|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
25.12.2005 22:42:42   
hal9k
danes se bodo porezale kocine...tako bo manj "pljuvanja" in tudi orodje bo "vizualno" večje :)

_____________________________

Zbirkomat (menjava sličic, stripov,...Nodi, Životinjsko carstvo, FIFA, Princeske...) -> http://zbirkomat.somee.com/default.asp

Moj radio
http://www.mediamaster.com/myradio/hal9kMM.pls

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
23.2.2006 21:10:25   
Tamauchica
Uf karkoli samo brez dlak... to je pa res out za današnjo žensko... Rada mam urejeno muco.. pa naj bo to črtica, trikotnik .. zadnje čase sem pa največkrat za V   user posted image  user posted image

(odgovor članu hal9k)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
23.2.2006 21:42:55   
malika
sahara trenutno

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
24.2.2006 9:38:46   
Anonimen
Kaj če bi jaz odprla frizerski salon Pri mali mucki?
Pri nas ga še ni, a ne?
Obljubim, da bi bila povsem profesionalna in se ne bi nič slinila. user posted image user posted image



(odgovor članu Tamauchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
24.2.2006 15:12:39   
Anonimen
Dobra tema ni kej user posted image
Sramežljivka user posted image  go for it - salon "Pri mali mucki" - gotovo bi ti sranke padale kot tale sneg z neba user posted image  ker se ene res nočjo doma brit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (nisem med njimi da ne bo pomote user posted image user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
24.2.2006 20:25:52   
pika74
A lahko ktera pove, kako zgleda sahara... sploh si ne znam predstavljat- pa da ne bom izpadla glih kot tepka, bi rada vedla.

A sm preveč firbčna?

user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
24.2.2006 20:39:06   
taška30
Pika74, sahara - puščava, vegetacije praktično ni, ni gozda, ni grmičevja, ni ničesar...user posted image  ni črtic, ni trikotnikov! (no, vsaj zame je to sahara).

Jaz sem saharo poskusila le 1x, pa jo najbrž ne bom več, razloga:
- skor sem dobila živčni zlom, ko so dlake začele rasti nazaj in me je vse pikalo po venerinem gričku, ki se je drgnil ob hlačke
- ko sem se pogledala, se mi je zdelo malo...user posted image  pedofilsko (a sem čudna?)user posted image

Sem za črtice in trikotnike na gričku in saharo le čisto spodaj med nogami.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
24.2.2006 21:22:22   
Tamauchica
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

ko sem se pogledala, se mi je zdelo malo...user posted image  pedofilsko (a sem čudna?)user posted image

Sem za črtice in trikotnike na gričku in saharo le čisto spodaj med nogami.


Se popolnoma strinjam s tabo Taška... tudi meni se zdi čisto obrita preveč otročja. Mam rada kak mali detajl na gričku. Spodaj pa nedvomno... čist na skin gladko  user posted image user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
24.2.2006 21:39:27   
Anonimen
Kero depilacijsko pa uporabljate, da res odstrani dlake?user posted image

(odgovor članu Tamauchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
24.2.2006 22:08:40   
Nasy
ja, to tudi mene zanimauser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
24.2.2006 22:11:19   
Tamauchica
Jaz gel za britje Gilette in klinco.. pa gre vse dol... tud pikic in podobnih problemov po britju nimam user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
16.4.2006 17:26:29   
Ceca
Jaz sem obrita "na črtico".

