|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 6. TEDEN ?!
25.1.2006 13:35:58   
karina
pozdrav vsem...
Danes nisem prav nič dobre volje....user posted image
Pregled (UZ) v porodnišnici je za mano, pa vendar niso povedli nič novega....povedal je celo to da ne vidi srčnega utripa, ko pa sva 20.1 obe z G videli da srček bije samo neenakomerno...mam zelo slab občutek, sploh ne vem če je možno da se enkrat vidi danes pa ne(sicer sama nisem vidla monitorja ker sem bila obrjena kontra.
Ta G sicer daje upanje da je še zelo mlada nosečnost in se bo če teden dni videlo kaj več...ampak meme razjeda ta srčni utrip , ki ga na lepem več niuser posted image
Pregled pri G mam v petek....saj se prav bojim pregledauser posted image
Bom jo povprašala zakaj mi pa ne merijo vrednost hormona v krvi ??????

Punce lep dan želim...

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 6. TEDEN ?!
25.1.2006 13:59:19   
Lili2
ojoj božček, kolk živcev boš porabila za to....glej pr men se je v 6. tednu in 2/7 vidla samo vrečka. Nism hotla panike zganjat in spraševat tako da me je naročila čez 4 tedne na UZ. Na srečo je blo vse ok, ampak, mislim, da pri tebi je še zelo zgodaj, glede tega da se nek vidi srček je pa odvisno tudi od kvalitete UZ. Joj jest vseeno full želim, da bo s pikico vse ok, oz. verjem da bo, čimbolj se sprosti, petek bo kmalu tu, in veliko bolj ti bo jasno kaj se dogaja. G najbrž še ne vidi neke krize in te tudi ni poslala na pregled krvi, če v petek še ne bo jasno, ji pa kr reč za kri.
LP

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 6. TEDEN ?!
25.1.2006 14:16:06   
NATAŠI
Ni ti lahko, želim ti da zdržiš, misliš optimistično in bodi čimbolj sproščena... pojdi na kakšen sprehod in malo odmisli. V petek pa držim pesti in ti želim da bo vse ok in boš srečna in pomirjena...

pozdravček user posted image

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 6. TEDEN ?!
25.1.2006 14:22:19   
Anonimen
enim se do 9 tedna ne vidi utripanje srcka pa je ptoem vse ok.. enim pa krvavitev pomeni splav. Ne moremo ti tukaj povedat kaj se bo zgodilo, ker nobena ne ve. Pocakaj na pregled in upaj na najboljse.

(odgovor članu karina)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 6. TEDEN ?!
26.1.2006 8:53:02   
karina
ok...vse to razumem, da se pa na začetku tudi do 8 t ne vidi ne plod in utripi.
Mene muči to da sva z G vidle plod z utripi in ko enkrat srček utripa mislim da se bi na včerejšnjem UZ videl tudi utrip, in po moji logiki...če ga ni bilo(sama tega nisem videla-nisem imela možnosti) potem je srček nehal biti , kar pomeni da je plod odmrluser posted image  , katero možnost je navedel tudi G ampak jo je postavil v ozadje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 6. TEDEN ?!
26.1.2006 11:15:00   
Lili2
JA jutri ti bo upam, da vse jasno, verjamem da si prestrašena tudi jaz bi bila. Drži se, in prooosim poročaj jutri, kaj se dogaja s piko.user posted image

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 6. TEDEN ?!
26.1.2006 11:27:44   
KMALU








IZVIRNO SPOROČILO: karina

ok...vse to razumem, da se pa na začetku tudi do 8 t ne vidi ne plod in utripi.
Mene muči to da sva z G vidle plod z utripi in ko enkrat srček utripa mislim da se bi na včerejšnjem UZ videl tudi utrip, in po moji logiki...če ga ni bilo(sama tega nisem videla-nisem imela možnosti) potem je srček nehal biti , kar pomeni da je plod odmrluser posted image  , katero možnost je navedel tudi G ampak jo je postavil v ozadje!


Ce je tako, se moram kar strinjat s tabo.. Ce utripa se ne bi videla, potem bi bilo drugace.. A ti pravis, da si ga ze, zdaj pa ne...

Pocakaj na pregled pa bos videla in najboljse je, da ne pricakujes nic konkretnega in si pripravljena na dobro in slabo novico...

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 6. TEDEN ?!
27.1.2006 11:11:12   
karina
Žal moji pikici ne bije srček pa tudi zrasla ni nič, napotnico za čiščenje sem dobila in jutri grem na ta grozen poseg......

Lepo  , zdravo in mirno nosečnost želim ostalim srečnim nosečkam.

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 6. TEDEN ?!
27.1.2006 12:24:00   
Alisa
Full mi je hudo zate,
pazi nase

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 6. TEDEN ?!
27.1.2006 13:10:15   
Lili2
Joooj pa tolk sem upala, da bo vse v redu, komi sem čakala, da se javiš. Ej res mi je žal.....drži se!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 6. TEDEN ?!
27.1.2006 13:14:58   
NATAŠI
Tudi meni je žal user posted image ...

Pazi nase

(odgovor članu Lili2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 6. TEDEN ?!
22.3.2006 18:05:58   
PIKA
Jaz sem včeraj imela drugi UZ, kjer je pokazalo plod 7 mm, na slikici je bila starost ploda 6 t in nekaj dni, jaz pa naj bi bila v 8.tednu. G me je šokiral z izjavo, da je nekaj res narobe, ker ne vidi utripa in me naročil čez 1 teden. Verjetno si mislite, koliko bom v tem tednu spala? Naredil mi je vaginalni in trebušni UZ ter pripomnil, da sva se morda uštela pri izračunu nosečnosti, oz. da sem lahko manj noseča.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 6. TEDEN ?!
22.3.2006 20:16:59   
Zasanjana
Grozno...žal mi je zate...user posted image

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 6. TEDEN ?!
23.3.2006 10:02:45   
Reja
user posted image user posted image user posted image

Drži se! In kmalu se vrni med user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?