|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mozzila Fire Fox
13.12.2005 9:44:04   
puncica
Zakaj hudiča smo mi s modzillo diskriminirani pri dodajanju smeškotov in slikc na sporočila, tisti ki uporabljajo pa IE pa lahko dajo celga vraga gor samo s copy/paste. user posted image user posted image user posted image user posted image Zdej me je pa razkurl, ker bi tud jaz rada kej gor prpopala pa moram celga hudiča napisat preden kej prime. A ne morte to nekak urihtat, pa to s prenašanjem iz worda, ko vse zbrklja če imaš v stolpcu napisan.

A je to res tak "mali problem" da se mu noben ne posveča pozornosti, mene pa tako moti. do zdej nisem jamrala, zdej mi je pa mal prekipel, predvsem zarad smeškotov. Da dejte že neki naredit tud v tej smeri prosim. user posted image Žal ne uporabljamo vsi IE, zarad različnih razlgov in bi lahko tud na nas mal pogledal. Pa brez zamere.

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 2.8.2007 10:26:22 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
13.12.2005 9:53:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Diskriminacija!!!!
13.12.2005 10:16:57   
Anonimen
Ej meni, ko pišem sporočilo se tudi ne vidi v primeru copy/paste, da bi kaj pripopal v sporočilu. Ko pa sporočilo potrdim pa je gor. user posted image Sta že probale?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Diskriminacija!!!!
13.12.2005 10:26:40   
puncica
JA!! še enkrat
evo:

Pa če se ubijem ne dela grrrrrr


< Sporočilo je popravil puncica -- 13.12.2005 10:28:26 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Diskriminacija!!!!
13.12.2005 10:49:29   
darjatimci
Še ena taka tukaj,pa sploh nisem vedela,da je point "Mozzila"?user posted image user posted image .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Diskriminacija!!!!
13.12.2005 15:33:13   
Anonimen
Puncica, MOZZILA user posted image

A v IEju se da sam prlepit, al kaj?user posted image  Tega pa nisem vedla, jst sem URL kopirala v img oglate oklepaje user posted image  A je treba tko delat v mozzili (no ja, sej grem lohk sam aprobat, mamo mozzilo, pa je noben ne uporablja)?

Jah, face the facts, IE je pac boljsi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Diskriminacija!!!!
13.12.2005 16:00:33   
Jančika_
Ni boljši, samo bolj uporabljan, pa je zato vse prirejeno zanj. Firefox se mi ni sesul še niti 1xuser posted image , o IE pa s tega stališča ni vredno izgubljati besed.

Tudi jaz ne morem limati kakih drugih smaljijev. Ampak me to ne moti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
13.12.2005 22:58:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Diskriminacija!!!!
14.12.2005 7:57:23   
puncica
ja ribica sej vem da sem ga spet posrala s tem d-jem, ok, mam pač modzillo user posted image ampak jaz bi pa tud rada kej popala gor s copy/paste pa ne gre, ker pač ne uporabljam tega blesovega IE. Ja ribica baje da to funkiconira v IE v mozill pa ne, isto je z stolpci (moji seznami) ki jih hočeš prenest iz worda na RR pa ne gre, ker ti vse da v vrsto in maš pol celo zbrko. Ja no, sej zdej sem se že mal pomirila ampak včeri mi je pa zavrel,  pač ne bom imela smajlijev, sam pol jih nej tud unim ko IE uporabijo ukinijo, ker sem jim fouš, ne vem zakaj eni lahko eni pa ne mormo. IE zarad tega pa itak ne bom uporabljala ker mi pol samo šaro na računalnik naloži. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Diskriminacija!!!!
14.12.2005 8:35:20   
soncece24
no, zdaj mi je marsikaj jasno, jaz sem pa stokrat poskusla, pa ni šlo copy past user posted image kaj češ, sam vseeno ne menjam za IE.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Diskriminacija!!!!
14.12.2005 8:49:47   
paris
Punce, tudi jaz uporabljam samo mozzilo, pa komot smajlije uporabljam katere hočem! Meni je moj tako pokazal, upam, da bom znala opisat!
Odpreš pač eno (ali več) stran s smajliji in si jo shraniš med zaznamke.
Klikneš mozzilo odpreš RR in pripreš, spet klikneš mozillo in odpreš spravljene smajlije in pripreš- kolikor strani hočeš, jaz si odprem par strani smajlijev.
Odprem RR in naprimer berem, ko hočem nekaj odgovarjati kliknem odgovor, odpre se okence, spodnjo stran pod (za)  okencem priprem, da ostane samo okence za odgovore, zdaj odprem priprte smajlije jih zožam, da vidim okence, izberem smajlija, ki ga hočem pripopat, ga kliknem z levo tipko na miški, ga kliknem v okence spet z levo tipko in evo ti ga na, smajliji delajo! Ko potrdiš odgovor se ti avtomatično spet spodnja stran, ki si jo prej priprla odpre-RR.
Jaz upam, da je dovolj razumljivo napisano, nisem noben ekspert za računalnike, to sem sedaj čisto po kmečko napisala, tako kot je meni moj pokazal. Upam, da bo kateri koristilo, poizkusite!user posted image
http://fool.exler.ru/en/sm_all.htm


