|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zalotli pri sexu
12.12.2006 16:14:39   
Bubamaraa
Mislim da ne.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zalotli pri sexu
12.12.2006 16:39:00   
Anonimen
mislem da ne,ceprow sva si kr dovolila:) na morju udspodi na pogradu zravn sta bla na zakonski starsa,sestra pa njen fant pa nad nama na pogradu;)sam sva od uzadi pa potih tko da pomojem noben ni ugotovu,al pa pac sm skrivajo:)

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zalotli pri sexu
12.12.2006 20:00:10   
ronja
Uh, prevečkrat! Oboji starši (njegovi in moji), oba brata (njegov in moj), za sestro nisem ziher, se ne spomnim, mogoče tudi. Žal je bila moja ključavnica pokvarjena od vedno oz. ni bilo ključa, njegova vrata pa sploh niso nikoli imela ključavnice... Starši se pa niso navadili trkat vsaj par let... Potem se je pač kdaj zgodilo... Najprej je bilo vsem zelo nerodno, na koncu pa smo se že vsi mal navadli, da se včasih pač zgodi...  kaj pa rinejo v sobo! Saj ne seksamo samo ponoči! Sicer pa tudi sošolci, kolegi, včasih celo neznanci (narava kliče...)

Skratka: zdaj je tako fajn ko sva na svojem! Da je ironija popolna, pa zdaj samo bruham, pa mi ni lih tok do seksa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 7:30:08   
srki
Pri sexu ravno ne, sva se prej ločilauser posted image , moj je švignil v nek drug prostor, jaz pa sem nase dajala oblačila, bila pa je moja mami, ki naju je skoraj zalotila....


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 11:16:42   
Sita
Enkrat - eni ribiči na morju pred 18-imi leti.

Potem pa nikoli več nihče - ker uporabljam svoj vid in sluh, skratka, kjer bi obstajala možnost, sem pozorna - kot tale zajklica imam uhlje našpičene. user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 11:19:33   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Sita
sem pozorna - kot tale zajklica imam uhlje našpičene. user posted image



Samo potem se ne moreš v celoti posvetiti partnerju...niti svojemu užitku. No, vsaj jaz ne.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 11:33:01   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Samo potem se ne moreš v celoti posvetiti partnerju...niti svojemu užitku. No, vsaj jaz ne.



Ah, saj veš, da ženske lahko počnemo več stvari hkrati. Moj prvi fant je rekel, da je to značilnost žensk: "Piša, sere i solato pere." user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 12:00:24   
Sita
Seveda pa, če obstaja najmanjša možnost, da bi me kdo zalotil, se itak ne morem zbrat v celoti - nekako sem se ob večernem odhajanju na samotne plaže navadila, da lahko živim v dveh zavestih hkrati ali celo v večih - se ljubim, sem pozorna na okolico in lahko mislim na nekaj čisto tretjega - na primer na to, če otroci že spijo ali karkoli drugega .... in vendar kljub temu dosežem cilj velikega poka in čutim, kako mi telo vibrira ter se povsem zavedam, kaj se dogaja ...
Enako sem se navadila spati tako, da se zavedam, da sanjam in tudi kje sem, kjer spim ... ko se zbudim, pa se spominjam sanj, ki so zmeraj žive in mi marsikaj povedo ....

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 12:04:49   
Felicity
Mene ne...

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 12:57:43   
srki
IZVIRNO SPOROČILO:
Piša, sere i solato pere." user posted image


Ta je pa dobra user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 13:14:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO:
Piša, sere i solato pere." user posted image


Ta je pa dobra user posted image user posted image user posted image .



Meni edino tista solata ne gre zraven k piša i sere. user posted image  Mam pač to napako, da si vse zelo živo predstavljam...

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 13:24:40   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO:
Piša, sere i solato pere." user posted image


Ta je pa dobra user posted image user posted image user posted image .



Meni edino tista solata ne gre zraven k piša i sere. user posted image  Mam pač to napako, da si vse zelo živo predstavljam...


Ja sedi na sekretu (piše, sere) in obenem pere solato v bideju ( a ni bila enkrat ena taka tema tukaj??)user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 13:45:44   
kalbo
Ja sedi na sekretu (piše, sere) in obenem pere solato v bideju ( a ni bila enkrat ena taka tema tukaj??)

user posted image user posted image user posted image user posted image  Ma ne me sezuvat no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 13:48:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK



Ja sedi na sekretu (piše, sere) in obenem pere solato v bideju ( a ni bila enkrat ena taka tema tukaj??)user posted image


Ja, nekaj takega je bilo v moji predstavi. In zdaj naj še jem solatouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 13:52:00   
Taula
Moj oče naju je enkrat zalotil...jaz sem bila ravno na user posted image  Dobro da je bilo poletje, da sem imela oblekco še gori. Je neki zamomljal in šel ven iz sobe. Nauk..od takrat naprej je vedno ko je potrkal počakal, da sem se zadrla naprej. 

