|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 10:48:10   
lefairyon
jaz pa parkiram avto na mesto za invalide, ker ima nalepko...je pa tako da delam v domu starejših občanov in velikokrat peljem le te naj bo to v trgovino ali k zobozdravniku...ker pa je narava dela takšna da moram velikokrat v lekarno po zdravila mi je tudi najbližje parkirat tam...da ne bo pomote...če sem pa privat na terenu pa nikoli...sem pa že doživela da so me na tem parkir placu zaparkirali in sem potem morala čakati da se je šofer prikazal in odpeljal...je pa dobil tako strupen pogled da je kar debelo pogledal...

če je parking plac namenjen invalidom naj ostane prost...

ne se zdaj jezit in mi napisat da sem ravno takšna kot "invalidi" ker nisem...razumet morate da je situacija ko parkiram na mesto za invalide službene narave...sem pa proti temu da se izkorišča tak prostor zaradi lenobe posameznika...

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 10:53:46   
ninocka
Ne, nikoli. In mene tud vedno pogreje, ko vidim, kako t.i. mentalni invalidi parkirajo na mestu za invalide, takoj zraven pa se ful parkirplaca.
Sva pa enkrat z mojim se ful kregala z enim (pred Mercatorjem), ker je parkiru na placu za invalide. Ni mel nalepke, lih takrat je pa prpeljal se en, ki pa je imel nalepko. Valda sva se midva postavla v bran invalidu" se ful kregala z unim, potem sva se pa 3 korake naprej premaknla in vidla, da ma tud ta "neinvalid' nalepko, sam jo je mel tko mal cudn postavljeno, pa se ni opazilauser posted image . Nama je blo pa pol ful hudo...user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 11:10:19   
dory
No zej vem zakaj sem invalid user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 11:12:01   
mamči
Nikoli. Rajš 10 km prepešačim, ko pa da bi brezbrižno avto tam pustila.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 11:18:16   
dory
Ja sej res...kricec bolan otrok, jaz pa na drugem koncu mesta, pes do ZD...in ker za tistih 10min rajs prikrajsam trpljenje otroku in sebi, pa postanem invaliduser posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 11:19:10   
Lory
NIKOLI! Ne vem, a majo tisti ljudje, ki niso invalidi in tam parkirajo res tako debelo kožo al kaj. Jaz v prvi vrsti tam ne parkiram ,ker so me doma tako vzgojili, da je tam prostor za ljudi, ki so invalidi. Drugič, pa bi mi bilo nerodno tam parkirat in odskakljat v trgovino.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 11:20:13   
Moyca_
oj,
res čudno vse ste napisale nikoli. Potem ne vem kako to da so ti placi vedno polni. Ali pa se tiste ki tam parkirajo ne upajo oglasit.
Jaz priznam da sem že tam parkirala, ampak samo v  Evroparku ko je kar nekaj teh placov in takrat ko sem bila sama z dvema malima otrokoma.
Če sem sama pa nikoli in nikdar. Eni gospodi pa se res redno poslužujejo tega prostorauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 11:20:17   
viv_
Ne, nikoli!

To me tok pogreje... Res! Pa ne glede na to, al parkira ena fina v Mercedesu ali pa en frajer z BMWjem, pogreje me tudi, če parkira ena luštna mlada družinica, ki si je morala odtrgat od ust, da so si lahko privoščili 6 let staro Škodo user posted image .

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 11:28:52   
Aleksandrin
Nikoli in tudi ne mislim začeti sedaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 12:15:02   
Anonimen
NE NIKOLI.
Naš redar pravi, da je tud tisti 'neinvalid', ki tam parkira invalid. V glavo namreč.

Me je pa prav pošteno pogrelo, kaj si je za Bežigradom privoščila Zveza delovnih invalidov Slovenije. Na javnem parkirišču je sprivatizirala 3 PM. OK pa saj to ni problem, hvalabogu da poskrbijo za svoje ljudi.
Ampak ne!!!!!!!!!

