|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TAŠONKA je rodila!!!
23.1.2006 20:48:24   
babica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: TAŠONKA je rodila!!!
23.1.2006 21:05:30   
žiža
user posted image user posted image user posted image Č E S T I T K E user posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: TAŠONKA je rodila!!!
23.1.2006 22:05:37   
beba76
user posted image user posted image ČESTITKE!user posted image user posted image

(odgovor članu babica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: TAŠONKA je rodila!!!
25.1.2006 8:17:35   
melodija
Čestitke, Tašonka, user posted image  Špela in možek!

Lp, Melodija

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: TAŠONKA je rodila!!!
26.1.2006 23:28:00   
wallery
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: TAŠONKA je rodila!!!
27.1.2006 10:06:11   
tinkatonka
user posted image user posted image  ČESTITKE!! user posted image user posted image

Kako velika punca!!! user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: TAŠONKA je rodila!!!
27.1.2006 19:50:23   
Anonimen
Hvala vsem za čestitke!user posted image Priznam, da še nisem utegnila napisat porodne zgodbe, ker se še lovimo in imamo ogromno dela. Je pa lepo, zares lepo. Kljub naporu je še veliko lepše, kot sem si lahko predstavljala.user posted image
Obljubim, da bom v kratkem napisala porodno zgodbo in jo prilepila sem.user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: TAŠONKA je rodila!!!
7.2.2006 19:52:48   
Anonimen
Obljuba dela dolg. Malo dlje je trajalo, ker nas Špela polno zaposluje, ampak mi je uspelo spacat skupaj porodno zgodbo:

Petek je bil četrti dan čez rok in zjutraj sem bila naročena na pregled in CTG. Popadkov ni bilo zaznati nobenih, odprta sem bila pa en prst in z ginekologinjo sva se odločili, da mi poskušajo sprožiti moje popadke, zato so me sklistirali in poslali na sprehajanje po hodniku in stopnicah gor in dol. Do popoldneva mojih popadkov, vsaj omembe vrednih, ni bilo, zato je sledilo samo še eno skrajno zoprno pregledovanje odprtosti, kjer so ugotovili, da sem se odprla na dva prsta, in pa CTG, ki je bil slab, zato so me zadržali not.
 
Naslednje jutro je sledila ista zgodba – klistir, sprehajanje, CTG, pregled odprtosti – in ker ni bilo nobenega efekta, sva se po pogovoru z ginekologinjo skupaj odločili, da mi kar tisti dan sprožijo porod in ne čakajo na ponedeljek, ko bi mi ga v vsakem primeru. Bila je sobota, vsi so imeli čas, ker ni bilo nobene gužve (rodila sem v brežiški porodnišnici, kjer imajo fenomenalno osebje), zato smo se to odločili narediti kar ta dan.
 
Tako sem ob 11.40 romala v porodno sobo. Priklopili so me na CTG,  infuzijo, mi predrli mehur in dali umetne popadke in začelo se je. Sprva so bili popadki kar znosni, saj so začeli z majhno dozo, čez kaki dve uri pa so se začeli že zelo močni na dve minuti. Komaj sem čakala, da je prišla anesteziologinja, ki mi je dala epiduralno analgezijo, ker sem bila že čisto brez moči. Že od prejšnjega dne sem bila praktično brez hrane in vode, za mano sta bila dva klistirja in kar nekaj prehojenih kilometrov in sem bila čisto uničena že brez popadkov, ti pa so postajali vedno bolj ubijalski, odprta sem bila šele do polovice (btw, tole pregledovanje odprtosti, še zlasti med popadki, tako svinjsko boli, da ga ni popadka, ki bi presegel to bolečino), nisem bila več sposobna sodelovat in predihavat popadkov, tulila sem že kot žival in še dobro, da sem imela ob sebi moža in krasno osebje, da so mi vsaj malo olajšali vse. Končno je prišla tudi anesteziologinja, ki ji skoraj pol ure ni uspelo vstavit katetra, nikakor namreč ni prišla med vretenca in je že skoraj obupala, pa je na mojo prošnjo vztrajala toliko časa, da ji je uspelo. Ko je prijela EA, se je pa začela milina. Čutila sem vse popadke, ki so bili še vedno boleči, ampak znosni. Kar naenkrat se mi je zdelo, da sem na pikniku. Moj mož je taka čveka, da je v porodni zabaval osebje in vsi skupaj so zabavali mene, slišati je bilo samo še klepetanje in smeh. Trajalo je še dobre tri ure, da sem se do konca odprla. Najprej se je vleklo, zadnje dva cm pa sem se odprla ekspresno v kakih 15 minutah in kar naenkrat se je pokazala glavica in bil je čas da začnem potiskat. V treh popadkih je bila naša lepotica zunaj. Ker si je mala damica v trebuščku očitno podpirala glavico, me je bilo treba malo prerezati, z glavico vred je namreč prišla ven še njena rokica, dobila pa sem en dolg notranji šiv in dva majhna zunanja. Občutkov, ko dobiš svojega otročka na gol trebuh, se pa ne da opisat. Tiste, ki so že rodile, to vejo, tiste, ki še bojo, bojo pa to izkusile na lastni koži. Nepopisno lepo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?