|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 13:34:57   
Jančika_
Muki, joj, Muki, ne meči puške v koruzo! Daj no, ne ga srat, zdrži! Daj še eno jabolko zgrizi in pozabi na one dobrote. Saj veš: moment on your lips, lifetime on your hips...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 13:36:14   
Anonimen
Pojej eno banano, ti bo kar takoj bolje!

Drugače pa kakšne večje krize danes nimam. Malo se tolažim s % ananasovim sokom, pa s peglanjem... tako se zamotim, da pozabim, da sem lačna.

Pa še v bolniški sem - eh, nič, če vas berem, postanem še bolj lačna. Grem raje priprave za jutri pisat!

Aja, pojedla sem pa hruško, banano in... malo arašidov.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 13:47:08   
Anonimen
user posted image  Muki user posted image  Oprosti, ampak si tako zelo hecna user posted image  Drevje je bolj kot ne zmrznjeno, si boš zobe polomila. Kaj naj ti rečem...ne vem, če ne moreš, pa odnehaj. Al pa tud ne. Odloči se sama.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 13:50:52   
Anonimen
jaz sem pa pravkar pojedla 1/4 ciabate s sirom.. tko, da sem končala za danes...

ugotovila pa sem, da sploh nič ne pijem.. mi je takšna muka..

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 14:04:12   
lelaval
Biba - ja kaj pa se ti greš, danes niti sanjat ne smeš o drugem kot o sadju.
Muki - ti pa pojej banano (komot lahko dve), pa delo si najdi, da ne boš lačna. Jaz sem si ga tudi sedim pred računalnikom. user posted image  Pa sem imela dober namen tla po celi bajti pomit. Bi verjetno preveč kalorij skurla in še shujšala. user posted image user posted image  Za peglat tudi imam nekaj malega, a se očitno ne splača.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 14:20:36   
muki1
Hvala za vzpodbudo. Ja, veš Albina, saj nehat je najlažje, samo tako se ne doseže cilj, a ne?
Je treba trpet user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 14:24:40   
taška30
Hojla!
Muki, pojej dve banani, skuhaj si kompot in ga pij. Če res ne gre drugače, si naredi eno veliiiko solato. Ne ga srat, no. Boš že preživela, veš, kako boš jutri vesela in ponosna nase.user posted image

Meni je pa danes (zaenkrat!!!) presenetljivo lahko. No, je pa res, da sem ravnokar zmazala 2 babani.

Jao, Biba, a se je splačalo? user posted image  Zdaj boš pa cel dan imela slabo vest, pa še stradala po možnosti. Ne ga lomt, no! Pa takoj pol litra vode spit na eks, da čimprej odplakneš to ciabato dol.

Sem spet huda danes.user posted image user posted image

Lp, Taška

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 14:30:43   
Anonimen
Vidiš, Muki, saj prav razmišljaš. Saj ni tako hudo no, boš videla kako boš zvečer zadovoljna, ko boš sama sebe premagala. Držim pesti. Evo, obljubim, tudi jaz danes ne bom č.....user posted image Packa.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 15:37:01   
Anonimen
Muki, malo več sadja pojej pri vsakem obroku, bo takoj drugače.
Pa vroč čaj tudi fajn začepi želodec!

Sicer pa:
pohan sir ali lignje lahko jutri
pojutrišnjem si lahko narediš pomfri (namesto čipsa) v pečici
čez dva dni lahko ješ pizzo, zvečer pa namesto tortice dva pira
Saj si vse to lahko privoščiš, v čem je problem? user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 16:04:21   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Naj se še jaz malo javim.Danes sem pojedla dve banani, dve hruški, zdaj pa je še solato pa potem zvečer bo najbrž padla še kakšna banana.se pa počutim prav dobro ker ne samo da se pozna na vagi ampak se ful pozna na cunjah.Juhuhuhu!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 17:16:33   
tadejaa
Muki jaz sem se tud tako počutim kot ti, če ti je
seveda to kaj v tolažbo. Ampak ne smemo obupati.
Jaz šibam zdajle malo ven na zrak pa bo verjetno
boljše. Boljše, da me zebe kot da noter gledam
hladilnik in premišljujem kaj bi pojedla.user posted image
Zvečer pa hitro v posteljo user posted image in sadnega dneva bo kooonec user posted image .

