|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
17.1.2006 7:11:46   
india
Sanšajn, ti imaš do mene isto kot jaz do tebeuser posted image user posted image user posted image , se bova že zmenle, da mi ne bo treba nsoit cele omare poleg.
Sicer pa....ti pucaš, Andrej kuhauser posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
17.1.2006 13:25:18   
soncece24
user posted image user posted image user posted image user posted image to itak, da on kuha, jaz pucam, sam on kuhat zna, jaz pa pucat bolj bogo user posted image user posted image user posted image pa še dioptrijo mam -4,5 user posted image user posted image user posted image user posted image (prahec, kje si???user posted image )

jaz sem za to, da se babe skupaj vsedemo, pa napišemo knjigo Gospodinjska opravila za telebane, podnaslov: selim se in ne znam pucat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
17.1.2006 13:55:49   
kalbo
A vam grem lahko za kuharskega inštruktorja?user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
17.1.2006 15:04:57   
soncece24
kalbo, ti kr pridi, pa svojo zraven pripelji, da mi bo čistit pomagala user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
17.1.2006 18:17:43   
kalbo
U, v čiščenju sva pa oba bol švoh!user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
20.1.2006 10:09:33   
soncece24
Poročilo s shoppinga:

nisem vzela dysona. ker je grd ko svija user posted image user posted image taki ful plastičen, bljaki, pa še ful kompliciran. Kupila sem si dirt devila, 2400W moč sesanja, zraven je bil še tisti mini sesalec in akumulatorski (ki zgleda ko metla, samo da je sesalec), cel komplet je stal pa 120E. Kak bom pa zadovoljna z njim pa se bo v kratkem pokazalo.

Hvala vsem za pomoč!


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
20.1.2006 11:24:22   
Moyca_
kaj pa Karcherjevi sesalci

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
20.1.2006 20:21:32   
soncece24
Sem jih gledala v metroju v grazu, niti niso dragi, samo meni so tak plastično delovali v tej njihovi tipični živorumeni barvi.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
20.1.2006 20:42:27   
Gina
Jaz pa že vse življenje uporabljam somatove praške in tablete za pomivalca in še nikoli se ni zgodilo, da kaj ne bi opral ali ok posušil. Mam pa res ok stroj. Tako da....probala sem tudi calgonit in finish in NI RAZLIKE.  Zakaj bi potem metala denar stran? Meni se te fore s praški zdijo kot fore s plenicami. Vse je v bistvu isto sranje, samo nekatere so bolje reklamirane znamke. Pampers je najdražji, ker je dobro reklamiran, ne pa ker bi bil kaj boljše. Enako je z arielom ali persilom - meni mercatorjev prašek enako dobro fleke ven dobi, če ne boljše kot prva dva. In s somatovimi tabletami za stroj je isto....

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
21.1.2006 12:57:54   
soncece24
Ja, jaz tudi mislim, da ni neke velike razlike, sploh tisti baldijev test praškov me je prepričal (zmagal je hoferjev prašek). Stroj pa sem kupila BOSCH, ga ma mama (samo malo starejši model) in mi ga je priporočala.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
23.1.2006 23:32:28   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Poročilo s shoppinga:
Kupila sem si dirt devila, 2400W moč sesanja, zraven je bil še tisti mini sesalec in akumulatorski (ki zgleda ko metla, samo da je sesalec), cel komplet je stal pa 120E. Kak bom pa zadovoljna z njim pa se bo v kratkem pokazalo.

Kateri model pa. Me prav zanimauser posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
23.1.2006 23:59:54   
KIRA
ja, mene tud. dirt devila mam tud jest v enem kotičku očesa.user posted image user posted image

mi je pa moj dragi - ker je ravno en kredit jemal - špendiral pomivalni stroj. takšen bolj poceni in ajnfoh. beko. ****ž na 5 programov, za 75 jurjev. saj niti teh ne bom vseh rabla - programov. sam me zanima, s čim misli kredit plačat???

se bom pa v kratkem ločla od mojga igea - batagel sealnika, ker ga ne rabim več, pa še težek se mi zdi ko je poln. če ga kera rab - ga prodam, men je prekompliciran.  pište na privat.
ima pa ful dosti opreme za vse mogoče, tud ploščice in okna pucat, pa videokaseto zraven - da ga veš sestavt..

