|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: midve sva doma
15.11.2005 13:46:48   
Teni_



Teja je čisto navdušena. Kar naprej bi jo lubčkala, pa dudo bi ji dala. Vse bi delila z njo. Proti pričakovanju - super. Lp,Mojcauser posted image



(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: midve sva doma
15.11.2005 13:47:54   
Teni_



Madona, te user posted image  sem se tako navadila, da jo kar naprej stiskam. LP,Mojca



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: midve sva doma
17.11.2005 22:33:18   
wallery
user posted image user posted image  ja to je bilo pa res ekspres.Lepo ime mi imamo tudi Niko,sedaj pa še ne vemo kaj bo ali user posted image  ali user posted image

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?