|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AJŠA od Luse in Edina
8.2.2006 20:16:47   
casandra
vse lepe želje za malo borko. Pa sporoči če jo bodo operirirali. Da ji bomo z našimi pozitivnimi mislimi stali ob strani

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.2.2006 9:02:15   
Anonimen
Mi smo še tukaj in čakamo nestrpno pozitivne novice.Z vama držimo
pesti!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu casandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: AJŠA od Luse in Edina
9.2.2006 17:44:28   
Anonimen
Draga Nataša!

Tud sama mislim na tebe in tvojo princesko! user posted image
Mislim da vsi na forumu držimo pesti za malo Ajšo.Ker kot si sama napisala je res prava mala borka.Kaj vse je že prestala,.............

Drži te se.

Pozdravček,

Edina


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: AJŠA od Luse in Edina
10.2.2006 8:10:53   
KATI321
Vsak dan mislim na vas in vam pošiljam lepe pozdrave.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: AJŠA od Luse in Edina
11.2.2006 20:59:49   
Anonimen
Zdi se mi, da vse pozitivne misli iz tega foruma pomagajo mali Ajši. In vejramem, da bo tako tudi naprej! Vso srečo obema!

Ajša, saj vem, da želiš biti manekenka, ampak malo pa se le poredi... user posted image

(odgovor članu KATI321)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: AJŠA od Luse in Edina
11.2.2006 23:04:23   
Lusa
Skutica!
Sem se kar nasmejala ,kako se "pogovarjaš " z mojo manekenko.

Oh ,ti kilogrami oz. gramčki.Zdaj ,ko ima spet samo 2820g so ji končno dvignili hrano na 45ml(gosto mešanico) in zdaj upam ,da se bo res začela redit ,ker sem spet malo panična.

Ko bo kaj novega ,se pa spet oglasim do takrat pa en lep pozdrav.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
11.2.2006 23:11:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: AJŠA od Luse in Edina
11.2.2006 23:13:42   
Anonimen
Lusa... mene pa samo zanima, kaj bi se zgodilo (najverjetneje), če Ajše ne bi operirali in če bi počakali, da se zredi, pa bi operirali potem? Zaradi česa konkretno je operacija? In kaj bi pomenilo čakanje, da mati narava uredi sama?

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: AJŠA od Luse in Edina
12.2.2006 14:10:15   
Anonimen
Sem pogledala slikce. Kolk je luskana! Pa suhcena, pa z velkimi podplatki user posted image  

A sta to na PeK cist na vrhu? Desno al levo od stopnic?

Lp, Riba

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.2.2006 9:19:25   
Lusa
Pri Ajši je tako.Saj splih več ne vem ,če sem vam to napisala ali ne ,v glavnem je tako,da je ona že v kliničnem papcala 70-80ml in je bilo preveč obremenjujoče za srce in se ji je voda nabrala pri srčku,(ker je bilo preveč tekočine zanjo)in bi lahko privedlo v smrt.Tako ,da so se na pediatrični odločili ,da bo dobivala samo 30ml hrane ,ampak gosto mleko z raznimi dodatki.Očitno ji je bilo to premalo saj se nič ni redila,pa še zdravilo za srčka dobiva ,da ji ta odvečna tekočina okrog srčka steče in tako tudi s tem izgubi veliko tekočin.
Zdaj 2dni dobiva 45ml tega gostega mleka in zaenkrat s težo napreduje-po polžje.Pri njej je pač tako ,da morajo ugotovit varianto s hranjenjem.Do katere meje lahko gredo s hrano ,da ne bi bilo spet preveč obremenjujoče s srčkom.

Če se ne bo redila ,pol ni smisla čakat v nedogled na operacijo.Njeno srce(zaradi te hude napake) dela tako ,kot če bi ona nonstop tekla in zato tudi ona porabi ogromno energije.

Karensa ,upam da si razumela to mojo obrazložitev ,drugač pa me samo vprašaj.

RibicaRR Ajša zdaj zaenkrat leži v pediatrični na gastro oddelku ,ki pa je v 1štoku ,na levi strani,kjer je tudi pulmološki.Ko pa leži na KARDIO ,potem pa je v 2štoku takoj ,v sobi nasproti stopnic.

BAGI,bo prišel čas ,ko bo tvoj Niki spoznal to našo malo polžicouser posted image .

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.2.2006 10:53:51   
Anonimen
user posted image Ojla lusa!!!!!
Počasi se daleč pride in upam,da bosta zmogli tole dolgo pot,polno
ovinkov in ovir.Kot sem prebrala porabi ogromno energije tale njen srček,seveda,pol se ne more rediti,ko pa telo vso prehrano takoj
uporabi in pokuri.
Še vedno z vama!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.2.2006 11:50:37   
LONA13
Lusa, vsak dan se spomnim na vas, a veš kolk si želim, da bi Ajša prišla domov in da bi bilo vse uredu z njo. Ful je luškana punčka in sploh se ji ne vidi da ima DS.
Držimo pesti, pa poljubčke Ajši od vseh nas posebej pa od Nejca.
lp

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.2.2006 17:19:40   
arielca
Lusa, danes sem pogledala nove slikce in tvoji princeski sta res prava user posted image user posted image . Upam, da bo Ajša pridno papcala in da bo kmalu konec trepetanja in skrbi. Po vsem, kar ste prestali, si resnično zaslužite vse lepo in dobro. Verjamem, da je blizu dan, ko boste vsi skupaj doma!!!!!

