|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AJŠA od Luse in Edina
31.5.2006 11:35:16   
natalina
Mi tudi za to!!
čimprej sporoči, kaj si opravila, v končni fazi pa denarček porabiš tudi za kaj drugega npr, mini aspirator ali inhalator...oz, kar potrbuješ, da ti ne treba za vsako reč k zdravniku, ker si itak že skoraj doktor, da ne govorim, da si diplomirana medicinska sestra, ha ha..držte se!

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: AJŠA od Luse in Edina
31.5.2006 21:57:58   
Anonimen
Da se tudi jaz malo javim, čeprav redno prebiram to temo. Veseli me, da gre Ajši vedno lepše in boljše. Naj kar tako ostane. Veliko mislim na vas in vam želim vse najlepše, ker hudega ste dovolj prehodili. Čas je, da zaživite, kot si zaslužite.

Glede zbiranja denarja pa sem takoj zraven, samo recite.Zelo dobra ideja!user posted image user posted image user posted image Pa če je za jeklenko ali karkoli drugega, samo da vam malo olajšamo življenje.

Bodi močna!user posted image

(odgovor članu natalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: AJŠA od Luse in Edina
1.6.2006 8:56:19   
Lusa
Oj
Glede jeklenke še nič ne vem ,ker mi je naša pediatrinja rekla ,da morajo to v lj zrihtat imamo pa eno jeklenko rezervirano(en striček jo prodaja) in jutri gremo gledat ,tako ,da se lahko zgodi ,da jo bomo kmalu imeli.Upaaaaammmm seveda z vašo pomočjo.

Če pa jeklenko dobimo preko zdravstva ,pa vedite ,da bom denar ,ki ga zbirate porabila za ajšino korist-inhalator bomo itak potrebovali in še potem marsikaj drugega ,ko skoz damo srčno operacijo.Oh ,kje še je to.Vleče se mi kot jara kača ,ker imam preveč monotono življenje z bombo pa bo mi 100x boljše ,kaj 100x ,1000x boljše in bom šla kam bom hotela.

Tako si je že želim.

lp in hvalllllaaaa,če je zadosti ta kratka beseda

(odgovor članu KATI321)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: AJŠA od Luse in Edina
1.6.2006 9:22:14   
Anonimen
Dan Nataša!!
E ja,življenje z tako težkim tovorom na duši in srcu,v negotovosti,strahu ni nič kaj zavidljivo.Vse to nažira dušo in tvoje zdravje.Kot,da si od jutra do noči nad prepadom in loviš ravnotežje.Vendar kljub vsemu,boš premagala sovražnika.
Tvoja deklica je že dokazala,da se zna boriti,da se ne da,da hoče živeti,kot vsi njeni vrstniki.Popazi malo nase,boš?Če le moreš skušaj v družbi svojih deklic vsaj za trenutek pozabiti,kaj vas še čaka,da boš se malo pomirila.
Vem ni lahko normalno zaživeti,brezkrbno,vendar tvoje telo to rabi,da te ne zlomi.Glej,koliko nas je,ki ti stojimo ob strani.
dejmo dekle,do sedaj ste premagovali ovire,pa boste še naprej!!
Ko dobite jeklenko,bo pa še lepše,ko boste ven v naravo na sprehode šli,tako bo poletje hitreje mimo.
Poljubčke obema tvojima deklicama in tudi tebi,zakaj pa ne,enega na čelo za vspodbudouser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: AJŠA od Luse in Edina
1.6.2006 10:26:40   
arielca
Najprej velik user posted image  za vse, potem poljubček za Ajšo in dobre želje za mamico! Tudi mi bomo pomagali pri zbiranju denarja za jeklenko (ali karkoli nujno potrebujete).

user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: AJŠA od Luse in Edina
1.6.2006 10:44:18   
ameli
Torej punce v akcijo!! Ali bi bilo najbolje, da si Nataša odpre poštni predal??!! Jaz ti bom naš prispevek vrgla v nabiralnik user posted image .
Dajte obvestiti o akciji še na drugih forumih!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: AJŠA od Luse in Edina
1.6.2006 11:21:47   
Anonimen
Klic na pomoč je na forumu Naš vsak dan,če mi uspe kopirat,ga še kam drugam nalepim.

