|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-start za naju!!!!
5.2.2006 18:45:39   
ronni
Nikakor nisem pozabila na vas,ampak vse skupaj je prava mora. V četrtek,ko sem prišla v Lj. na transfer,mi je sestra rekla,da ne bo nič,ker se ni nobena celica oplodila. Jaz sploh nisem vedela,če prav slišim. Ko prideš pripravljen z pižamo in haljo,pa ker resnično nisem pričakovala od 7 lepih celic in ful dobrega spermiograma,da bi se lahko zapletlo v laboratoriju?? Sestra ni znala nič povedat,zakaj. Potem pa je prišla biologinja,ki je prav tako skimavala. Edino možnost je omenila,da je zunanji ovoj jajčec pretrd in semenčice sploh ne mora prodret. Ampak pri vseh sedmih? Vprašala sem jo ,če je lahko to težava skoz pri meni(ne samo zarastline),pa ni vedela. Skratka bila sem takoo žalostna,da sem se kar zjokala. Pa da nič nepokličejo? Kot jaz vem,se to vidi že 18 ur po punkciji-torej so že v nedeljo vedeli,da ni v redu. Potem pa opazujejo delitev naprej. In da potem še 4 dni upaš in se pelješ 100 km,da ti šele tam povedo? To mi je nekako nečloveško. Saj ni to ne vem,kilo kruha?! Komaj sem se pobrala,saj če mi ni bilo namenjeno,boljše prej,kot pa 10 ali 14 dni po transferju.
In kar štiri smo bile objokane tisti dan,jaz pa vseskozi kar sem hodila tja čez teden,nisem niti ene videla razočarane.user posted image
 A je to pogosto-zapleti med punkcijo in transferjem?? Mislim,če so oboje celice OK,pa da jih je tudi kar nekaj?
Sem pa ob tem šoku razćistila nekaj svojih osebnih stvari(z mamico),ko so me težile že cele življenje in upam,da mi bo dalo to vse skupaj moči,da se bom teh svojih odloćitev držala za naprej!!!! To bi mi pa ogromno pomenilo. Tako da je res vsako slabo-za nekaj dobro!!
Hvala vsem za podporo in tako lepe misli!!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF-start za naju!!!!
5.2.2006 19:22:50   
GoYa
user posted image  Res je nečloveško, saj v laboratoriju vidijo, kako zarodki napredujejo.  Ne vem, če so taki primeri pogosti. Vsaj ne pri 7 zdravih celicah. Lahko da je bil ovoj pretrd, zraven pa še plavalčki prešvoh in ni šlo skozi.  Naslednjič morajo ICSI naresti in bo ta problem odpadel.   

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF-start za naju!!!!
5.2.2006 19:27:44   
*Karmen*
GoYa, jaz se pridružujem tvojemu mnenju. To kar so naredili Ronni je milo rečeno kruto. Kot, da ne poznajo telefona. A misliš, da se to zgodi v večih primerih, da te vlečejo za nos do zadnje sekunde? Men je ratal kar mal slabo, saj tudi mene v tem tednu čaka punkcija in verjetno tudi transfer... user posted image  user posted image  user posted image  LP

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF-start za naju!!!!
5.2.2006 19:38:44   
Sulfinija
Ronni mi je zelo,zelo žal,da se vama je tole zgodilo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naju čaka meseca marca punkcija in nekaj dni za njo transfer in ti moram povedati takole meni bo najtećji del od vsega tega najtežje,ko bom od dneva punkcije pa do transferja čakala kdaj izvem ali je vse v redu.
3.3 bom šla po prve injekcije v MB in se bom že takrat zmenila,da jih bom kar sama poklicala ali je vse z najinimi user posted image v redu kar po telefonu,da ne bom za brezveze hodila v MB.
Upam,da bo šlo vse kot po maslu vendar mene vseeno malo panika grabi pri tej zadevi.
Samo v določenih primerih pa pomislim,da je brezveze tale moja panika kajti če se kljub slabemu spermiogramu mojega možeka kar doma naravno zanosila upam,da bo s pomočjo še šlo lažje.Kaj pravite na to punce?

