|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 05
25.2.2009 21:33:04   
sezam
luka - malo z zamude vse naj naj tudi tebi

user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: februarčice 05
1.3.2009 14:10:33   
*goldfish*
z veliko zamudo, 2 dniuser posted image
morrak...sončku, tvojemu Alexu želiva vseeeee najlepše, najboljše in seveda polno igračk...pa zdravje in da bo seveda ubogal mami in očkota....
upam da je torta uspela in ste jo pospraviliuser posted image


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: februarčice 05
1.3.2009 22:59:24   
sezam
morrak  - še čestitke z naše strani

pa malo naših slikic
pihanje v polnem teku user posted image
user posted image  

lakota, ko so odšli obiski user posted image
user posted image

in odvečna energija user posted image
user posted image  


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 9:48:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 804
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 9:49:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: februarčice 05
9.3.2009 17:01:33   
hrabra miška
Pozdravljene! Na naših straneh je kar zatišje, izgleda da je to posledica sončka ki se je končno prikazal user posted image . Pri nas je danes deževno, tako da z otročkoma ne morem ven. Ati je šel službeno na dvo dnevno usposabljanje v Gotenico, tako da pride komaj jutri. Glede službe pri meni še nič novega, a tako si želim it delat. Upam da te "črni" dnevi  čim prej minejo in da dobim kmalu službo. Kaj pa ve počnete z otročki v takem vremenu?

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: februarčice 05
11.3.2009 21:13:04   
*goldfish*
hej punce!!!

Mi smo še kar v redu, pa vi?
Ja sonček dela svoje!!! Večer samo pademo v posteljo, user posted image ! Pa ful pomagamo zunaj, nosimo veje, pa majhno samokolnico vozimo sem ter tja...v glavnem pomagamo okrog hiše! Začela sva se vozit s kolesom. Premišljujem, da bi mu majhne kotalke kupila...mislite je to že primerno zanj? Ali pa je bolje že rolerje? Ne vem, sem ga vozila na drsanje...polomijauser posted image
mnenjeuser posted image


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: februarčice 05
12.3.2009 11:45:27   
hrabra miška
Pozdravljena mana_t!

ja sonček dela čudeže, čakam še samo kakšno vreme mora bit da bo naš mali nehal cvilit,ker to me pa ubija. Vse kar mu ne paše cvili, začel je z rivalstvom, on mora bit prvi po stopnicah, bog ne daj da ga tavečji prehiti ker je potem takšno cvilenje.
Glede rolerjev ali pa kotalk. Naš mali je bil na rolerjih ampak se mi zdi da še ni dozorel za touser posted image , tako da bomo še malo počakali  kot pa da pade in se ustraši pa potem nikol več. Ker če so bo po tavečjem zgledoval ne bo kmalu rolal. tavečji bo star 10 let pa je še zmeri na rolerjih kot krava na kotalkahuser posted image , ne vem po kom ima to ker midva z mojim sva pa obadva nora na take reči.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   [Brisano sporočilo]
14.3.2009 10:55:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: februarčice 05
14.3.2009 17:10:19   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: morrak
Kar se pa tiče, kdo bo prvi in kdo ne, pa raje nebi o tem-GROZA

se podpišem

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: februarčice 05
15.3.2009 14:27:44   
*goldfish*
hm...da bi bilo neko cviljenje ali kričanje če ni prvi, tega pri nama ni. Mi pravi jaz bom pa prvi pojedel, ali pa jaz bom pa prvi oblečeni...in če ni, ni ne vem kako užaljen...mu je pa fanj in zanimivo tekmovatiuser posted image , seveda mu tudi pustim zmagovati, takrat pa veselje do nebesuser posted image

eee smo probali rolerje...prvih 10 metrov katastrofauser posted image pol pa so ga sosedje gledali in mu prigovarjali ter se smejali on pa se je delal fejst nori in sem ga pustila na tleh...in šla. rekla sem da tega ne odobravam, da se dela nori in se z njim ne bom tako igrala. Glej ga zlomka, sam je vstal, in delal majcene korake za mano, lovil ravnotežje in uspelo nama je. tak da nama je ratalouser posted image user posted image user posted image

tak, zdaj pa sem mu obljubila da se greva kopat....en lep čof čof pozdravuser posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: februarčice 05
16.3.2009 20:30:14   
sezam
Naša je imela pa danes 1. dan plavalnega tečaja in je čist user posted image , pas sevedas temu primerno utrujena user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   [Brisano sporočilo]
22.3.2009 21:57:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: februarčice 05
23.3.2009 17:10:28   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

ku, ku pomlad je že tu, kje so pa naši čvekiuser posted image ?

veter jih je odpihnil user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: februarčice 05
24.3.2009 20:27:17   
*goldfish*
neeeeuser posted image
mene še niuser posted image


moj malički pa je danes pri atiju. Čisto sama sem...joj, groza. Saj bo....
Pa ve?


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   [Brisano sporočilo]
24.3.2009 20:30:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 816
   [Brisano sporočilo]
24.3.2009 20:30:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 817
   [Brisano sporočilo]
25.3.2009 16:35:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 818
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 21:18:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: februarčice 05
29.3.2009 19:13:51   
sezam
Pri nas je tud mali ta teden bruhal in imel drisko. K sreči smo jo kar dobro odnesli in je danes že OK.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 19:28:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: februarčice 05
29.3.2009 22:34:33   
sezam
Naš je že OK in gre ju3 v vrtec. Držim pesti, da se tudi vi čimprej pozdravite user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: februarčice 05
30.3.2009 11:08:11   
*goldfish*
Ej...
Moram 3 krat trkat, da pa je Luka zdrav in je kot živo srebro....user posted image Danes zjutraj, OMG, mi je verjetno naštel 10 različnih izgovorov zakaj on ne "more" iti v vrtec.user posted image Ker da je mrzlo pil, da ga boli glava, da kašlja (in vmes kašljal na silo da joj), da bo babici pomagal čistiti kuhinjo,...na koncu pa je vseeno prišel v skupino in s takim veseljem odšel not da jojuser posted image

Ne vem po kom...a malički je brihtenuser posted image Sva šla v Lj na pregled in celo pot me je spraševal o vsem mogočem, kar sva srečala na poti. Pa sem mu rekla, če ne bi bilo bolje da bi malo počival in da sem že utrujena od tega, ker me toliko sprašuje...pa je kar izstrelil kot iz topa...da pa mora vse spraševati, ker je še mali in vsega ne veuser posted image
No v Lj, še nisva izvedela nič konkretnega, sva samo bila na ultrazvoku ledvičk, vse je tako kot je bilo...bo pa zdravnik poslal mnenje po poštiuser posted image No in zaradi tega sva midva šla v Ljubljano. No ja...pa haapy meal in not malega kužija je Luka dobil, to pa ja...in neznansko veseljeuser posted image ! Tak da sva vajo ponovila in šla v MB v mcdonaldsuser posted image .

lep deževen pozdravček iz prekmurjauser posted image


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   [Brisano sporočilo]
1.4.2009 18:46:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: februarčice 05
6.4.2009 20:36:11   
*goldfish*
O bejbe kje pa ste?user posted image user posted image


pa da nas dam malo višeuser posted image


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?