|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 9:45:21   
ameli
Damjana, držim pesti, da bo vse OK. Veliko cartanja in ljubezni pa itak premaga vse

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 9:52:59   
macca
ČESTITAM, ANAJMAD, TEBI IN TVOJI MALI ULI! VELIKO ZDRAVJA JI ŽELIM!!!
Kar solze sem spustila, ko sem prebirala, kako ste rojevali! Zdaj pa le uživajte in se cartlajte! Lp user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 10:29:27   
Maček Muri
user posted image mali borki in mamici. Upam, da boste kmalu skupaj uživali doma!

(odgovor članu macca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 10:31:34   
simi73
Čestitke za malo Ulouser posted image user posted image user posted image user posted image . Punce so res prave borke in močno user posted image user posted image user posted image , da boste čimprej doma.



_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 10:53:25   
ona78
user posted image  za borko ULO, pa da čimprej pride  domov!!! user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 10:58:38   
Nannn
cestitam in veliko srece user posted image user posted image user posted image user posted image

Nannn

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 11:53:10   
amy26
Čestitke za malo borko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 11:56:45   
MarijaPo
tudi jaz cestitam, user posted image , in tudi jaz sem se zjokala ob zgodbi, mojemu mozu pa kar ni slo iz glave, ampak vazno, da je mala Ula ziva in da se tako pogumno bori za zivljenje, drzim pesti!!!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 12:28:41   
soncnica 76
Cestitke celi družiniciuser posted image user posted image user posted image , za Ulo pa tudi jaz držim pesti.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 12:34:11   
Tejči
Čestitkeuser posted image

Kr solzica mi je pritekla, ko sem prebrala zgodbico..

Bodite močni, mali princeski pa koš poljubčkov, da bo hitro zrasla in šla domov v topel objem mamice in atija, pa seveda sestriceuser posted image

(odgovor članu soncnica 76)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 12:42:31   
Carovnica Mica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 13:10:08   
frutka_
Anajmad pošiljam vam veliiiiiiiko energije, toplih objemčkov, poljubčkov pa da se čimprej odpeljete iz bolnice cartati domov!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 13:20:50   
emaa
Damjana tudi naša Anitka vam čestita in želi, da dobite malo Ulo čimprej domov.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 13:21:20   
lex
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi vsi držimo pstke za vas - dajmo Ula!!!

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 13:40:43   
Peli
user posted image user posted image user posted image ČESTITKE IN VELIKO SREČE!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 14:39:42   
soncicaT
Uf anajmad...user posted image ..to me je pa kar presenetilo, lahko rečem kar "štihnilo" v srce...saj si marčica, in začela sem se zavedat, kako blizu porodov smo tudi marčice...hudo!

Drugače pa ISKRENE ČESTITKE...user posted image user posted image user posted image , mali Uli tudi vse najlepše...boš videla VSE BO VREDU.user posted image


(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 17:12:55   
tananejka
user posted image user posted image user posted image Iskrene čestitke. Objemčke za malo ULOuser posted image ...res ste pohiteli.
 
Tale vaša zgodba je pa za film posnet. Močno stiskam pesti, da bo vse OK in da se boste kmalu doma cartali.
 
 
Bravo mamici za pogum in pozitivno mišljenje user posted image user posted image user posted image
 
marčica Mojca
 

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 18:16:30   
ElaM
Čestitke za malo Ulo.user posted image user posted image user posted image user posted image  Je takoj na začetku pokazala, da je prava borka! BRAVO!!!

_____________________________

:)

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 18:22:17   
Anuš
Še od mene lepe želje za marčevsko soborko anajmad! user posted image Ti pa priznam, da sem kar malo zacvikala... Drži se še naprej in pobožaj mi malo Ulouser posted image .

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 18:24:10   
tinkamiška
Damjana, to je bilo pa res hitro, ampak kot praviš je ,ala Ula borka in držim pesti, da bo hitro rasla in boste kmnalu skupaj brez skrbi uživaliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 18:32:45   
doroteja23
Najprej čestitke mamici! Potem pa še veliko veliko zdravja mali Uli. Predvsem pa veliko papcanja da bo hitro zrastla. Prava borka si Ula!!! Še tako naprej!!! 

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 18:45:06   
mml
Vse čestitke user posted image user posted image user posted image  in veliko moči mamici in očku, mali Uli  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa da bo čimprej toliko zrasla, da boste vsi  lahko skupaj uživaliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 19:01:50   
arielca
Iskrene čestitke!!!!! user posted image user posted image user posted image  Želimo vam vse dobro, predvsem pa veliko optimizma in veselja z malo sončico!!!!! user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 19:05:31   
PiaM
Seveda smo te pogrešale, ampak jaz nisem pomislila na to, da si že ponovno mamica!
S strahom sem brala tvojo zgodbo in moram povedat, da ponovno jočem zraven! Res iskrene čestitke, draga Damjana celi družinici in da bi mala Ula še naprej tako lepo napredovala!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zgodba naše male Ule
7.1.2006 19:19:19   
lenika
Moaram reči, da ko sem prebrala naslov, me je kar stisnilo, ker vem, kaj se ti je zgodilo pred enim letom.
Vesela sem, da se je kljub prezgodnjem porodu vse dobro končalo in da Ula lepo napreduje. Je dokazala, da je res prava mala borka. user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?