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 17:24:00   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

jaz sem pa pravkar pojedla 1/4 ciabate s sirom.. tko, da sem končala za danes...

ugotovila pa sem, da sploh nič ne pijem.. mi je takšna muka..


biba12, ti si pa tud faca.....kao si na dieti obenem pa vsak dan nekaj ješ, kar ni na seznamu. jao  jao


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 17:37:54   
Mel_A
Ojla, jaz imam tud malo krize, ma bom preživela. Me pa že cel dan zebe kljub temu, da imam centralno našopano na 28 stopinj... Ja, tko full mi je mraz. Sej ponavadi na sadni dan je itak bolj kriza, ma danes je prav hudo. Danes sem pojedla 2 jabolki, 1 banano, par suhih hrušk in enih 8 brazilskih oreščkov, za večerjo pa imam malo vroče zelenjavne juhice. Pol pa bom šla najbrž kmal v postlo se gret.
Komaj čakam jutri, je user posted image kupil fileje ostriža, pa bom nekaj spacala v pečici, pa zelenjavo zraven, njemu in tamalemu pa še kak krompirček z blitvo (tud jaz bi jo, pa si bom to skuhala za Š). Ja, pa včeraj sem tako fajno pico jedla v piceriji s full zelenjave in brez sira (full light varianta), pa sem bla tko sita, da sem tud jaz prišla do zaključka kot lelaval (mislim, da je ona to pogruntala), da se na OH od zdaj naprej je samo še pico, ker špageti ne tolk nasitijo.
Danes zjutraj mi je pa tko slabo delalo, kot že dolgo ne, pa je moj vprašal, če nisem morda user posted image . No, pa nisem, ne bom še tko hitro odstopla od diete.
Mimogrede, kako ve pripravljate ribje fileje v pečici? Jaz jih nisem še nikoli, ker jih navadno kar v teflonki spečem,  ampak sm si pa zdej zaželela nekej v pečici. Kakršenkol predlog bi bil dobrodošel. Hvala že vnaprej.
Še samo malo zdržte, pa bo konc tega sadnega dneva! Muki, upam, da si se spasla brez grehov danes, ti je pa že Selena napisala, da lahko vse tisto poješ, sam ne na isti dan. Lahko bi si pa omislili v tej dieti kak "junk" dan, ko bi vse take svinjarije skup pojedli user posted image , sam pol to najbrž ne bi imelo efekta bit na dieti...
Lp in user posted image za vse pridne Odločnice. Mel.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 17:38:42   
t_t_y
Hoj, da se malo javim.
Danes sem pojedla 1 jabolko in 1 banano, pa nekaj oreščkov, in mislim, da je bilo dovolj za danes (mogoče me še pomaranča premami). Jutri bo pa pri meni jogurt na sporedu.

pozdravček vsem odločnim(no pa tudi tistim ki so to malo manj)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 18:38:23   
Teni_



Jaz sem pa danes grešila v  2. smer. Sem jedla premalo, ampak se ne sekiram. Ob enih sem pojedla pomarančo (prej nisem bila lačna), zdaj pa jem 2 kivija. Bi kaj več jedla, pa sem morala čakat mojega smotanega deda ,od 16. ure pa do zdaj, v avtu. Joj, sem mu jih napela.



(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 18:39:31   
Anonimen
POJASNILO:

kot sem napisala že zgoraj, sem v prejšnji rundi s to dieto v 14 dneh zgubila 6 kg.. tokrat pa v 24 samo 4.. v prejšnji rundi nisem mela nikol sadnega dneva, zdaj pa ....  pa še to, ne gre se mi tok zarad kilogramov, jaz sadja in zelenjave pač ne maram in tega ne morem spremenit.. raj si naredim 2 B dneva, kot pa da bi namesto sadnega jedla vse sorte.. a ni tko?!?!

Pač mi bo mogoče šlo dol bol počas kot vam.. sam vem, da če si bom odrekala stvari k jih mam rada, bom pol kar na hitro končala z dieto.. tko pa pač včasih mal grešim in lažje zdržim..

ene me pač obsojate, druge mogoče razumete.. jaz pravim tko: do konca marca je še dolga.. če shujšam do takrat še 5 kg, sem čist popolnoma zadovoljna.. sicer pa boljš na dolgi rok pazit kaj ješ, kot pa da zdajle 3 mesce ne bi nič pregrešila, pol pa prvi teden dobila gor 5 kg...

a ni tko?

(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 19:56:40   
paris
Dober večer Odločne punce!
Šele zdele sem se prikopala do računalnika! Sadni dan-bljak! Men je muka ne morem pomagat! Danes sem pojedla eno banano, mal oreškov in kuhano zelenjavo za kosilo. Zdele bom pa še pomaranče.

