|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 18:05:02   
skrivnost
pri meni gozd, samo ne pragozduser posted image user posted image user posted image

ce je pragozd preveč srbi user posted image user posted image user posted image

drugac pa črtica zakon!!!


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 18:50:40   
malecka
Mene pa zanima - tiste, ki imate tam spodaj "saharo" - kako se počutite s tako frizuro na pregledu pri ginekologu?


To pa tud mene zanima, a na pregledih imate tud sahare?


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 22:03:49   
only_me
hja.. kako mam, tako nesem na pregled. Če je črtica, je črtica. Če ni nič, pač ni nič. Ampak kosmate pa mu je ne nesem kazat.



(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
27.12.2007 22:13:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: only_me
hja.. kako mam, tako nesem na pregled. Če je črtica, je črtica. Če ni nič, pač ni nič. Ampak kosmate pa mu je ne nesem kazat.


Jaz pa tudi kosmato lepo nesem na pregled - če se sfriziram, se zaradi sebe in partnerja, zaradi ginekologa pa tudi pod razno ne - se pa jasno temeljito umijem pred pregledom user posted image
 
Čeprav sem se ob nekaterih odgovorih fajn narežala, priznam, da pri meni trenutno domuje en tak srednje poraščen gozd. Ma glavno, da se Tarzani ne navešajo tam spodaj, če me razumete user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
28.12.2007 15:19:35   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Mene pa zanima - tiste, ki imate tam spodaj "saharo" - kako se počutite s tako frizuro na pregledu pri ginekologu?


Nič drugače kot, če imam črticouser posted image

To pa tud mene zanima, a na pregledih imate tud sahare?



Tudi.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
28.12.2007 15:54:03   
Shorty_
jz grem s saharo k ginekologuuser posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
28.12.2007 22:41:59   
Peteršilj
to si poglejte     depilacija po moško ( z ognjem)

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
28.12.2007 22:44:15   
baguSka
o bogiiii user posted image  jah tkole je, ce se clovk igra z ognjem

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
28.12.2007 23:23:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

o bogiiii user posted image  jah tkole je, ce se clovk igra z ognjem


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
14.1.2008 15:24:17   
Anonimen
Med vikendu sem izpolnila željo mojega možeka in sem si jo obrila na balin. Možek me je med britjem v kopalnici opazoval in se komaj zadrževal, da me ni naskočil že med britjem.
Tudi seks potem je bil vrhunski......

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
14.1.2008 17:30:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Med vikendu sem izpolnila željo mojega možeka in sem si jo obrila na balin. Možek me je med britjem v kopalnici opazoval in se komaj zadrževal, da me ni naskočil že med britjem.
Tudi seks potem je bil vrhunski......

user posted image user posted image user posted image


A zdaj si si jo prvič pobrila?Ja kakšno si pa prej imela,a natur?In v čem je bila razlika v sexu,da je bil zdaj vrhunski???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
15.1.2008 13:38:34   
Peteršilj
za dlake je ni več vlačil user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
15.1.2008 20:13:05   
JAHICA
Obvezno nula in to že 10 let.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: frizure "tam spodaj"
16.1.2008 8:41:39   
jagoda77
trenutno sem čist brez, pa prav paše user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: frizure "tam spodaj"
16.1.2008 9:39:28   
helena80
Na nulo že kar nekaj let.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: frizure "tam spodaj"
16.1.2008 10:09:40   
Bety upa
Anonimna....V seksu je bilo boljše, ker je moški bil bolj zagret in vzburjen nad obrito!!!

(odgovor članu helena80)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
16.1.2008 13:59:16   
Katey
Pri meni tud v večini primerov obrito na nulo, včasih na črtico včasih na V, sem se že tolk navadla da si ne predstavljam pragozdauser posted image .

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
16.1.2008 14:50:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: wawa

sahara, ali pa malo nizko rastečih borovcev---odvisno........





Kaj mislite pod sahara in brazilsko?
In kako naredite da so dlačice čisto kratke, s čim si jih porežete kakorkoli že?