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
26.12.2007 22:07:29   
iina
zanima me a imate probleme z zaraščanjem dlak?user posted image  me se dogaja to največkrat ob strani ..kok to preprečujete? glede britja se ponavad bijem v isto smer dlak .. ste ze puskusile obratno? jst sem pa ni kaj prida vse pika pa še srbi user posted image  

preveč radovedna?user posted image

(odgovor članu Ceca)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
26.12.2007 22:57:36   
Freycha
vedno sahara. Sicer pa tudi ne morem imeti pragozda, tudi če bi hotela. Moj gozd je zelo redko posejan user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
26.12.2007 23:28:29   
blue sky
zadnje čase kar sahara user posted image , vsaka 2-3 dni z britvico pod tušem

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
26.12.2007 23:49:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: iina

zanima me a imate probleme z zaraščanjem dlak?user posted image  me se dogaja to največkrat ob strani ..kok to preprečujete? glede britja se ponavad bijem v isto smer dlak .. ste ze puskusile obratno? jst sem pa ni kaj prida vse pika pa še srbi user posted image  

preveč radovedna?user posted image


takoj po britju se namazi z bepanthenom...tistim za user posted image  ritko...deluje user posted image

(odgovor članu iina)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 0:04:37   
Anonimen
takoj po britju se namazi z bepanthenom...tistim za ritko...deluje


Male skrivnosti velikih mojstric.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 7:50:44   
Peteršilj
neprehodna džungla, razen ko grem v toplice ali na moooooorje si jo lepo kulturno uredim in to s pomočjo kreme.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 8:22:42   
Strawberrie Cherrie
spet ste potegnili eno temo iz pradavnine user posted image user posted image user posted image


vedno uštimana,dišeča in lepa, frizura se spreminja user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 9:17:12   
Bety upa
hmmmmmm....Jaz pa moram priznat, da izponim željo partnerju.....Umivam se itak redno in zelo temeljito, samo urejanje tam spodaj, pa je po njegovi želji.....

Moj prejšnji partner je oboževal poraščenost mucke....Prav norel je, če je videl nago žensko in gozdiček....Kar tresel se je.....In seks je bil mmmmmmm...nekaj norega....

Sedanji partner pa ljubi čisto saharo.....In brijem se zelo pogosto...In mazanje po britju veliko pomaga.......Meni se pa tudi zdi, da je čista sahara malo pedofilsko nagnjena....To je moje mnenje.......Partner pa trdi, da sem zmešana in staromodna.....hmmmmm....Ali ni poraščenost znak zelosti?!?!user posted image ......

Kdo ve?!


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 16:02:13   
polona5
Mene pa zanima - tiste, ki imate tam spodaj "saharo" - kako se počutite s tako frizuro na pregledu pri ginekologu? Se mi zdi, da se da z malo gozdička vsaj malo skrit tamalo in da ti je tako lažji prvi kontakt z dohtarjem. Kaj menite ve? Lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 16:20:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bety upa

.......Meni se pa tudi zdi, da je čista sahara malo pedofilsko nagnjena....



Te zgodbice o pedofiliji zaradi malikovanja pobritih muck se mi zdijo že prav smešne. Prej bi rekel, da je pedofilsko to, da ima danes večina žensk 10-15 kilogramov manjka. Brez oblin je žensko telo bolj podobno deškemu, otroškemu. A to pa ni pedofilija?

Ljubim obrite muce, vendar tudi ženske z oblinami.

(odgovor članu Bety upa)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 16:23:01   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 17:16:06   
Shorty_
Večinoma pobrita na nulo včasih če se mi da igrat pa črtica. Tudi pri partnerju mi je bolj všeč če je pobrit ali vsaj lepo urejenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 17:47:23   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: polona5

Mene pa zanima - tiste, ki imate tam spodaj "saharo" - kako se počutite s tako frizuro na pregledu pri ginekologu? Se mi zdi, da se da z malo gozdička vsaj malo skrit tamalo in da ti je tako lažji prvi kontakt z dohtarjem. Kaj menite ve? Lp



Kako bi pa se počutla na pregledu,to je meni vsakdanje ko grem k ginekologu,kot če grem v trgovino po kruh,pa tudi njemu je to rutina in se z mojo saharo ne obremenjuje,tako kot ne s tvojo kosmatuljo,saj veš njemu je glavno,da je čista.In zakaj bi skrivala tamalo z gozdičkom??user posted image user posted image Saj ni grda da bi jo mogla skrivat.user posted image user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?