenu ne...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: SEX na javnih mestih -:)
4.5.2006 11:54:41   
Anonimen
Lepo lepo ste se posexali na vseh mogočih krajih.... IN JAZ SEM VAS VSE VIDELA!!!!!! user posted image user posted image user posted image
 
Zmagala sta:
  •  BaguSka - ki je od vseh najbolj šejkala (stara tisti jelen, ki vaju je zmotil, sem bla jaz) in
  • Tjazy- ki je najvišje dvigoval svojo rit ( tisti Italjan ni bil Italjan sploh! Si najbrž malo slabše videl, ko si bil tako zagret user posted image )

ISKRENE ČESTITKEEEEEE OBEMA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: SEX na javnih mestih -:)
4.5.2006 14:11:00   
Anonimen
Ha ha..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: SEX na javnih mestih -:)
4.5.2006 14:21:31   
Anonimen
Sramežljivka, lahko konkuriram? user posted image  Peskovnik.... user posted image  Ponoči, da ne bo pomote. Pa ne mojmu omenjat, ni bil on.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: SEX na javnih mestih -:)
4.5.2006 14:30:38   
baguSka
Stara moja.. če si se hotla prdružt si se narobe lotla!!! Midva sva bežala!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: SEX na javnih mestih -:)
4.5.2006 14:30:55   
Anonimen
Če je blo ponoči, pol itak ne veš da si sexala-je bla tema, pa nisi vidla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?