|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 9:52:37   
Anonimen
O fak, zdej je že Jankovič vmešan? user posted image  Kriza...

Sicer pa tole sploh ni več smešno, no. user posted image  Dejte se mal skulirat, če ne bomo vsakega v en kot poslali, čepet! user posted image

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 9:58:36   
kalbo
Tipka, pejt po pomoč...resno, ker tola je pa že kriza user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 10:05:35   
tipka
Prava reakcija bi bila jok, pol se ne bi rabla it zdravit?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 10:41:00   
Anonimen
Tipka, predvidevam, da si trdno prepričana, da ima tvoj mož enake poglede na svet kot ti, a?


(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 12:07:38   
vesnaRR
Ajoj, a vam se še kar da?

Želite morda svoj podforum? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 12:13:41   
Anonimen
Jaaaaaa!user posted image Lahko bi ga imenovali: TIPKINA SVETOVALNICA user posted image
 
 

(odgovor članu vesnaRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 12:40:13   
tipka
TIPKINA SVETOVALNICA

Imate težave v spolnosti? Bi se želili s kom posvetovati? Ste moški? Potem pokličite, telefonsko številko najdete na naših spletnih straneh. Ste ženska? Pridite, jaz še nisem z nobeno, pa bi!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 12:41:43   
tipka
Vesna, sorry, zdaj pa obljubim, da ne bom več! user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 13:04:26   
Anonimen
Imate moralne predsodke? Si neskončno želite sexa, vročih perverznosti in vam spolne fantazije ne dajo miru? Želite da vas želja po grešnih perverznostih mine? Ne želite več posedati na trdih cerkvenih klopeh in vedno znova in znova skušati vero boga v vas? Želite iztopiti iz tega vlaka greha, ki vas pelje v pogubo?
Potem ne odlašajte! Imamo rešitev za vas! Za samo 9.990 sit, vam na dom pošljemo videokaseto, Cd in dvd z antimotivacijskimi nasveti svetovno priznane psihologinje dr.Tipke! Če boste nasvete poslušali vsaj pol ure na dan, vam zagotavljamo, da vas bo minila še tako velika želja po vročih dogodivščinah.
Če vam terapija v roku 8 dni ne bo pomagala, vam denar nemudoma vrnemo, na dom pa pošljemo dr.Tipko osebno. Z neposredno terapijo bo poskrbela, da vam željo po sexu izniči za vedno!

Če pokličete v roku petih minut, vam povsem brezplačno podarimo  ekskluzivni pussy masager! Ne odlašajte! Pokličite ZDAJ!

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 13:22:33   
tanaja*
Ha ha ha ha, kakšni fenomenalni nasveti, tipka user posted image . Mogoče bi te pa Rugelj v službo vzeluser posted image

Sramežljivka, dober post user posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 13:29:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vesnaRR

Ajoj, a vam se še kar da?

Želite morda svoj podforum? user posted image


Ha ha, zdej ji boste pa slišali od šefice! user posted image

(odgovor članu vesnaRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 14:05:09   
CatJa
Jaz bi predlagala podforum: Odpravljanje psihičnih motenj
 
Po prebranem sodeč bi reden obisk predlagala vsaj tričetrt diskutantom na tej temi. Zase vem, da se z (po vašem) moteno osebo, ki so ji diagnozo postavili vsaj trije psihiatri (vi), ne bi spuščala v take debate, no, vsaj tako dolgo ne user posted image  
 
Sicer pa star pregovor pravi: pametnejši odneha. Me prav zanima kdo od vas bo prvi. Mogoče nas celo Tipka preseneti user posted image
 
 
 
 

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu vesnaRR)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   [Brisano sporočilo]
16.2.2006 19:07:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Želim si sexati z žensko
16.2.2006 21:23:52   
Nasy
user posted image user posted image user posted image
ste pa naklofali straniuser posted image user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Želim si sexati z žensko
17.2.2006 7:47:05   
daddy
   a sam teh bogih trinajst strani? ok, tema je full skrenila iz zastavljenega tira. Sramežljivka, men se pa zdi full škoda, da te je minila želja, kot praviš, polizat mucko. res sem nekako pričakoval da boš to ( seveda povsem neškodljivo ) strast v resnici doživela - izživela. mogoče samo enkrat, mogoče večkrat .... svetovno dober feeling je lizat muco, ampak v tvojem primeru moje mnenje o tem ne more bit merodajno, ker sem pač moški ..... mogoče se ti pa še povrne želja user posted image  ?????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Želim si sexati z žensko
17.2.2006 9:27:08   
tanaja*
Ja, daddy, očitno je tipki uspelo njeno poslanstvo: spreobrniti sramežljivko user posted image . No, jaz tud upam, da si bo premislilauser posted image in si izpolnila svojo skrito željo.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Želim si sexati z žensko
17.2.2006 9:31:01   
daddy
 ... pa da nam potem prišepne, kk je blo, a ne? eh boljš da ne, da ne bo na koncu še sramežljivka koga spreobrnila

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Želim si sexati z žensko
17.2.2006 10:18:38   
Anonimen
.... ja kok sta vidva smešna user posted image !