Rnni želim vama več sreče v naslednjem vajinem postopku,ki bo najbrž takrat ISCI.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF-start za naju!!!!
6.2.2006 7:46:50   
anadejka
Ohhh Ronni šele zdej sem prebrala da se je tudi pri tebi slabo končalouser posted image .Tudi mene jezi da se take stvari dogajajo!!Upam da se kmalu dvigneš iz žalosti in razočaranja in gremo skupaj v nov boj.Tokrat se ne damo!!!Drži se!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF-start za naju!!!!
6.2.2006 11:08:19   
tinkamiška
ronniuser posted image user posted image joj, kako mi je hudouser posted image

pa tako dobro je kazalo, jst res ne razumem...

kaj pa zdej???

saška, ne vem kako bi te potolažila, ker nimam te močiuser posted image user posted image user posted image

mislim na vaju in vama pošiljam ljubčke in joj, kako vama želim, da se vama uresniči želja!!!

tinkauser posted image


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF-start za naju!!!!
6.2.2006 11:27:25   
ronni
Hvala vam,tako ste zlate,ko me vse podpirate in se strinjate z mano. Pa da nikakor nisem samauser posted image
Prav zdaj mogoče na konziliju tudi najin primer obravnavajo,jutri pa moram poklicat,kaj so se odločili???
Sestra mi je rekla,da upa,da mi ga celo ne bodo šteli?? Ko bi le bilo tako-to bi bilo super,čeprav se mi je še bolj čudno zdelo-kot da so sami zavozili?! Saj vem,da je normalno,da imam take misli,po drugi strani pa so neumestne in butaste!!!user posted image

Vesela,sem, da vas imam in vse dobro vam želim!!!
Pri nas je mrzl ko  user posted image !!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF-start za naju!!!!
6.2.2006 11:41:36   
anadejka
Ejjj Ronni dej povej kako to da vaju zdej obravnavajo na konziliju????Zdej sm se full ustrašla.Kako pa sta to izvedla?
A pa to je možno da ti ne štejejo za postopek?Pol tut nama mogoče ne bojo štel??Ampak midva pol nisva nič naredila.Jest pojma nimam kako gre pol naprej.Sem se samo naročila pr Drobniču pa še to samoplačniško,da bo čimprej.A sem jest zdej ke zaje....????Kaj bi pa morala narediti????

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF-start za naju!!!!
7.2.2006 17:58:53   
Špelka
Ronni!

Žal mi je zate. Ker sem res držala pesti in čakal, da javiš, da imaš svoje pikice v trebuščku. user posted image  eh.... No, vsekakor držim pesti, da ti postopka ne bodo šteli in da ti bodo res po hitrem postopku odobrili ISCI. Morda se celo maja vidimo na GK? Bomo skupaj držale pesti? user posted image  Ronni, vem, da je noro težko, ampak poskusi zaradi sebe gledat naprej.... V user posted image , ki te čaka na koncu te moraste poti....

LP; Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF-start za naju!!!!
7.2.2006 18:11:26   
emaa
Hudo, upam, da so ugodno odločili za vaju. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF-start za naju!!!!
7.2.2006 18:27:03   
Skorpija
Joj ronni, res slabe novice... Poglej, tudi biologom in vsem ostalim ni lahko ob takih primerih in težko je govoriti o njihovi krivdi, čeprav bi vaju to mogoče še najbolj potolažilo. Narava je zakomplicirana in nepredvidljiva gospa, zato jo imamo tudi tako radi in slej ko prej naredi stvari prav ob pravem trenutku. Vsaka taka izkušnja nas samo okrepi za naprej in nas še bolj ojača v naši želji, zato le pogumno naprej, ne obupajta in ne žalujta, saj gresta v nove zmage!

Bomo pa morda skupaj upale in držale pesti za ICSI user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?