|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ugotavljanje ocetovstva
8.12.2005 17:15:37   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: *Neja*


 
Če bi si želel pridige, obtožb in interpretacije moralnih načel, bi šel na kakšen drug forum.
 
Tu smo zato, da pomagamo, ne pa da se opredeljujemo do čisto določene življenjske situacije, kjer druge plati zgodbe sploh ne poznamo. Če nimate konkretnega nasveta, se raje vzdržite komentarjev.



Osebno sem lepo povedala, da ne želim pridigati. Sem pač povedala svoje mnenje. In imela sem konkretno pripombo.

In še vedno trdim, da otrok, ki je že spočet, ni nič kriv.

Tudi če je Vladek svetnik, tudi če je Ona bila z drugim, tudi če ... se razumemo? Ne poznam ozadja - tudi če bi ga poznala

otrok še vedno ni nič kriv.

In zato se sploh ne bom ukvarjala s tem, ali obstaja možnost ugotavljanja očetovstav v prvih mesecih ali ne, če je posledica razrešitve tega vprašanja umor otroka.

< Sporočilo je popravil Barbs -- 8.12.2005 17:17:39 >

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ugotavljanje ocetovstva
8.12.2005 20:50:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

In zato se sploh ne bom ukvarjala s tem, ali obstaja možnost ugotavljanja očetovstav v prvih mesecih ali ne, če je posledica razrešitve tega vprašanja umor otroka.


Ja pa zakaj se potem sploh obremenjuješ s tem vprašanjem Vladka? On je namreč ravno v tej smeri postavil vprašanje, s čimer si rekla, da se ne boš ukvarjala. Potem pa pod vsa vprašanja lahko napišeš nekaj v tem smislu: Ne, s stem se ne strinjam in se s tem ne bom ukvarjala. Koga pa konec koncev to zanima? Mene ne, pa Vladka najbrž tudi ne.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ugotavljanje ocetovstva
8.12.2005 21:05:44   
karmy
od vseh odgovor primerna samo 2 za to temo... punce...njegova stvar če o tem razmišlja...saj niste vi na njegovem mestu...

jzt bi na tvojem mestu mogla sama pri sebi ugotovit  kako je s tem... če si 100 % da boš imel rad otroka kot svojga, tud če se ne izkaže za tvojga, potem ni tukaj nobene panike...če si pa na to tako občutljiv ali je tvoj ali ni in da je edina veza med vama s punco majhna pikica, ki raste, in da drugače veja prepad med vama, boljše da odideš, četudi se izkaže da je mogoče tvoj malček...otrok ne reši ničesar...še posebno ne odnosa...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ugotavljanje ocetovstva
8.12.2005 23:21:46   
soncek&luna
se strinjam s karmy....

sem pa dozivljala enako situacijo kot ti in sem se tudi pozanimala o tem.... testa v nasi ljubi dezelici NI po zakonu mogoce narediti med nosecnostjo... obstaja sicer podjetje v ljubljani, ki ti lahko v casu nosecnosti vzamejo vzorec in ti ga posljejo v tujino, kjer pa se to lahko dela, vendar ne pred 13 tednom in moznosti,da to sprozi splav je kar nekaj.... cena je odvisna od tega ali hoces uraden izvid (z vsemi zigi in podpisi) ali samo informativni... zneska nisem izvedela, ker se nisem za to odlocila...
po rojstvu otroka pa test lahko pri nas naredis brez problema na Institutu za sodno medicino, moras pa prej poslati vlogo za opravljanje testa, ker se delajo samo enkrat na mesec in cakalna vrsta je kar dva meseca.... lahko pa posljes vlogo ze pred rojstvom in se z njimi zmenis, da pridejo vzet vzorec pri porodu, vendar mora bit tut partner potem zraven... vzorec morate dati vsi trije.... a vsa zadeva pa stane 80t po osebi, torej 240t user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?