|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zgodba naše male Ule
10.1.2006 15:12:37   
marty5
ISKRENE ČESTITKE za malo borko in močno držimo user posted image user posted image user posted image , da bo vse v najlepšem redu in bo mala Ula kmalu doma!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
10.1.2006 21:17:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zgodba naše male Ule
11.1.2006 15:56:50   
Anonimen
Bravo mami, Ula in ati user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zgodba naše male Ule
11.1.2006 18:02:27   
Janeja
Draga Damjana,

iskrene čestitke za malo radovednico Ulo.

Si videla, da so punčke res večje borke kot fantki. Vse bo dobro in kmalu se boste vsi cartali doma.
Do takrat pa ti želim veliko moči, dobrih živcev in predvsem potrpljenja. Daj Uli čas, da bo dovolj močna in bo lahko šla domov. A si z njo v porodnišnici?

Bodite močni in naj vam čas do odhoda domov čim prej mine.

lp
Jerneja in Lea

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zgodba naše male Ule
13.1.2006 22:07:24   
anajmad
Iskreno vam hvala za čestitke.Najprej,brez zamere,ker nisem prej odgovarjala.Sem cel teden v LJ,pridem samo za konec tedna domov.
Naša Ula je sedaj težka 870g.Je izgubila dosti na teži,ker je padla na 720g.Rojena je bila v 26Tin 2S.Po njihovih meritvah ( po pravici sploh ne vem,kako to gre)je bila zrela za 27T in 5S.Prvih 10 dni sem mislila,da me bo pobralo.Ugotoviliso,da je šlo za infekt in da ima Ula bakterijo.Dali so ji antibiotik,ki naj bi preprečil to.Čez dva dni so rekli,da je v redu.Peti dan so začeli sumiti na odpoved ledvic in ,da ni zaprt botalov vod(to je žila,ki povezuje mali in veliki krvni obtok).Začeli so ji dajati zdravila,ki ima kar nekaj stranskih učinkov.Takrat so mi lepo rekli,če bo preživela tri dni,bo živela.Veste kako je bilo to zame.Že zaradi tega,ker sem lani izgubila mojgauser posted image Vida in da bi še sedaj Ulo.....ne morem vam popisati,kako mi je bilo.Jokala sem cele dneve,psihično sem bila čisto na tleh.Potem so me poslali za Novi leto domov.Prav prisili so me.Tako ,da sem konec leta praznovala doma,v krogu moje male družinice.Naslednji dan sem šla v LJ in izvedela oz.dobila najlepše darilo za to leto.Mala Ula je v redu prenašala zdravila in ledvička so začela lepo delovati.
Sedaj je naša mala Ula dokaj v redu,ima še male krizice z dihanjem(to vedo samo mamice nedonošenčkov),ampak mislim,da smo iz tahujšega ven.V sredo smo se začeli že kengurujčkati.Ne morem vam opisati,kako je,če otroka lahko stisneš k sebi po treh tednih.Jokala sem kot dež.
Naša punčica je res ta prava borka.Pia je zelo vesela svoje sestrice.Ko bom imela čas,vam bom pokazala enih par slikic.
Naša mala žabica je res močna punca in tako sem vesela,ko iz dneva v dan napreduje.Toda veliko časa bo še potrebno in res držite pesti,da vam bom lahko čez dva meseca lahko z veseljem napisala  DOMA SMO!!!!!!!!!
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zgodba naše male Ule
13.1.2006 22:18:39   
pika74
user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image

Držte se!!!

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zgodba naše male Ule
13.1.2006 22:26:59   
india
O,Damjana, to so pa res lepe novičke! S teboj bomo cela ta dva meseca in držali pesti, za srčico Ulo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zgodba naše male Ule
13.1.2006 22:41:03   
Janeja
Super, res sem vesela, da je Ula taka borka. Boš videla, da bo vse dobro.

So mi kar solze pritekle, ko si napisala da se že kengurujčkata. Jaz sem na to čakala 5 tednov in seveda prvič zraven tako jokala ... Res, ta nepopisen občutek sreče poznamo samo mamice nedonošenčkov. Ko svojega malčka lahko več tednov samo gledaš, potem pa ga končno lahko stičneš k sebi, čutiš, kako mu bije mali srček. Jaz sem šele takrat res začela verjet, da bo enkrat prišla tudi domov.

