|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:27:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hanita

joj, meni so tudi udarli mozolji ven, kaj to pomeni?!


Da si v puberteti! user posted image  Hecam se, no. Jah, od diete ni, ne se tolažit, da boš lahko nehala hujšat. user posted image

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:29:44   
Anonimen
se opravičujem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:35:48   
Anonimen
Sprejeto. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:36:59   
lelaval
Evo še mene. Danes sem zajtrkovala jabolko, za kosilo bojo špageti s polivko (žel brez parmezana) user posted image , za večerjo pa še ne vem (bi kar vse slaščice ) - verjetno bom spekla rolado, a ne vem, če lahko namažem s kakšno kremo - Seven pomoč!

Sem pa se včeraj pregrešila ( pojedla 3 kekse user posted image ), ker sem bila na obisku in sem jih "morala" jest.
Odločila sem se, da bom črtala mleko - pila bom črno kavo user posted image , ampak ne vem kako mi bo to šlo, ker pijem nesladkano. user posted image
Vagala sem se le prvi dan in se do torka verjetno ne bom. Moram it kupit drugo elektronsko tehtnico, ker stara nekaj nagaja, po oni pa ne vem, koliko dek zgubim. user posted image  
Dajem častno besedo, da se ne bom več grešila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:38:25   
Anonimen
jaz bi tud mela novo vago.. v interšparu jih majo po 3600.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:44:31   
Seven*
Rolado lahko namazes s stopljeno cokolado. Samo mora biti taksna, ki ima najmanj 60% kakava noter. Taksne so recimo Zlahtna gorenjka, al pa Lind Cocoa.. Pa sladkala jaz seveda nebi zadeve.. :) Saj pomojem bi blo dobro.. Moznost je pa tudi, da kupis v Sparu vrecko pravega kakava. Tisti od Spara je super!! Pa stane ful malo, mislim da cca 200 sit.. Pa ga razmesas v vroci vodi in imas namaz..  Npr..

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:49:28   
Anonimen
jaz bi sam še neki vprašala-sam da ne boste spet mislile, da se delam norce...

nek sem brala, da lahko danes jemo tudi testenine (široke rezance) z drobtincami.. je res ali ne??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:52:36   
Anonimen
Ja, bibica, lahko, saj ni bistvene razlike user posted image

Rolado lahko nafilaš s čimer hočeš, v končni fazi gre za SLADICO - torej kos torte, lahko zelo putraste (take je rada Splišni jedla), lahko orehovo, lahko margarinino, kakršnokoli, sladica je pač sladica. In potem PO sladici še čokolado.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:54:59   
Anonimen
Ja, biba res je, ker so drobtinice tudi OH, sam je pa problem v olju, sam jaz si bom vseeno kdaj pripravila tudi to.
Vago mam pa jaz hvalabogu novo, digitalno, natačno do 100 dag! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:55:08   
Anonimen
Ja, biba, to pa menda da res lahko.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:57:41   
Anonimen
hvala.. zlo ste me razveselile.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 11:58:24   
Anonimen
Samo tistih čisto tamalih makaronov se pa ne sme, ker se predolgo prebavljajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 12:10:30   
Anonimen
Punce, jaz bi pa samo neki komentirala, glede teh vaših grehov, raznih piškotov in pralin. Pa ne leti na nobeno, ker sploh ne vem več kera je to pisala, da ne bo nesporazumov. Pravite, da greste na obisk, nekdo vam nekaj ponudi in MORATE vzet, ker je drugače nevljudno. Men se pa zdi skrajno nevljudno, če vam vsiljujejo nekaj, če jasno in glasno poveste, da ne boste oz. ne smete. Jaz, če nočem, me živ bog ne bo prepričal, da vzamem piškot. Če se grem dieto, se jo grem 100% al se jo pa sploh ne grem. Dobr, je drugače tud za tiste, ki majo 20 dag za shujšat in tiste ki majo 20 kg!
Sej itak lahko vsake 4 dni jeste sladico, a ni to dovolj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 12:22:26   
lelaval
Dobr, je drugače tud za tiste, ki majo 20 dag za shujšat in tiste ki majo 20 kg!

To si dobro napisala, ker meni do baje do normalne teže (višina minus 110 manjka samo 10 kg user posted image ), tako, da nimam prevelike slabe vesti, a jo itak imam. user posted image  Sem pa obljubila, da zdaj ne bom več grešila. Sicer pa, a to kaj odtehta, da kruha sploh ne jem že 6 let (mogoče 4x na leto - z biftekom user posted image ), ker vsa ta leta več ali manj ločujem hrano, a nisem nikoli striktno hujšala z ločevanjem. Mi pač paše tak način prehranjevanja. user posted image
Rolado pa bom namazala s kakavom - ga imam doma.
Pa še eno vprašanje emam - danes se ne je juha po kosilu? Nisem nikjer zasledila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 12:34:14   
al1*
Moja pica je pečena, malo se še ohladi, pol pa.... njama! Izgleda zelo lepo: paprika, šampinjoni, bučke.