Njegova sestra je pa samo enkrat neki prišla iskati. Ker je bila soba zakljenjena se je začela pred vrati dreti pa kaj zaboga delata....hm, le kajuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 13:54:38   
kalbo
Taula tis tud čudna, a mu nisi ponudila Orbit v novi embalažiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 13:56:01   
Taula
Pozabilauser posted image  Enkrat sem jaz cimro zalotila. Sem ravno domov prišla in šla po stopnicah v dnevno sobo. Najprej je mimo letel njen takratni tip,in nato še ona. Jaz sem šla samo mimo dnevne v mojo sobo, kot da se ni nič zgodilo, da sta lahko prišla po oblačilauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 14:07:50   
Anonimen
Potem pa nikoli več nihče - ker uporabljam svoj vid in sluh, skratka, kjer bi obstajala možnost, sem pozorna - kot tale zajklica imam uhlje našpičene.


S temi besedami si mi dala za misliti:

Kaj pri moškem najbolj trpi pri samozadovoljevanju? Vsak ti bo rekel: ja ne vem, ne! No, trpijo najbolj ušesa, ker se bojijo, da jih bo kdo zalotil.user posted image user posted image user posted image  Nikakor ne trpijo roke, kot bi si marsikakšen mislil.user posted image


In tukaj zdaj vidim, da smo tudi ženske tiste, ki nismo vedno popolnoma sproščene pri takšnih in drugačnih seksualnih aktivnosti.

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 14:35:48   
Taula
Taula tis tud čudna, a mu nisi ponudila Orbit v novi embalaži


Šmorn, takrat še ni bilo tega na tržišču.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 16:11:35   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Samo potem se ne moreš v celoti posvetiti partnerju...niti svojemu užitku. No, vsaj jaz ne.


Se podpišem... Zato naju pa tolikokrat dobijo, heheuser posted image . On je malo boljši, ampak očitno tudi ne dovolj... jaz pri seksu težko mislim na še kaj tretjega zraven... Mogoče čisto na začetku med predigro, ampak ko se pa začne prava akcija, pa res ne... Glede šumov jih pa tudi ponavadi sama preveč delava, da bi še kake škripajoče štenge slišala...

No, saj če se ljudje hitro spokajo ven, je vse ok, mal ti je nerodno, ampak preživiš... Ampak ni vedno tako lepo... Ja, zelo svobodna vzgoja ima tudi svoje slabe strani, heheuser posted image Nama se je že zgodilo, da je v sobo prišla moja mami, da me kliče nek sorodnik, videla, kaj se dogaja in ni hotela ven - sem ji rekla, mami sam mal, pa pride še 1x not čist do pojstle s tistim prekletim telefonom v roki in da moram pač govorit z onim mrzlim stricem ali kaj je že bil... Mislim grozaaaaa!!! Ma to ji pa kar malo zamerim! Aja, pa sploh ni bilo nič važnega! Jao, moja mami...

No, njegov brat pa je tudi isti! Sva bila pri njem, pa pride not na fantov računalnik (njegov je bolj počasi delal, ker pač nima pojma o rač. in je ves čas visel na fantovem) - in midva v pojstli, naga itak, pa tip se mirno usede za računalnik in začne kljucat! Mislim HALOOOOO!!!! In mu fant seveda reče, da naj gre ven, pa se kar ni takoj spokal! Valjda lubi tut ni mogu lih ustat, pa ga nagec ven vršt... Ampak to se ni zgodilo samo 1x,... Ne vem, kaj si je on predstavljal? Da morava midva pač nehat in se bo jaz oblačla za njim v isti sobi, ker se je on spomnu it melj pogledat???

A se je komu kaj takega zgodilo????

No, ostali so pa pridno spokali ven, če so videli, da se kaj dogaja... Mene je fotr še zafrkaval, kao da skoz sam seksava, itd... No, zdaj pa jaz njega, heheuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 18:16:18   
Sita
O, Ronja, kako imata vidva pestro. No, jaz sem pa zelo sramežljiva, bi lahko rekla. Nagonsko oprezam naokoli, če kdo gre in če kaj slišim, mi srce začne noro biti in se potuhnem in rečem možu: "Čakaj, pst!"
Ja, ljudje smo si različni. A to prinese svobodna vzgoja? No, mene pa so vzgajali v smislu "denar in rit je treba skrit. " user posted image

Ampak vseeno vidim, da te moti, če kdo pride zraven? Zakaj - saj če njega ne moti in če sta vidva lahko vseeno sproščena in zatopljena v drug drugega? Zanima me, ker sem zmeraj mislila, da ljudje to zelo skrivajo in mi je tole nekaj novega in nenavadnega.



