|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 17:19:29   
Moyca_
Ti Anonimna če nimaš toliko jajc da poveš svoje menje podpisana mi ne rabiš izražat svojega mnenja ker te zanj nisem prosila.
In ja jaz priznam javno da sem to že storila v Europarku in nikjer drugje pa še takrat mi je bilo hudo, ampak vse ve ki pa pravite da ne- ja valda- kako pa so vsi tisti parkingi vedno zasedeni. Lepo vas prosim no- saj se ni treba podpisat, ampak ne verjamem ker se jih je sigurno kar nekaj % zlagalo- MORDA NE NAMENSKO, ampak so se
On na teh mestih ne parkirajo samo fini gospodi, ampak tudi čist navadni po domače povedano "kmeti" in podobni s fičoti in pejeki, vectrami, puntoti,.....

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 17:45:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca
Lepo vas prosim no- saj se ni treba podpisat, ampak ne verjamem ker se jih je sigurno kar nekaj % zlagalo- MORDA NE NAMENSKO, ampak so se


Mogoče res katera. Ampak je res lahko opravičevati svoje dejanje z morebitnimi dejanji drugih. To je ista zgodba kot ko kdo vozi po naselju namesto 50 60 na uro in ga ustavijo policaji, pa so potem vsi drugi krivi, samo oni ne.
Sorry, samo če bi jaz parkirala na prostoru za ivalide, ali vozila čez omejitve, je to povsem in samo moja odločitev in istočasno povsem napačna odločitev.
Verjamem pa Mojca, da drugače nisi neuvidevna do drugih. Nisem mislila nič osebnega.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 18:42:43   
mojcaziga
Če je to z izgovori slučajno letelo name lahko povem samo to, da to ni bil nikakršen izgovor (kar vsak, ki je na berglah 3 mesece, ve) in niti slučajno nimam slabe vesti, kljub temu da nisem imela nalepke.

Bi pa seveda vsa druga parkirišča bila bolj sproščena, če bi vi ostali manj gledali kakšne nalepke ima kateri avto in namesto tega opravili shopping, na katerega ste šli. To slovensko vtikanje in moraliziranje že nikamor več ne paše. Po odgovorih sodeč sploh ne razumem kako so vsa parkirišča namenjena invalidom zasedena.

Lp, mOjca

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 19:43:16   
KODA
Nikoli.
Danes sem pa pred enim centrom videla pajka,ki  je odvažal parkirane avtomobile z mest za invalide.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 19:56:01   
lutka
Tudi jaz bom priznala, da sem dvakrat parkirala na mesto za invalide in sicer pred zdravstvenim domom, ko sem peljala dvojčka k zdravniku. Bila sem sama brez vozička , vsi ostali parkirni prostori pa zasedeni.

Me pa pogreje, ko se pred nakupovalne cente pripeljejo "tipčki" in parkirajo na teh prostorih. Sama se raje desetkrat zapeljem po parkirnem prostoru da najdem drug prostor za parkirat.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 20:04:56   
paris
Ne, nikoli!

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 20:17:34   
Moyca_
če pa je to z izgovori letelo name mi dol vsis. Sem priznala da sem morda 2krat v življenju tam parkirala ko mi je bila sila in se ne mislim vam opravičevat. Ene pa res znate moralizirat.
pod svojim pragom pometite potem pa k drugim.
Me to razkuri sploh ne moreš normalno odgovorit na post, da se ne krega

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 20:18:52   
Moyca_
dol visi


pa še nekaj- sem proti temu in me tudi razkuri in takšne table ne bi bile slabe - pravzaprav je to zelo dobra ideja, ki bi jo bilo treba dati naprejuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 20:44:31   
puncica
Ne nikoli raj se še enkrat čez celo prakirišče peljem, kot da bi tam parkirala, mi vest ne bi dala, pa če skočim sam za pet minut nekam. In ja me moti da to drugi počnejo brez nalepke, sploh taki z bol dragimi avtomobili ala bmw, audi,...

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 21:07:02   
pika**
Jaz priznam da sem in to pred parimi mesci, ko sem bebija peljala v kranjsko porodnišnico na slikanje kolkov . Kako mate v KR parkiranje okol bolnice, veste  tiste  od tam .  Ko sem stala pred rampo in tuhtala kaj naredit , se je ena fina  bogata mobilna  rit odpeljala  s svojim Audijem s placa za invalide, jaz pa hop not. 

Sem mela čist čisto vest , ker se je za mano, ko sem šla stran, spet montirala ena bogata mobilna rit. Mal me je bilo edin policajev strah, ker bi mene žabarko prej oglobi na Gorenjskem, kot   domačega bogatuna.

Drugač pa  RES nikol ne parkiram na placu za invalide. To, kar se dogaja po BTC, pa pred Mercatorjem ( pri nas se parkirajo lokalni pjančki dobesedno pred vrata, da grejo v bife ), je pa svinjarija.




< Sporočilo je popravil pika** -- 18.1.2006 21:08:36 >


_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 21:12:24   
Moyca_
imajo ponekod v Avstriji npr, 2 parkirna p. za invalide in dva za avte z vozički otroškimi - ne bi bilo slabo

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 21:40:52   
Anonimen
Ne, nikoli.