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
24.1.2006 9:15:24   
soncece24
Ojej, ne vem kteri model je - bom pogledala in javim. Kira, če boš kaj na poti murska - mb ga lafko prideš pogledat in stestirat user posted image , sicer bom pa poročala kak dela, ko ga prvič uporabim. Ga namreč še nisem niti iz škatle dala user posted image , ker mamo še gradbišče. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
29.1.2006 10:45:08   
soncece24
Moj dirt devil je model centrixx (upam, da je to model, to je edino, kar piše na sesalcu), obnese se pa super. Stestirala sem tudi tistega ročnega, ki je več kot super. Ma trakec za čez ramo obesit, pa 3 različne nastavke, posesala sem vse kote, vse predale, tuš kabino (ko so pipe montirali je blo vse prašno), vglavnem super zadovoljna in ga toplo priporočam. Je pa v metroju isti komplet, ki sem ga jaz kupila za 120E za teden 80E  v akciji. pa kaj čemo....

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
29.1.2006 11:11:26   
Anonimen
Ne bo držalo, da so vsi vodni sesalci komplicirani in težki za čiščenje. Jaz imam vodno parnega in očistiš ga v nekaj trenutkih. Vse ima v eni cevi na kateri so tudi komande. Je pa ležeč in ne stoječ.
Ima pa eno napako - nima sistema čiščenja z vodo (preko tiste prozorne trikotne krtače). Zato se zanimam za nakup še enega, KIRA, ZA KOLIKO ŠOLDOV BI PRODALA TVOJO IGEO?

Pizza se ponavadi peče na čim višji temperaturi in samo  nekaj minut, 250 stopinj je minimalna temperatura, uporablja pa se spodnji grelec in zadnji okrogel ventilatorski. Vsaj v primeru, če jo želimo čim bolj podobno tisti iz krušne peči.
Ostalega pa na tako visokih temperaturah nisem pekla.

Pomivalni stroj imamo en totalno levi, vzeli smo pač najcenejšega, ki je bil še v akciji, ker ga potrebujemo samo nekajkrat letno in dejansko se pozna, če kupim nekvalitetne tablete. So kozarci lisasti ali pa celo na njih ostanejo pike neraztopljenega praška.

Za kuharske knjige težko svetujem, jaz rada improviziram. Služijo mi samo redko in kot neka osnova. Najbolj za slaščice, ostalo gre tudi brez knjige.

Tudi jaz sem za to, da bi BALDI REDNO OBJAVLJAL TESTE Z VIP-A.
Kaj praviš, Baldi? user posted image


(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
31.1.2006 11:03:47   
2ursae
vidim, da ste vsa vprašanja temeljito obdelali, jaz bom pa odgovorila na prvega: imamo Ikea kuhinjo, je super dobra in moj mož blazno uživa v kuhi user posted image . Tud moja sestrična jo ima in jim štima. Je pa res, da sva, ko sva jo doma odprla, opazila, da je bilo par vratc poškodovanih in sva jih morala peljat zamenjat. Tko da vsme, ki boste tam kupovali priporočam, da pakete že tam odprete in pogledate, če je vse tipi-topi. Dosti lažje je tam na licu mesta zamenjat, kot pa ponovno hodit gor.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: vodenje gospodinjstva za telebane
1.2.2006 9:20:22   
soncece24
O, hvala 2ursae za poročilo o kuhinji. Naša je že zmontirana in je fuuuul lepa. Mam pa hallarum vrata (temno rjava) in vitrino s srebrnimi robovi in ful lepo pride. Upam, da bova tudi midva tak zadovoljna z njo, zaenkrat sem navdušena, ker je fuuuul prostora povsod (mam izključno predalnike).

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?