Sploh niso vrisali 3PM za invalide oz PM, ki so širša, se pravi takih da lahko en z vozičkom lepo ven zleze - se pravi 2 IPM na širini 3 normalnih PM. Ampak so v tri navadna PM narisali samo oznake. Ja valjda invalid bo pa ven šel kako točno????user posted image  Aja pa še tablo so tam dali da je dovoljeno parkiranje samo invalidom!!!!!

Valjda so bla ta pakirna mesta narisana za une kure (in peteline), ki so tam zaposleni, pa verjetno niso invalidi (nalepk pa jim itak ni problem dobit). Me je kr zjezilo, pa če verjamete ali ne.... Zame pa je to norčevanje iz invalidov user posted image .

Aja k sem pa na JP Parkirišča klicala kako si lahko to dovolijo mi je tipica rekla, da jih to nič ne briga, če je označeno je označeno....  bemti piuser posted image  kaj pa standardi????? Js jih moram upoštevat, ko rišem trgovski center, invalidskim organizacijam pa ni potrebno al kaj?user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 12:25:30   
k1
nikoli ne parkiram tam, mi pa dvigne pristisk, ko vidim kakega patenta - še kako močno pri življenju -  ko stopi iz avta. najraje bi šla k njemu in ga vprašala, kaj mu fali.... grrrrrrrrrrrrrrrrrr.........



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 13:02:07   
Seven*
Pred casom sem ravno o tem pisala na mojem internetnem dnevniku..

http://www.lubica.net/gaby/blog/?p=147

Sama imam zaradi Eme celo pravico do te nalepke. Prevazam namrec otroka, ki potrebuje dodatno nego, pa nisem se NIKOLI parkirala na taksnem mestu. Ce pa kdaj bom, bom pa le in izkljucno v dobro otroka pred kaksnim zdravstvenim domom ali lekarno. Bi pa morala biti res kriza..

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 13:08:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

Ja sej res...kricec bolan otrok, jaz pa na drugem koncu mesta, pes do ZD...in ker za tistih 10min rajs prikrajsam trpljenje otroku in sebi, pa postanem invaliduser posted image


S tem, ko prikrajšaš trpljenje svojemu otroku in sebi, nekemu invalidu lahko močno zagreniš dan. Samo malo pomisli, kako je fino, ko se en invalid pripeelje na parkirišče in vidi, da je prostor, ki je namenjen njemu oz. njemu podobnim ZASEDENO!

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 13:11:00   
Anonimen
Jaz priznam da sem že tam parkirala, ampak samo v Evroparku ko je kar nekaj teh placov in takrat ko sem bila sama z dvema malima otrokoma.
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca

Lepo, da priznaš. Vendar to ne opravičuje tvojega dejanja, ker v tem, da imaš dva mala otroka ne vidim razloga, da bi parkirala na prosoru, ki je namenjeno invalidom.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 13:16:12   
Anonimen
Jaz parkiram na prostoru za invalide, ker imam pač otroka s CP.
Me pa razkuri, da pridem pred ZD, še posebej ko greva z malim na fth, pa vidim, da so na teh prostorih parkirana vozila, ki nimajo oznake za invalide.
Sem enkrat eno gospo, fino kot sam user posted image  zaparkirala. Pa sploh ni dojela zakaj sem jo. Sem ji mogla še tolmačit, da je tam prostor za invalide.
Pa najprej sploh ni hotela odmaknit avtomobila, potem ko je videla da resno mislim, in ko sem ji povedala, da bo ca. eno uro zaparkirana, je pa le dojela in hitro nesla tisto svojo rit v avto in ga premaknila!