Mislim na vas!!!!!! user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.2.2006 17:44:00   
natalina
evo še pozdravčke in poljubčke od nas...tud mi mislimo na vas ves čas, Lusa veš kaj me zanima , kako je z gosto hrano a je mogoče malčica še preslabotna, da bi ji ponudli kaj na žlico, mogoče zaradi želodčka in črevesja a ne ?

joj res si želim, da bi blo to že za vami, Ajša pa sploh pa čeprav še ne ve kaj je to dom, ko pa bo zvedela, kako je doma bo pa hvala bogu pozabila na vse te tegobe...sem pa gledala zadnjič na TV slo nedeljsko popoldne, deklico z DS, sem kar obsedela in jokala, kakšna punčara, pleše balet, trebušni ples..počne miljon stvari in če bi jo vidla bi jo kar objela, sploh pa njena starša, upam, da si ujela ta prispevek, da ti bo dal moč, da tudi vas čakajo ČUDOVITI časi, polni smeha in iskric, da bosta tvoji lepotici kaj kmalu skupaj klepetali in tebi in možu bosta sonce ki nikoli ne zaide...poljubčke!! 

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.2.2006 19:01:08   
ameli
Nataša ste res lepa družinicauser posted image . Vem, da vam bo uspelo! Držim pesti.

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.2.2006 20:14:58   
KATI321
Tudi jaz sem si danes ogledala nove slikice tvojih princesk. Upam, da ji bo sedaj bolj gosta hrana pomagala, da bo pričela pridobivat gramčke. Sta pa res lušni. Pa obveščaj nas še naprej o napredku, saj komaj čakam novic.

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: AJŠA od Luse in Edina
13.2.2006 22:15:12   
Anonimen
Aham, se mi je zdelo :) Namrec, poleti kardio oddelek gostuje gor na intenzivni pri kardio dojenckih (ker je klima). Sama pa hodim na PeK ze 9 let. Kdo je pa njen kardiolog? P., V. ali M.?

Drzimo pestkeuser posted image  

Ribica

(odgovor članu KATI321)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: AJŠA od Luse in Edina
14.2.2006 7:38:37   
casandra
MALA JE CARICA
Res je drobižek ampak tiste učke tko bistro in pogumno gledajo da to kr ni res.
Enega user posted image
za malo pupo, da ji bo pomagal in stal ob strani. Pa da se to čimprej konča in bo mali zdravi "debelušček"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: AJŠA od Luse in Edina
14.2.2006 15:42:05   
mml
Upam, da bodo čim prej pogruntali pravo mešanico in količino hrane, da bo Ajša lepo rasla in pridobivala na teži. Sicer sta pa obe princeski prava cukrčka. Držim pesti in mislim na vas

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: AJŠA od Luse in Edina
14.2.2006 16:41:40   
Janeja
Draga mala Ajša, bodi še naprej tako močna in pogumna deklica. Pa saj vem, da ste malčki taki veliki borci, da nas starše kar naprej presenečate.

Lusa, boš videla, da bo mala premagala vse ovire in bo prišla v vaš topel domek. Močno držim pesti in upam, da bo to kmalu.

Veliko sreče, pridno nabiranje gramčkov in predvsem uspešno operacijo!
Naj vas user posted image   čuvajo.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: AJŠA od Luse in Edina
16.2.2006 21:51:26   
Adelina
Tudi mi se pogosto spomnimo na vas. Upam, da kmalu ugotovijo pravo razmerje hrane, da se Ajša prične redit, pa da seveda srček zdrži vse te napore.
Malčici pošiljam enga user posted image , tebi Nataša pa eno user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: AJŠA od Luse in Edina
18.2.2006 14:44:17   
Lusa
Casandra,čudovit angel!Prekrasna slika.Bom ji ga kar prerisala,ga dala v okvir in ji ga postavila k posteljci.

Zaenkrat smo v  redu.Sem zdaj 4dni bila pri njej.Ima spet preko 3kguser posted image -natančno 3020.Ta teden je kar šla lepo navzgor in sedaj res lahko samo upam ,da ji ta varianta hrane "paše".Je pa še skoz nekje prisotna vročina.1x ima pod 37 drugič spet nad 38 in ne vedo od kot prihaja.Kri je vredu ,uz glave tudi.

Ribica!Kardiolog dr.M. jo ima.Tebe tud?

lp

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: AJŠA od Luse in Edina
18.2.2006 17:58:41   
Anonimen
V mislih sem z vami, vem, da vam bo uspelo! Bodi močna, Ajša te potrebuje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: AJŠA od Luse in Edina
18.2.2006 23:28:51   
Anonimen
Lusa, sem ti pisala na ZS.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: AJŠA od Luse in Edina
19.2.2006 0:07:24   
Anonimen
Nekaj vidim v njenih očeh, Lusa...
In zaradi tega pogleda še bolj verjamem vanjo... user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?