|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 05
16.11.2009 11:50:17   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Kako lepo vreme je, mi pa moramo danes bit noteruser posted image Vi pa vsi uživajte v sončnih žarkihuser posted image


mi imamo meglo, škifooooooooooooo vrmeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Marčevke 05
16.11.2009 22:24:59   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Bo treba odpreti  marčevke 05-2 del...smo že na 200!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katrin, čakam te!!!user posted image

Končno smo se privlekle do 200 strani, ja user posted image user posted image user posted image

Imamo fore še do konca strani (cca 25 postov, preden odpremo novo) user posted image Glede na naše pridno klepetanje bo to po mojem ravno tam nekje okrog Novega leta user posted image user posted image user posted image

Mi smo OK, rainbow - upam, da se kmalu pocajtate user posted image ; kje pa se ostale skrivate ??????

aleži: lep pozdrav na obalo in pošiljam sonček, da prežene meglo user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 16.11.2009 22:44:52 >


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 7:22:14   
mojčca
Jutro punce, kavicaaaaaa

user posted image

Ja, pa smo končno dočakale  stran 200 user posted image user posted image user posted image user posted image .

Rainbow, kako je kaj z vašim zdravjem??? Upam, da ste boljše.

Ugi, ti pa počasi že odštevaš in se pripravljaš na porodniško. Joj, kako hitro čas beži. No, pa boš spet eno leto doma, bo luštno, kajne user posted image .

Aleži, sem vam prav "fovš", ke ste se potepali po Ikei. Jaz bi šla tudi, moramo kupiti kakšno omaro ali regal za igralnico. Kar se tiče pobiranja oljk me pa prav mika, da bi se vam kar pridružila. Moram biti luštno.  Sem prebrala, da imate Refoško vino. Glej, da ga boš pila po pameti. Si moramo mi tudi narediti zalogo vinčka v naši hišici, saj veš, kakšen deci (ali pa liter) mora biti na zalogi, sploh sedaj, ko se približuje veseli december. Kar se tiče nakupovanja za Miklavža, Božička pa resno premišljujem, da ne bi prav pretiravali, saj se mi zdi, da imamo ful igrač. No, za Matica sem mislila, da bi mu kupila kakšno parkirno hišo ali pa delavnico, za Manco pa se bo tudi našlo kaj pametnega. Všeč ji je ful stvari, kar me sploh ne čudi, saj so po TV non  stop reklame za igrače in že mene boli glava od vsega skupaj, ona pa non stop: mami, pa to bi imeli, pa to mi je všeč user posted image .

Katrin, se bomo potrudile in veliko napisale, da bo treba čim hitreje odpreti novo stran user posted image user posted image user posted image user posted image .

Grem počasi delati, uživajte v današnjem toplem dnevu. Izgleda, da bo lepo vreme, saj je čisto jasno.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 8:59:18   
aleži
Ufff, pa mi je vrglo erorororrororo

Napisal sem,da sem doma, ker sem včeraj peljala Saro k dežurnemu in more jemat ventolin zjutraj in zvečer saj grozno kašlja. Kaj mogoče katera daje inhalacije? Jaz dajem obema že cca 1 teden in morem rečt da je super.  Fulll ji gre iz noska in Žiga je tudi kar super.

Hvala user posted image user posted image user posted image user posted image Katrin in Mojčca ampak na žalost imamo meglooooooooooooo.user posted image user posted image user posted image user posted image

Katrin že delamo na temu,da gremo na 2 del.user posted image Končno po 4 letih user posted image

bom še malo kasneje, ker me sara ne pusti


(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 9:23:22   
fipi
Jutro!

Pri nas lepe sonček. Mi smo zaenkrat zdravi, sicer smo prejšnji teden imeli virozo, ampak smo se hitro pozdraviliuser posted image .

Rainbow: Upam, da ste iz najhujšega in da vam gre na bolje. Sem brala, da s hiško lepo napredujete in ste že pri načrtu kuhinje user posted image user posted image

Mojčca: Hvala....... mnjami za dobro kavo user posted image user posted image user posted image

Aleži: Jaz mojima otrokoma še ne dajem inhalacij, me je pa ful strah, če bomo "fasali" brohitisuser posted image , bog ne daj, da bi morali spet vse to skoz dajati. Že manjši kašelj pri obema in jaz že paničarim.
Mimogrede aleži, a vam pošljem kaj sončka user posted image

Katrin: evo še en prispevek, da bomo čimprej odprle novo temo user posted image

Šibam delat, lep dan še naprej

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 9:27:01   
rainbow
Jutro!