(odgovor članu lefairyon)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 13:19:41   
Anonimen
Teja, v vednost: s parkirišča pred zdravstvenim domom avtomobile na veliko odvaža pajek. Že če ni parkiran v boksu, če je kje ob strani paririšča ali na zelenici. Kar je poden, ker itak nimaš kje parkirat v bližnji ali daljni okolici zdravstvenega doma. Seveda tudi z mest za invalide, če avto nima nalepke. Toliko, da boš vedela, da ne boš presenečena, če boš z bolanim Majem prišla od zdravnika, pa ne bo več avta na parkirišču. Raje ne delat tega. Sem jih že večkrat videla, kako jih odvažajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 14:00:58   
mojcaziga
Zanimivo. Vse ste odgovorile, da ne . Sprašujem se od kod tolikšna zasedenost teh prakirišč. Sama sem že parkirala na teh parkiriščih in tudi moj je že - v Europarku, kjer jih je dovolj. In seveda samo zadnji mesec nosečnosti in kasneje, ker sem imela bergle - ne pa tudi nalepke za avto. Drugje pa se še nisem posluževala teh parkirišč.

Lp, Mojca

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 14:09:15   
lelaval
Ne, nikoli

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 14:18:58   
niki5
Nikoli ne parkiram, še na službenem parkirišču ne morem pa vem da nimamo nobenega invalida, no ja vsaj fizičnega ne user posted image .

Mi je pa zelo grdo, ko kdo parkira na tem mestu neopravičeno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 14:28:10   
niki5
Mi je pa hecno kako najdete taki, ki parkirate neopravičeno raznorazne izgovore.. V bistvu sploh ni dileme a si invalid ali pa nisi. In če nisi potem ne zdrži nikakršen izgovor.
To je meni tako kot bi rekel sej se samo občasno zlažem, drugače sem pa pošten.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 14:32:17   
Jančika_
Nikoli, ampak res NIKOLI. 

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 14:37:53   
KIRA
ne, nikoli. me pa spravljajo na palmo taki brezobzirni ljudje, ki to počnejo!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 15:50:55   
Mateja*
Nikoli!
Me zelo razjezi, ko vidim da kakšen parkira na prostoru za invalide. Ponavadi so to glih taki frajerji, ki imajo dobre avtomobile, vsi fini, al pa fine gospe, k se jim ne da par metrov rit peš nest do trgovine. Enkrat mi je ušla ena opazka, k sem bila tolk jezna. Je en frajer parkiral z enim športnim avtom, stopi ven, pa sem mu rekla: Ja, res si invalid, u glavo. Je tko stran pogledal in hitro podurhov u trgovino, avta pa ni premaknil.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 16:29:07   
Maxica
Tudi jaz nisem še nikoli parkirala na mestu za invalide. Sem striktno proti takšnem kršenju, zato se tega držim. Sem pa že doživela situacijo pred Emporiumom, ko je moral mož službeno nekaj noter skočiti, jaz pa v zadnjem mesecu nosečnosti. Pa parkirava pač na prosto parkirno mesto, bilo je pa ravno poletje in je žgalo sonce kot user posted image . Jaz pa tik pred PDPjem, se kuham v avtu in čakam user posted image . Nakar vidim dve blond bejbi v BMWju, lepo zapeljeta na parking za invalide, ker je bil to edini parking v senci.
user posted image user posted image user posted image Uf, me je pogrelo, sem jima pa res mislila iti zatežit, no. Uboge invalidke, ja, v glavi, očitno... Ne, kaj takega me pa res razkuri.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Mateja*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 17:08:14   
valči
Nisem in upam,da mi nikoli ne bo treba tam parkirati.
Danes grem v bolnico,pa vse polno,niti enega parkirnega prostora nikjer.Samo trije za invalide so bili prazni in ne bi imela srca tam parkirat,res ne.Sem raje čisto na drugem koncu parkirala in sla na sprehod in tudi vidim,da so v naših krajih ljudje zelo uvidevni in ne parkirajo kar tako na invalidnih mestih.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?