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
16.1.2008 15:38:49   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

IZVIRNO SPOROČILO: polona5

Mene pa zanima - tiste, ki imate tam spodaj "saharo" - kako se počutite s tako frizuro na pregledu pri ginekologu? Se mi zdi, da se da z malo gozdička vsaj malo skrit tamalo in da ti je tako lažji prvi kontakt z dohtarjem. Kaj menite ve? Lp



Kako bi pa se počutla na pregledu,to je meni vsakdanje ko grem k ginekologu,kot če grem v trgovino po kruh,pa tudi njemu je to rutina in se z mojo saharo ne obremenjuje,tako kot ne s tvojo kosmatuljo,saj veš njemu je glavno,da je čista.In zakaj bi skrivala tamalo z gozdičkom??user posted image user posted image Saj ni grda da bi jo mogla skrivat.user posted image user posted image


MarcelAlina se strinjam, mislim, da se noben G ne obremenjuje s tem, kako ma kera obritouser posted image .

Sicer pa Polona5, ko daš noge narazen ti po moje še tak pragozd ne pomaga, da bi ti tamalo skriluser posted image .

Kar se pa prvotnega vprašanja na temi tiče pa ....črtica, sahara al pa V. Pragozd pa nazadnje po moje pred kakimi štirinajstimi leti. Po moje bi moj mal debelo pogledu, če bi kr naenkrat na džunglo naletu tam dol user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
16.1.2008 19:11:42   
JAHICA
Mislm, da kosmate danes nekako niso več v modi. Sama se nism prej nikoli brila tamale, pa tud možek to ni zahteval. Pred nekako 10 leti smo bil v FkK Valalta in tam sva z lubim opazla, da je full severnjakin obritih na nulo al pa črtico. Tudi tipi so imeli korenjačke na nulo ali razne frizurce. Potem smo bli še s prjatli skupi na morju, pa sem vidla da je frendica tud pobrita spodaj. Ni kaj pa sem probala. Od takrat prisegam samo na pobrito, ker so občutki res drugačni, počutim se bolj higijenična, da o orali ne govorim. Tudi lubi se je odloču, da vojačka obrije. Danes full hodva po savnah in nudističnih plažah in opažava da je folk večino pobrit tam spodi. Tko da nimam nobenga predsodka ko grem obrita k G. Ob zadnjem obisku je tudi ona rekla, da si jo brije.

Ciao

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
16.1.2008 22:48:49   
Kaštrun
mene pa zanima tiste, ki se ne pobrijete na nulo...

...a si jih kdaj pobarvate ali so v natur barvi? ker enkrat mi je ena sodelavka rekla, da ko se pa ona po glavi barva, se pa še spodaj. WTF? user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu JAHICA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
17.1.2008 10:29:57   
helena80
IZVIRNO SPOROČILO: JAHICA

Mislm, da kosmate danes nekako niso več v modi. Sama se nism prej nikoli brila tamale, pa tud možek to ni zahteval. Pred nekako 10 leti smo bil v FkK Valalta in tam sva z lubim opazla, da je full severnjakin obritih na nulo al pa črtico. Tudi tipi so imeli korenjačke na nulo ali razne frizurce. Potem smo bli še s prjatli skupi na morju, pa sem vidla da je frendica tud pobrita spodaj. Ni kaj pa sem probala. Od takrat prisegam samo na pobrito, ker so občutki res drugačni, počutim se bolj higijenična, da o orali ne govorim. Tudi lubi se je odloču, da vojačka obrije. Danes full hodva po savnah in nudističnih plažah in opažava da je folk večino pobrit tam spodi. Tko da nimam nobenga predsodka ko grem obrita k G. Ob zadnjem obisku je tudi ona rekla, da si jo brije.

Ciao


Tudi sama sem se začela briti tamalo že pred nekaj leti, ko sem bila s dvema kolegicami prvič na morju v fkk plaži in sem opazila, da sta obe pobriti na nulo. Takrat na morju sem si jo prvič obrila na nulo in od takrat sem večinoma vedno pobrita na nulo. 

(odgovor članu JAHICA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
17.1.2008 22:13:06   
1ksantipa
jaz si pa spodaj spletam kito, je že fajn dolga, problem je le pri ginekologu, ker si jo moram pred tem razplest.

(odgovor članu helena80)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
18.1.2008 14:17:49   
mayci
Pri meni tudi pragozd že doolgo ne raste več, je ponavadi črtica (za mojegauser posted image ) ali pa sahara.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: FRIZURE "TAM SPODAJ"
18.1.2008 15:20:45   
tija008
Jaz sem pobrita čist na nulo že vsaj 10 let.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?