Lelaval, za vspodbudo ti naj povem, da moje kile od torka stojijo- kvečjemu kakšna dekca več je- pa ne grešim. Tako, da se nikar ne sekiraj, ti me boš še prehitela na koncu!user posted image

Jutri pa mesek- njam, se prav naslajam, ko razmišljam kaj naj jem!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 20:26:16   
tejčica
Sem bila cel dan brez računalnika, saj ga je moj nesel da so ga malo "spucali" in je bila kriza cel dan. Tako težko, kot mi je na današnji sadni dan, mi pa še ni bilo. Vse mi tako diši in malo manjka, da padem v hladilnik. Ko sem mojemu delala sendvič je malo manjkalo, da sir ni končal v mojih ustih. Zaenkrat se še uspešno upiram, ampak večer je še dolg... Sicer sem pa danes pojedla 2 jabolka, 4 mandarine, 2 banani in nekaj kislih kumaric. Kumaric sem se lotila, ko sem gledala v hladilnik s čim se bom pregrešila. Sem zbrala vso svojo voljo in vzela ven kumarice - važno da je bilo iz hladilnika.user posted image  Naj bo hitro konec današnjega dneva.

Sicer sem pa danes happy, happy, happy. Mi je zdravnica dala žegen, da grem v ponedeljek spet v službo.user posted image user posted image user posted image  Upam da še mala preboli škrlatinko, da ne bom naslednji teden na bolniški zaradi nje.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 20:28:57   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

POJASNILO:



ene me pač obsojate, druge mogoče razumete..




biba12, nikar ne misli,d a te kdo obsoja. PAč se mi zdi zanimivo. Sicer je pa važno le, da si ti zadovoljna in da gredo kile dol. A ne??user posted image user posted image user posted image
Sicer pa vsem želim, da uspešno pridete do koncauser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 20:38:20   
Anonimen
Biba, nihče te ne obsoja, vse jemlji bolj kot šalo. Fajn je, da si se odločla, da boš zraven, me se pač spodbujamo na različne načine. Sama sebe najboljše poznaš in veš, kaj je prav in kaj ne.

Zato, če ti paše, da grešiš, greši, če pa imaš zaradi tega potem moralnega mačka, pa raje ne, ker nima smisla! Želim pa ti, da se bodo tvoje kile topile kot maslo v vroči ponvi.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 20:47:31   
Suzi*
Ojla vsem pridnim in grešnim Odločnim. Jaz sem med pridnimi, pa ful skušnjav sem imela. Moj user posted image  ima danes RD in smo imeli obiske...so se basali s torticami in kremšnitami, jaz sem pa zraven jedla pomarančo. user posted image  Pa tako fino špinačo in pire krompir sem naredila. user posted image  pa niti poskusila nisem, če je dobro. V glavnem sem zdržala na sadju. Gor so me pa držale banane z mandeljni, malo popečene na pikici masla. Sem se tolk najedla, da mi je blo skor slabo.

Jutri bom pa jedla hrenovke in ful zelenjave in solate. Nasploh na B dan za K hočem pojest vse kar vidim. imam taaake oči. Saj potem pojem normalno porcijo, ker več ne morem. A se vam tudi zdi, da se vam je malo skrčil želodec? Ko pojem poln krožnik hrane me kar tišči v trebuhu.
 
A si predstavljate, po naslednjem sadnem dnevu pride na vrsto vodni dan. user posted image  Uhhh, bo kriza.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 21:07:34   
drus013
Punce, kaj je danes za en dan, tud jaz sem razmišljala, da bi vrgla puško v koruzo.Že zjutraj sem se z vago skregala, kr mi je dost tega, da se že en teden sploh ne premakne ,potem sem bla že zjutraj lačna, kuhala sem čufte, ki jih niti poskusla nisem stanovanje pa že cel dan diši po njih. Skratka, krizo imam tako, da že vse pohano vidim..............
Ne, ne saj ne grem v hladilnik ali pa

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 21:27:18   
tejčica
Še mal pa me bo razneslo...in bo poplava. Se nalivam z vodo, da mi malo lakoto ublaži. Take krize kot je danes pa še ne. user posted image

(odgovor članu drus013)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 21:45:55   
lelaval
Paris - hvala za vzpodbudne besede. Očitno bomo zdaj me na vrsti ki nam je šlo počasi, da nam kile plahnijo dol.user posted image

Suzi - tudi jaz imam občutek, da je moj želodec malce manjši (včeraj pred kranjsko tega nisem imela, ko sem jo pojedla pa).

Danes pa brez krize in brez greha.user posted image  Z vago pa imava tihi teden - do torka. Potem pa vidim, ali je še moja prijateljica ali ne.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ODLOČNE 24. DAN - SADJE
26.1.2006 21:47:53   
Suzi*
Punce, dajmo zdržat! Še malo! Pojejta kakšno banano, al pa spijta vroč čajček, pa bo lakota minila, potem pa hitro spat. Jutri bo nov dan in spet bomo lahko papcale kalorije.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?