_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 18:24:05   
G in T
O Ronja, potem imaš ti že tako velike izkušnje, da tudi, če te zalotijo, se ne zmeniš več, in nadaljuješ, ker končati se tako ina tako ne sme. Si pomislila, da bi te morda lahko kdaj krč zagrabil???user posted image user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: zalotli pri sexu
13.12.2006 22:09:09   
ronja
Ja, seveda naju moti, če je kdo zravenuser posted image ... To imava vseeno nekak za intimno opravilo... Nimava želje, da bi naju kdo gledal (vsaj do zdaj moj lubi ni tega izrazil, zase pa tudi lahko rečem, da neuser posted image ). Lahko je v sosednji sobi, to naju nič ne moti (če bi naju, bi pred leti bolj malo seksala...), v isti sobi ga ali je pa nočeva!user posted image   če je kdo zraven itak da ne moreva bit sproščena - sploh če so to sorodniki, ipak! Sorry, tak daleč pa še nisva s svobodno vzgojouser posted image

Hm, tako, da bi samo oprezala okloli jaz res nisem, ko padem not, okolica skoraj ne obstaja... (Ja, ima to slabe strani, vemuser posted image user posted image ), ampak ko pa pride v isto sobo, ga pa opazim in takrat mi ni več vseeno... Pa pri nas je bilo zmeraj zelo živahno, pa tudi nas je veliko, tako da se nismo preveč sekirali, kdo gre po stopnicah sem in tja, sicer ne bi nič seksali... Saj sem jaz tudi slišala svoja starša, pa se mi je čisto fajn zdelo, da se mata lepouser posted image to ni nič hudega, ampak ne bom ju pa šla tja motit...

Ampak včasih so najini sorodniki zelo trapasti... Ne vem, zakaj, niti nimam pojma, kaj so si takrat predstavljali... Mami sem enkrat vprašala, zakaj je rinila not, pa je rekla, da si ni mogla nič zmislit tisti hip, da bi mu rekla, zakaj naj pokliče kasneje...  potem se je spomnila, da bi mu lahko rekla, da sem na wcju ali pod tušem. No, zaradi mene bi tistemu stricu lahko tudi po pravici povedala, vseeno bi bilo boljše kot to, da nama zraven telefon moli...

Fant pa brata še ni vprašal, tako da tu nimam pojma, kaj je ta mislil (če je sploh kaj mislil...)

G&T, saj nisem rekla, da se ne sme končat, rekla sem samo to, da to, da hoče njegov trapast brat na računalnik od fanta v fantovo sobo, pri tem da ima svojo sobo in svoj računalnik v njej, ni dovolj dober razlog, da ne bi smela končat super seksa... Pa za koga??? user posted image
POleg tega, saj sva ga prekinila - ampak kaj naj potem jaz tam naga pol metra od njega čakam, da on konča na računalniku, da bom lahko vzela svoje spodnje hlačke, ki so odletele na stol, na katerem sedi on??? Mislim, malo uvidevnosti imajo pa lahko tudi drugi ljudje... Pa še prav nejevoljno in zelooooo počasi se je pobral ven! ne vem, kaj je res mislil, da mu bova kar pustila bit not???user posted image user posted image user posted image

Ko da se tak mudi it na mail? Se mi zdi, da so tu biološke potreba vseeno prioritetauser posted image In maili in telefoni ipd. lahko počakajo...

Ko si na svojem, je lahko met vse pošlihtanouser posted image , zdaj tudi naju noben več ne dobi (no, mogoče kdaj, če sva kje na obiskuuser posted image za dalj časa)... Ampak dokler pa nisi, moraš pa pač kaj požret, če češ met aktivno spolno življenjeuser posted image

Ja, krči znajo pa bit problemuser posted image . Tut musklfibr - na jazzbaletu smo naredile po 280 trebušnjakov, pa nisem mela od tega nikoli musklfibra v trebušnih mišicah, po seksu pa že dostikrat... Ne opaziš, da sploh kaj delaš, potem pa drugi dan čutiš poslediceuser posted image

Ampak zadnje čase je lubi bolj bogi, po moje bolj slikce gleda, ko sem bolna in bruhasta... No, saj bo boljšuser posted image



(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: zalotli pri sexu
14.12.2006 7:24:06   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: G in T

Si pomislila, da bi te morda lahko kdaj krč zagrabil???user posted image user posted image


Zdaj sem se spomnila na dogodek v naši vasi, to je bilo takrat ko mogoče se mojega očeta ni bilo, kaj šele meneuser posted image .

Sta se dva pod kozolcem spravila k stvari, pa jih je nekdo zalotil in je žensko zagrabil krč, saj veste, kje, tako da so ju direktz z vozom, na katerem sta sexala, odpeljali do zdravnika. Enostavno nista mogla narazen. Verjetno nič kaj prijetna situacijauser posted image . Pa še v tistih časihuser posted image


(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: zalotli pri sexu
14.12.2006 9:57:32   
ronja
Hvala bogu, to se mi pa še ni zgodilouser posted image ! Mrzla voda naj bo pri roki, al kaj predlagate?user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?