Ma, zdaj bomo pa sigurno pred novim letom na 200 strani, posebej ker bom jaz cel teden na bolniškiuser posted image user posted image user posted image
Očitno je ta zadeva zelo nalezljiva, včeraj sem bila še čisto v redu, kašljala edino; Enja je bila dokaj boga, z vročino, kašljala, ponoči tudi in mene je tudi začelo grlo bolet, slabo se počutim, tako da sem kar v službo klicala, pa babico odslovila za čuvanje. Bolje, da ne dobi kaj od nas.

Glede inhalacij, sva z Enjo ponoči dihale, pa danes zjutraj tudi, pa bova še, se mi zdi, da ful pomaga. Jaz kar v posodi skuham vodo, pa dam sol pa eno vrečko kamiličnega čaja. Še koža se mi je ful popravilauser posted image

Lia je pa v redu, razmišljam, da bi jo dala jutri v šolo. Brezveze, da je z nama. Kaj menite? Kaj je možno, da še enkrat kaj dobi od naju? Menda je, a ne. Eh, sruser posted image

Mojčca, krasna kavica, bo kar nadomestila mojo danesuser posted image
Joj, bolje, da ne začnemo o reklamah pred in med risankami, to je grozno, pravi brainwashing; še hujše od reklam za igrače pa so mi reklame za čistila in za lepotilne izdelke uza ženske pred risankami, totalno ogabno.

Katrin, jaz tudi pogrešam ljudi, NiLe, se že stolet ni javila, pa še katera.

lep dan vsem!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 9:33:04   
mojčca
Aleži, pri na gorenjski konec, imamo tako lep sonček, pa ful je toplo.

Fipi, sva malo nesramni, ker izzivava Aleži s sončkom. Superca, da ste zdravi, kar tako naprej.

Stranke

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu fipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 10:26:15   
aleži
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   saj ni problem če je megla, sem itak doma, ker je moj sonček.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 10:30:36   
aleži
Rainbow: se bova ta teden razpisale, ker sva na bolniški.

Jaz sem mislila na inhalacije z inhalatorjem kot je npr. tale
user posted image
jaz sem ga lani kupila v Hoferju, ma je super. Dam noter fiziološko in oba kar držita gor maskico...sta se že naučila!!!

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 10:40:11   
fipi
Aleži: Koliko pa ta inhalator stane.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 12:19:22   
Katrin
user posted image user posted image user posted image

Ste pa res pridne pupe user posted image Kar naenkrat klepetate na veliko!

aleži: jaz tega inhalatorja nimam. Veš, da moja dva škratka tudi precej kašljata (laringitis) - nam pomaga Just (bodo rekli, da delam reklamo), ampak resno. Na FB me pocukaj ali ZS. Od kar jih mažem s temi izdelki, je stanje 100 boljše. Imamo pa vlažilec zraka, ki tudi odtehta svoje.

Čim prej se vsi pozdravite user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu fipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 12:44:05   
aleži
Fipi: jaz sem ga lani kupila v Hoferju in je bil 49,00 €, Drugače ga lahko tudi na ebayu dobiš tudi za manj.
od marčevke08 ti kopiram:Gre pa za tegale iz linka, ki vam ga kopiram spodaj, čeprav sem videla zdaj, ko sem šla na ebay, da vam skopiram link, da so podražali poštnino. Mi smo dali 49 eur za aparat in 19,90 za poštnino, zdaj je pa poštnina 28 eur. Sicer še vedno ceneje kot pri nas v trgovini. Dobili smo ga v 3 delovnih dneh


http://cgi.ebay.it/AEREOSOL-ARTSANA-PROJET-ULTRASUONI-NEBULIZZATORE-NUOVO_W0QQitemZ270455640456QQcmdZViewItemQQptZCura_del_Bambino?hash=item3ef8699188


Katrin:
just user posted image   imam tudi in tudi s tem mažem, špricam....


(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Marčevke 05
17.11.2009 15:55:03   
ugi

IZVIRNO SPOROČILO: Katrin RR

user posted image user posted image user posted image

Ste pa res pridne pupe user posted image Kar naenkrat klepetate na veliko!

aleži: jaz tega inhalatorja nimam. Veš, da moja dva škratka tudi precej kašljata (laringitis) - nam pomaga Just (bodo rekli, da delam reklamo), ampak resno. Na FB me pocukaj ali ZS. Od kar jih mažem s temi izdelki, je stanje 100 boljše. Imamo pa vlažilec zraka, ki tudi odtehta svoje.