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Diskriminacija!!!!
14.12.2005 11:00:21   
puncica
Mislim paris nisem ne vem kak butl za računalnik ampak iz tvojga odgovora pa se čist nič ne znajdem, kaj hudiča pomeni priprem user posted image Sej znamo smajlije gor popat ampak problem je ker moraš sto stvari vmes naredit, pri IE pa greš na smajlija ga kopiiraš in prilepiš na odgovor, kar je u iber enostavno, tle morš pa sto oknov odpirat po tvojem odgovoru sodeč ali pa pisat cele litanije, kot znam jaz. Evo sej dela: user posted image ampak jaz sem za ENOSTAVNO!!!!!!

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Diskriminacija!!!!
14.12.2005 11:12:54   
paris
user posted image user posted image user posted image Oprosti Punčica, ker jaz sem butelj za računalnike in ne znam drugače opisat!
Jaz sem post razumela,kot da se sploh ne da nič delat in sem hotela pomagat! Če si pa ti hotela samo bolj izi varijanto se pa opravičujem, ne bom več pametovala obljubim!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Diskriminacija!!!!
14.12.2005 11:32:14   
puncica
Pa dej no paris, sej sem zdej pogruntala da sem od jeze klikala na desn knof na mesto na levi, je pa tvoja varianta super lažja od mojeuser posted image in jo bom uporabljala. Hvala za idejo, na to se še spomnla nisem, da bi kr prenesla smajlija. No sicer jaz zdaj to tak naredim, da kliknem na smajlija pa ga DRŽIM in potem prenesem na odgovor, tako pa gre ja. SUperuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Diskriminacija!!!!
14.12.2005 15:22:20   
Anonimen
No evo, koza sita in volk cel user posted image user posted image user posted image  

No ja, obratno ;)

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Diskriminacija!!!!
14.12.2005 20:27:56   
tanikaa
probam če greuser posted image

ja pa gre. paris, zakon siuser posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Diskriminacija!!!!
14.12.2005 20:44:16   
bobek05
Joj, jaz tudi nisem vedela, da se mi vse to (ne)dogaja zaradi Mozille user posted image Pa sem se vedno mučila s prepisovanjem internetnih naslovov, ker ni šlo Copy/Paste... Pa glede smajlov mi tudi ni bilo jasno...

Jaz imam sicer oba - IE in Mozillo, ampak raje uporabljava Mozillo, ker na IE takoj stakneš kak virus, če ne to, pa me potem vedno zasipljejo z junk maili četudi si plačujem, da mi to filtrirajo user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Diskriminacija!!!!
14.12.2005 20:55:56   
bobek05
meni še vedno ni jasen paris-in post... bom počakala moža, da pride domov pa mi to razodene... user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Diskriminacija!!!!
15.12.2005 8:34:44   
puncica
Bobek takole:
greš na odgovor, pa pišeš, pišeš, pišeš, hočeš dat smajlija gor, odpreš stran s smajliji npr. http://www.studiofaca.com/forum/forum_posts.asp?TID=2433&get=last
greš na smajlija, ga pritisneš z levo tipko, držiš, držiš, držiš levo tipko in greš v okno kje pišeš (odgovor) spustiš smajlija in evo ga gor. user posted image A ja še to, če ne veš kje imaš odgovor, spodaj v uni orodni vrstici, kjer je start sigurno imaš in samo gor greš s kurzorjem pa ti odpre odgovor in ga lahko dodašuser posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 15.12.2005 8:36:09 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Diskriminacija!!!!
15.12.2005 9:11:08   
soncece24
Da vidim, če bo delalo
user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Diskriminacija!!!!
15.12.2005 9:11:52   
soncece24
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, delauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tenks punceuser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Diskriminacija!!!!
15.12.2005 9:41:02   
bobek05
puncica, user posted image Pa ti si redna faca.. Če sem jaz to skapirala user posted image , potem si res zakon user posted image Tolko jih je gor, da sploh ne vem katerega bi gledala user posted image

Zdaj pa še 1 drug za lepše vzdušjeuser posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Diskriminacija!!!!
15.12.2005 9:56:09   
Margareta

Bom še jaz sprobalauser posted image

o matr ratala mi je, hvala

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Diskriminacija!!!!
15.12.2005 9:58:21   
bobek05
Puncica, jaz zdaj vsak odgovor pišem pol ure, ker ne utegnem prej vseh smajlov skoz dat user posted image

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Diskriminacija!!!!
15.12.2005 9:59:24   
Margareta
O kako paše user posted image

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?