(odgovor članu ameli)
  Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: AJŠA od Luse in Edina
2.6.2006 10:38:08   
koala
Lusa, mi grejo kar dlake pokonci, ko berem to vajino kalvarijo.
Upam, da vama uspe porihtat to jeklenko preko zdravstva, tako da si boste z zbranim denarjem pomagali tudi kje drugje.
Mislim, da bi bilo prav, če bi tudi sebi privoščila kakšno malenkost za dušo, punce ne bomo jezne, kajne babe?

Drži se in mislim na vaju!!
Pa pazi nase O.K??

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: AJŠA od Luse in Edina
2.6.2006 11:20:16   
Lusa
Res je koala ,samo na pupiki gledam ,za sebe pa žal nič.Pa saj bo ta čas tudi prišel.
Saj sploh ne morem verjet ,kakšno akcijo ste pripravile.TRR sem že dala samo upam ,da ne bo šlo kaj s tem narobe, ker sem prvič v tem in upam ,da zadnjič.

lp

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: AJŠA od Luse in Edina
6.6.2006 9:07:44   
Anonimen
Lusa!!!!
V teh dneh nismo nič vprašale,kako je kaj Ajša?user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: AJŠA od Luse in Edina
6.6.2006 11:05:17   
Lusa
Neva tako smo bile zaposlene z zbiranjem ,da nismo imele časa it na te strani.Se je preveč lepega dogajalo tam.

Ajša je vedno boljša ,že predmete lepo prima, rase(63cm) in se rediuser posted image -to je pa najvažneje.Ima ok.6000g.Ja rekorde podira ,kaj si pa misliteuser posted image user posted image user posted image .

Ponoči še vedno skoraj nič ne spimo ,zdaj  že vstanemo ob 3.30 no ,midve tako vstaneve.Zdaj je lepo prosim začel tudi ati pri njej spat ,tako ,da se jaz lahko končno malo naspim.

Sva imela zdaj z možem 1mesec krizo user posted image in sem bila sama z obema.Čez dan je šlo ,ponoči pa katastrofauser posted image .Sem se že utrujena vstala.In sedaj je 1x on pri njej in 1x jaz.In zdaj uspeva.user posted image user posted image

V četrtek pa spet greve na tešč v lj ,kjer bo imela nekaj podobnega kot gastroskopija.Upam ,da ne bo potrebovala spet ene operacije za črevesje ,ker bi naj imela nek prirastek.

Zdaj pa že kriči in hoče jest.
papa

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: AJŠA od Luse in Edina
6.6.2006 11:25:48   
Anonimen
No ja hvalabogu,da se je pri atiju poštimalo.Ati bravo,res,pamet v roke,tvoja je,tale mala deklica,ki te potrebuje,prav tako,kot mamico.Ne bo lahko,ni vam lahko,ampak pred problemi pa zrel človek ne sme bežati,ampak se mora z vsemi štirimi spoprijeti,samo,tedaj je človek zadovoljen sam s seboj in ni nesrečen.Ajša je nekaj posebnega,to dokazuje že,kako se bori za svoj obstoj,že od rojstva,torej po nekomu je morala vzeti to trmo,se ti ne zdi?
Najbrž po očku,no po vskemu malo.Zdržite,kamlu bo zrasla in vama znala vrnit vso vajino ljubezen.user posted image
Če se redi je samo dokaz,da ji gre dobro.Kar se pa noči tiče.Še zdravi ponoči rogovilijo,kaj ne bo bolna Ajša.