Čim prej se vsi pozdravite user posted image user posted image user posted image


Mi mamo tudi od JUSTa olje 31 in je super. Pa vlažilec laufa celo noč seveda.

Vsem bolančkom pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image , da se čimprej pozdravijo.


_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Marčevke 05
18.11.2009 7:35:29   
aleži
Spet vam pošiljam meglene pozdravčke...sem vam malo fouš user posted image

pa seveda tudi kavicouser posted image .

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Marčevke 05
18.11.2009 9:38:40   
rainbow
Jutro!

midve sva malo boljeuser posted image user posted image user posted image

Lia je hotela zjutraj v šolo, pa kašlja in steklene oči ima, pa bo še kar doma ostala.

Aleži, kako to, Primorska pa meglauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Marčevke 05
19.11.2009 8:14:46   
aleži
Spet vam pošiljam pozdrave, da preženem tole meglo in da mi pošljete sončka. Komaj čakam!!!

Sara je v redu, tako,d a jo ne bom niti vozila v ZD na pregled, ker je preveč virusov.

A ste gledale tekmo??? Rainbow kako je bilo v MB? Navijači...???

Mi jaaaaa in sva se z možem veselila. Bravo!!!!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Marčevke 05
19.11.2009 8:40:53   
mojčca
Jutro

user posted image

Aleži, ja, gledala tekmo in bilo je super. Adrenalin je delal 100/uro, tako da bravo našiiiiiiiii. Ja ne boš verjela, ampak spet imamo sonček (ampak ko grem jaz iz službe in pridem domov, o sončku ni več ne duha ne sluha). Ga pošljem še v vaš konec, a prav???

Rainbow, včeraj je bilo pa v vašem koncu kar pestro, kajne. Bi se prav z veseljem sprehodila po Mariboru, ker je moralo biti fenomenalno vzdušje.

Stranke, se javim, če bo čas kasneje.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Marčevke 05
19.11.2009 10:40:58   
rainbow
Ojla!

Seveda se je Lia nalezla od naju in danes ponoči sta imeli obe vročinouser posted image user posted image user posted image , s tem, da je Enji takoj padla, Lia pa se je eno uro mučila in potem še dve uri kašljalauser posted image user posted image , in zjutraj ob osmih je spet imela vročino in zdaj ji počasi spet narašča. Sruser posted image

Tak da spali smo za en druser posted image , da o hrupu ne biuser posted image

Kak sem se smejala, naš ati ni hotel gledati tekme, pol pa sem proti koncu vseeno vklopila, in ker sva imela odprto okno, sva imela že odmev v živouser posted image user posted image user posted image in pol še celo noč galama, valjda. Pa dobro, vse čestitke fantom, sevedauser posted image user posted image user posted image

Tak da zdaj sploh ne vem, če se bo Lia do nedelje do konca pozdravila, možeka pa tri dni ni od ponedeljka. Mogoče bo babi privolila priti, jaz bi res morala v službo. Saj tako dolgo pa človek tudi ni kužen, ali? Sicer pa je še 4 dni do takrat, držite nam pesti, da ne bo hudo. Lijo ta vročina namreč dosti bolj zdela kot Enjo.

Pa še nekaj, kaj je možno, da spet Enja ali jaz dobiva isto zadevo od Lije, nazaj? Ker te pa se mi res zmeša.

Se še kaj oglasimuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Marčevke 05
19.11.2009 11:03:10   
aleži
Rainbow: hmmmmuser posted image , res ti ne vem kaj rečt. Morda se nista še do konca pozdravle in ste se ponovno nalezle...pojma nimam. Pijte polnooo čaja,limone, meda,...user posted image

Mojča ma hvala, samo ni ga še. Se je verjetno še kje prej ustavil. Mogoče bo že jutri ampak, če ne prej pa med vikendom.user posted image

Ugi: sem ti pisala na FB!!

Katrin: hvala za nasvet user posted image

Skaana, Dolina, Nile: kako ste?? Ogalsite se kaj, da gremo na 2-deluser posted image



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Marčevke 05
19.11.2009 11:07:28   
Katrin
Se selimo ?

http://www.ringaraja.net/forum/m_4679390/mpage_1/key_/tm.htm#4679390

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?