Javi se še kaj.
Pa en velik user posted image  za Ulo od Lee!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zgodba naše male Ule
14.1.2006 8:39:28   
PiaM
Močno stiskam pesti za malo borko Ulo!!! [sm=rozica.gif" border=0>
Samo tako naprej!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zgodba naše male Ule
14.1.2006 20:20:11   
Marina_
user posted image Ula -res je prava borkauser posted image


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zgodba naše male Ule
14.1.2006 20:27:40   
CIPRESA
Anajmad najprej čestitke tudi od mene in da bi res kmalu prišli domov. Držim pesti in mislim na vaju!!!!

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zgodba naše male Ule
15.1.2006 9:46:48   
fionaP
Držim pesti, da bo Ula kmalu tako krepka, da boste lahko skupaj odšli domov!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zgodba naše male Ule
15.1.2006 10:14:53   
cmokec
Bravo Ula. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zgodba naše male Ule
15.1.2006 10:15:43   
Anonimen
Anajmad te čisto razumem kaj daješ skozi. Sami smo se borili z infektom kar nekaj časa saj ni prijel noben antibiotik in tudi kar nekaj teže smo izgubili (mislim, da kar 20%). Kar se pa težav pri dihanju tiče pa so dihalne blazine zakon in si jo res priskrbi, da jo boš doma imela, ker ne vem kako bi mi spali, če je ne bi imeli.

Drugače pa držimo pesti za malo Ulo!

Lp

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zgodba naše male Ule
15.1.2006 12:25:39   
šnucika
bravo mala Ula!!!user posted image user posted image

držita se obe še tako naprej!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zgodba naše male Ule
15.1.2006 22:08:01   
spacey
Damjana v mislih smo z vami ter s stisnjenimi pestkami in tačkami z malo borko Ulo.

Koš poljubčkov in močen user posted image vsem!


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zgodba naše male Ule
16.1.2006 13:41:59   
Anonimen
Ne predstavljam si, kaj morate preživljati. Bodite še naprej tako močni. MAla Ula je pa prava borka. Go Ula, go user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zgodba naše male Ule
17.1.2006 16:02:21   
Anja**
Draga Damjana!

Ne predstavljam si tega, kar ti in tvoja druzina prestajate. Lahko samo drzim pesti in mislim nate in na tvojo drobno deklico. Iz vsega srca ti zelim vse dobro. Po vseh tvojih mukah si res zasluzis sreco.

Drzim pesti.

SRECNO!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zgodba naše male Ule
17.1.2006 18:12:10   
cebelicamaja
Držim pesti, da bo vse v najlepšem redu. Kar pogumno.

LP, maja

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zgodba naše male Ule
17.1.2006 21:51:13   
Mari71
En topel objem tebi in Uli tudi od naju s user posted image . Sem v 25t in si tezko predstavljam, da bi res kmalu rodila. Po drugi strani ste pa ravno take super mamice s svojimi princeskami (in princi) pravo upanje na vse naj naj, tudi ce se bo nasim bebicam mudilo na ta svet. Mislim nate in ti zelim vse najboljse, ter pricakujem in ne dvomim v pismo "SMO DOMA" cez 2 meseca.  Pozdravcke!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zgodba naše male Ule
19.1.2006 21:58:26   
soncicaT
Vse bo v najlepšem redu, boš videla!user posted image


(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zgodba naše male Ule
19.1.2006 23:09:15   
arielca
Držimo pesti za vse vas, še posebej za malo Ulo, ki je prava borka in trdno verjamemo, da boste kmalu skupaj doma! Do takrat pa mislite pozitivno in se crkljajte z malo user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zgodba naše male Ule
19.1.2006 23:20:07   
shooo
drzim pesti za vas! cimprej cimvec cartanja vam zelim!!!user posted image

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zgodba naše male Ule
21.1.2006 11:25:51   
Anonimen
Čestitke ob prihodu vašega sončka, ki je končno posijalo tudi za vas, čeprav obdano z majhnimi sivimi oblački, ki se bodo kmalu razblinili. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drži se, bodi močna, tvoja Ula te potrebuje!


(odgovor članu shooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zgodba naše male Ule
22.1.2006 16:36:11   
urši*
čestitke ob rojstvu male Ule!in velllllliko zdravja pa en velikuser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?