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: AJŠA od Luse in Edina
6.6.2006 21:36:17   
Barči78
Se podpišem pod Nevo,..........user posted image user posted image user posted image

Pa lepo je prebrati, da tako pridno napreduje s težo.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.6.2006 20:40:52   
Lusa
Spet bom malo napisala o Ajši.Včeraj sve imele sistematski pregled in ima 6090g.user posted image user posted image user posted image  Velika ok.63cm.
Zdaj papca ponavadi na vsake 4ure,prej je jedla na 3ureuser posted image .Drugače je veseljak in čez dan še vedno zelo pridna ,ponoči pa divja.user posted image user posted image user posted image
Hoče vedno našo pozornost in vedno se mora okrog nje nekaj dogajat.S sestrico se tako radi crkljata.
Je pa še zelo v zaostanku.Po njenih kretnjah in dvigovanju glavice,smatram ,da je nekje tam kot 2-3mesečni otrok.Ampak ona bo vse prehitelauser posted image ,Ajša se ne vda in mamica tud ne.

Včeraj sve se prvič potepale in tako zelo ji je prijalo ,da je večinoma prespala.Jutri greve spet na potep po naši prelepi dolini.user posted image

to je zdaj nekaj malega o naši Ajši

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.6.2006 20:43:59   
ada2
bravo Ajšauser posted image user posted image user posted image  le lepo napreduj s težo in čimveč lepega vremena želim za dolge potepe.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.6.2006 22:38:50   
Barči78
user posted image user posted image user posted image  Ajša, kar naprej pridno papcej, pa čimveč lepih sprehodov po sončku.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.6.2006 22:42:26   
cmokec
user posted image user posted image user posted image  same lepe novičke. Kar tako naprej.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: AJŠA od Luse in Edina
15.6.2006 10:56:57   
Anonimen
Lusa!1Zate za Ajšo in Lušo en velik cmok!!!!!!!!
Mejte se čim lepše!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.6.2006 15:19:23   
KBM
user posted image user posted image user posted image Super,želim vam veliko sončka in da boste čim več pojedle in pridobile na teži - saj bo ker Ajša je dokazala da je prava borka - BRAVOOuser posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav tudi Luši in seveda tebi Nataša!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: AJŠA od Luse in Edina
19.6.2006 21:01:17   
Lusa
Ena slaba novica.Naša Ajša je spet pristala v bolnici ,ker bi naj imela pljučnicouser posted image .Še sreča ,da ni bakterijska.
Ima nonstop vročino,pa noče nič kaj papcat,...user posted image user posted image user posted image .

Danes sem bolj kratka ,ker ne morem nič kaj drugega napisat ,sem preveč žalostna.

lp

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: AJŠA od Luse in Edina
19.6.2006 21:06:29   
Anonimen
Oooo, ne,  Lusa. Ja, a  zdaj pa to!
Naj jo čimprej pozdravijo, da bo spet doma! Saj bo, bioš videla, da bo kmalu bolje. Že jutri naj bo. Enega cmoka ji pripopaj.

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: AJŠA od Luse in Edina
19.6.2006 21:07:46   
cmokec
Ja, Lusa. Ti kar sledim, pa sem že pri RR pikniku poslala lupčka Ajšiki.

Ubogi otroček, sedaj pa še to. Upam, da zanjo plučnica ni kaj bolj nevarna, kot sicer in se kmalu vrne domov. Če ni bakterijska tudi antibiotikov nima, ane. No, vsaj to je nekja dobrega. To, kar prestajate si res ne znam več predstavljati. Res si želim, da ste končno na cilju in z Ajšo zaživite kot vse druge družinice.

Mislim na vas in vsak dan posebej držim pesti za našo Ajšo. Poljubčka ji pa ne pozabi dati v imenu RR-a.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: AJŠA od Luse in Edina
21.6.2006 8:39:36   
modrooka
Lusa,

kako je Ajša???

Držimo pestiuser posted image , da se čimprej pozdravi!!!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 348
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?