Potem pa grem v trgovino po dve tortici: eno zame in eno za moža. Mož si je naročil saherco, jaz pa še ne vem.

Me je pa tudi malo strah jutrišnjega dne. Zvečer, po službi, sem še nečaku obljubila, da ga peljem v Mc Donalds - njega na big mack, mene na kavo.

Tehtala se še nisem, se bom pa jutri zjutraj.


_____________________________

lp


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 12:36:01   
muki1
lelaval, mene pa zanima, pa ne zezam, res ne.
Če že 6 let ločuješ živila, kako potem imaš lahko še vedno 10 kil preveč. Jaz jih imam tudi nekih 9, samo sem se nažirala ko budala že par let. Si tudi v teh šestih letih kaj shujšala, ko ločuješ in si prej imela veliko preveč, ali kako?
Verjetno je tudi odvisno od posameznic, ker ene lahko vsega vraga pojejo, pa se jim nič ne pozna, ampak jaz še zdaleč nisem med temi user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 12:48:23   
Anonimen
muki1, lahk ti povem, kako so se men nabiral kg.. Prej sem lahko jedla karkoli in kadarkoli sem si zaželela-celo življenje, kg so pa stali pri miru..

pol pa kar na enkrat vse hlače premajhne.. itak mi ni blo nč jasn-jedla sem isto kot prej...user posted image  in pol sem v 6 mescih gor dobila ene 10 kg...

če verjameš al pa ne, tko je blo.. zdaj pa skos mal pazim-npr. da zvečer ne jem, da se ne nažiram,... pa ne gre nič dol...user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 12:52:52   
lelaval
Muki 1 pred 6 leti sem začela ločevat hrano, da bi shujšala. Res sem shujšala z 62 kg na 50 - v enem letu in s tem prehranjevanjem dalje se nisem redila, pač pa sem ostala na pridobljeni teži, ne glede na to, da sem  vmes grešila.  (če pa se ne morem odrečt sladkim piškotom). Pa, ko je bila polna luna, sem pila le vodo in kavo. Ko sem začela tako jesti, sem tudi kadit  nehala. user posted image
Sedaj pa sem dobrih 6 mesecev po porodu in bi rada prišla na težo, ki sem jo imela pred nosečnostjo, sicer si lahko vso garderobo menjam. user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 13:42:15   
tinadvojčica
Hothien si mi z jezika vzela.Tudi jaz mislim da vam ni TREBA pojesti popolnoma ničesar pa tudi vsiljujejo vam ne nič tako na hudičevo.Jaz sem že enkrat hujšala s to dieto pa sem imela jaz rojstni dan pa moj dragi se pravi da bi Morala pojesti saj mali tortice.No pa je nisem ampak sem si jo prišparala za 4. dan.Tako da vas prosim ne prepuščajte se skušnjavam da bomo na koncu vse presrečne.
No jaz sem danes za zajtrk pojedla dve banani za kosillo makarone z Barilla omako z olivami tako da zdaj študiram kaj bo za večerjo.Najbrž si bom privoščila palačinke s skuto v pečici pečene ker mi danes ful sedejo.Aja pa če eno tablico Manner čokolade ki je res super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 13:51:27   
Anonimen
palačinke s skuto tud lahko?? Kaj pa pol palačinke z orehi (zraven je sladka smetana)??

joj, js tolk stvari ne vem..

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 13:54:15   
Anonimen
joj, jaz res ne vem, kaj bo za večerjo.. al palačinke, al gres, mlečni riž,... tok je dobrih stvari.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 14:12:05   
Anonimen
kaj pa rižev narastek lahko??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 14:17:35   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: pupa25

Kaj je s to čokolado? Dajte mi prosim razložit, kako lahko preprečuje alergije, če je pa sama po sebi že alergena user posted image ????


Jaz sploh ne razmišljam kako naj bi čokolada preprečevala alergije, ker sem preveč happy da jo lahko oz. jo moram jest.user posted image

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 14:27:55   
Anonimen
Biba, a un rižev narastek je tudi tvoj, a ne?user posted image user posted image  Kako si ti meni hecna, res. Ampak zdaj pozitivno hecna.
Ma daj jej eno fejst sladko stvar, pa bo. Važen je sladkor, tam so ogljikovi hidrati.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ODLOČNE, 3. DAN
5.1.2006 14:28:54   
tejčica
Meni se že makarončki kuhajo...komaj čakam da jih zmažem. Mi res že noro ropota v želodcu saj sem zajtrk (2 hruški) pojedla takoj zjutraj, kasneje pa nisem imela možnosti da bi še kaj sadja vase vrgla.

Za večerjo sem se pa odločila da si naredim malo šmorna. Kok bo to finoooo!

Vidim da se vas veliko vaga vsak dan. Jaz bom raje ostala pri tedenskem vaganju, ker bom drugače kasneje, ko se padanje teže upočasni, še obupala.

Kako je z dodatnimi vitamini med to dieto? Jaz vsak dan spijem eno multivitaminsko in mislim da ni nič narobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?