Čeprav sem že slišala izjavo, da nikjer ne piše, ali je parkirišče za fizičnega ali za psihičnega invalida... user posted image
Psihičnih invalidov je pa, kolikor hočeš. Tudi tisti, ki tam parkirajo, so to. Torej...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 21:51:22   
žiža
midva sa pa zadnjič pred prazniki, ko je ful snežilo na mestu za invalide parkirala. Bilo je pa tako, da sva prišla domov okoli enih ponoči, snežilo je kot pri norcih in ni bilo nikjer ampak res nikjer frej razen tam, kjer se mi je zdelo, da je na asfaltu (ki se ga ni videlo) narisan znak.  Pa sva ga tam pustila, zjutraj ob 8ih pa sva šla dol in vse lepo odkidala.
Drugače pa nikoli ne parkiram na mestu za invalide

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 22:18:02   
Lianna
V Belgiji imajo to lepo urejeno. Pred nakupovalnimi središči so posebi prostori za nosečnice, posebi za mamice z dojenčki in posebi za invalide.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
18.1.2006 22:52:39   
Nasy
saj ste vse že vse povedale..dodala bi le to, da imam včćasih občutek, da na treh prostorih več velja znamka avtomobila kot pa nalepka za invalidnostuser posted image user posted image

žalostno


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
19.1.2006 7:50:25   
dory
Midva sva bila upravicena do nalepke za invalide, ki pa je nisem sla iskat ze zarad principa, saj tamalga lahko nosim...in na mestih za invalide ne parkiram, saj se zavedam, za kaj in komu so namenjeni...2x pa sem to nardila, ker nisem hotla bolanega otroka nosit cez celo mesto, po mrazu in vetru...poleg tega sem sla ze zelo zgodaj od doma, tako da sva bila v 10min fertik...pa mi je blo ze za to bad...


Mi je pa res cudno, ce bi vsi tkole parkiral, kot se tukaj pod to temo slisi, bi bla taksna mesta vedno prosta...in zacuda nisouser posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
19.1.2006 10:19:55   
Pajaca
evo priznam, ko sem bila 1 teden pred porodom, sem mogla po bolniško in je blo vse zaparkirano, bolniška že prštimana..... sem napisala listek z opravičilom in parkirala tam. bilo me pa ni 5min.

drgač pa ne parkiram tud če mam nonota v avtu (je slep), ker on pravi da lahko hodi, da naj tam parkirajo tisti ki ne morejo. nalepke noče it iskat, čeprav je upravičen do nje in bi jo uporabljal le za to da njega kam dostavimo (zd, bolnica...)

včas me ma da bi kar s klučem po takem avtu potegnila.

tko da zame ni opravičila, tud za moje dejanje ko sem tam parkirala in pač nesem bolanega otroka čez pol kr..... pač tko je.... na mestu za invalide pa pač ne parkiram, ker vem kako hudo je za enega ki res ne more in mu je še ta parkirišče predaleč....... sem mela fanta 3m z gipsom na nogi (cela noga, pa brez pete)..... pa nismo na invalidih parkiral.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
19.1.2006 10:30:18   
Anonimen
Evo, priznam, da še nikoli nisem, ne vem pa tudi, kako veste, da tam PONAVADI niso parkirani avtomobili od invalidov ampak od neinvalidov. Kaj hodite okrog avtov in preverjate, če imajo nalepke gor al kako? user posted image  Mate pa cajta user posted image

Pa zaenkrat me tudi ne pogreva, če tam parkirajo tisti, ki do tega niso upravičeni, zakaj pa bi se človek še za to sekiral in jezil? ČE pa bi imela kdaj probleme in bi bila upravičena do tega parkinga, pa ne bi bil prost, potem bi se me pa zadeva močno dotikala.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
19.1.2006 10:54:27   
CatJa
 
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca

In ja jaz priznam javno da sem to že storila v Europarku in nikjer drugje pa še takrat mi je bilo hudo, ampak vse ve ki pa pravite da ne- ja valda- kako pa so vsi tisti parkingi vedno zasedeni.



Ja, valjda so zasedeni, po tvoje tam parkirajo vsi z RR-je user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
19.1.2006 10:54:29   
tipka
Jaz nikoli. Nisem nikoli, zdaj, ko sem videla pisati parkirne kazni na parkirišču v trgovskem centru, pa ne bom, četudi se mi bo ful mudilo.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
19.1.2006 12:21:39   
Anonimen
kako veste, da tam PONAVADI niso parkirani avtomobili od invalidov ampak od neinvalidov. Kaj hodite okrog avtov in preverjate, če imajo nalepke gor al kako? Mate pa cajta


Bi še vedno rada odgovor na vprašanje user posted image

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
19.1.2006 13:04:35   
mehurčica
Nisem še nikoli parkirala na mestu za invalide in upam, da mi nikoli ne bo potrebno.


Al bina, tudi mene to zanima.user posted image Jaz vem, da tam ne smem, ne gledam pa, kdo je in če ima ali nima nalepke...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
19.1.2006 16:40:26   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa


IZVIRNO SPOROČILO: Moyca

In ja jaz priznam javno da sem to že storila v Europarku in nikjer drugje pa še takrat mi je bilo hudo, ampak vse ve ki pa pravite da ne- ja valda- kako pa so vsi tisti parkingi vedno zasedeni.



Ja, valjda so zasedeni, po tvoje tam parkirajo vsi z RR-je user posted image user posted image user posted image




sigurno catja user posted image user posted image user posted image  zdej so nas pa dobili user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
19.1.2006 16:42:38   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

kako veste, da tam PONAVADI niso parkirani avtomobili od invalidov ampak od neinvalidov. Kaj hodite okrog avtov in preverjate, če imajo nalepke gor al kako? Mate pa cajta


Bi še vedno rada odgovor na vprašanje user posted image


mogoče zato ko greš mimo in vidiš kako poskočni mladenič skoči iz avtomobila user posted image  parkiranega na mestu za invalide.. pa naleko tudi težko zgrešiš..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Parkirate kdaj na prostoru za invalide?
19.1.2006 19:53:21   
Moyca_
jaz se včasih resno sprašujem če so določeni osebki na tem forumu invalidi na možganihuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?