|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zaprtje
16.1.2006 12:32:08   
TiaSara
KMALU - menda je magnezij tudi v bananah, ki pa hkrati zapirajo - morda je to tvoja rešitev.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zaprtje
16.1.2006 13:05:15   
sanjula
V 2. in 3. mesecu nosečnosti sem tudi jaz imela hude probleme z zaprtjem in nič, prav nič mi ni pomagalo, da bi si olajšala problem. No, pa mi je kolegica povedala za recept, ki ga ona uporablja že leta in sicer zavitek Sene (gre za nekakšen čaj, ki sem ga kupila v Medis-u), zavitek suhih fig in zavitek suhih, izkoščičenih sliv. Vse skupaj zmiksaš in dobiš maso, ki jo shraniš v lonček in hraniš v hladilniku. To mešanico sem potem zjutraj pojedla eno čajno žličko in zalila z 2,3 dcl tople vode. Učinkovati je začelo po 3-5 urah, vendar pozor, mene je črevesje zelo bolelo tik preden sem šla na blato (se mi je zdelo, da se bo kar zafecljalo) in sem se čistila v obliki driske, vendar je vsaj učinkovalo.
Ne vem, če je ta recept OK user posted image , ker po mojem gre za odvajalo, vendar sama žal nisem našla zame bolj učinkovitega recepta.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zaprtje
16.1.2006 13:20:29   
mojsoncek
Jaz sem slisala se za eno zadevico... 100% sok Aloe Vera je bojda zelo ucinkovita resitev pri urejanju prebave. Primeren naj bi bil tudi za nosecnice, dobi pa se ga v lekarnah in specializiranih trgovinah.


LP

(odgovor članu sanjula)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?