A po vseh teh pridigah ne razumeta, da je to greh user posted image

K sreči sem pravi čas stopila dol z vlaka pogube!

Pred dnevi sem imela hude mokre sanje user posted image , pa sem takoj odhitela prebrat Tipkine poste-me je v hipu minilo!

Če pa kdaj skrenem s poti (bog ne daj) in poližem kako mucko (ou yea bejbi yea!) ...ODPREM FORUM Z PODROBNIM OPISOM VROČIH DOŽIVLJAJEV user posted image .

OK?

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Želim si sexati z žensko
17.2.2006 10:28:42   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: tipka
pa ne, da s tistimi 21-leti misliš, da sem nezrela, brez izkušenj, brez srca, potem moram vzeti nazaj tisto brez pljuvanja.user posted image  Upam, da misliš, da sem mlada po srcu, otroško nepokvarjena, čista........user posted image user posted image user posted image  Svojim občutkom zaupam.

Pri 21-tih si človek prvič zloži v predalčke. Prepričan je da je vse zložil prav in tako tudi pojasnjuje ostalim. Po domače rečemo "misli da vse ve". To traja dokler mu težka izkušnja ne pokaže, da so predalčki čist narobe zloženi. Človek jih zopet zloži in pospravi glede na izkušnjo. In spet misli, da je končno vse zvedel in pogruntal. In potrebuje kar nekaj zlaganj predalčkov, da ugotovi, da jih nikoli ne moreš zložiti pravilno. Pa jih spet začne zlagati. Takšni smo. Nagnjeni smo k predalčkanju. Razlika je v tem, da se pri 21 razglaša na ves glas svoj način zloženih predalov, medtem ko kasneje to ne počneš več tako očitno, ker veš da jih prav gotovo nisi zložil čisto prav.

Na tak način si pisala. Malo preberi nazaj svoja sporočila in boš morda lahko razumela, zakaj takšna reakcija od ostalih. Še posebej Kalbo. Zakaj Kalbo tako reagira, kot je? Ker je čisto na istem kot ti, samo predalčke ima zložene po popolnoma drugem ključu. Sta pa oba ključa enako dobra ali slaba. Vključno z mojim.

Drugi del se ne nanaša na tebe, kakšna da si, temveč smer. Vsi se namreč preveč pehamo in premalo poslušamo svoje srce. Če bi ga znali poslušati, potem tega pluvanja na 13-tih straneh ne bi bilo med vami.

Nihče mi ne more govoriti, da ga njegovo srce nagovarja, da je nesramen, nestrpen in žaljiv do drugega. To ga nagovarjajo občutki. Zato pravim, ne zaupaj občutkom, ker so vedno lahko pod vplivom ega.

Kaj ima teh 13 strani opraviti z
Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost >> Želim si sexati z žensko
?



(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Želim si sexati z žensko
17.2.2006 10:48:17   
daddy
  oh yeeeeeeeeeeeeeeees, sramežljivka, yes yes yes .... to deli / forum s podrobnim opisom ..... naredi še kateri "mokre sanje" user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Želim si sexati z žensko
17.2.2006 10:55:09   
Anonimen
Pri 21-tih si človek prvič zloži v predalčke. Prepričan je da je vse zložil prav in tako tudi pojasnjuje ostalim. Po domače rečemo "misli da vse ve". To traja dokler mu težka izkušnja ne pokaže, da so predalčki čist narobe zloženi. Človek jih zopet zloži in pospravi glede na izkušnjo. In spet misli, da je končno vse zvedel in pogruntal. In potrebuje kar nekaj zlaganj predalčkov, da ugotovi, da jih nikoli ne moreš zložiti pravilno. Pa jih spet začne zlagati. Takšni smo. Nagnjeni smo k predalčkanju. Razlika je v tem, da se pri 21 razglaša na ves glas svoj način zloženih predalov, medtem ko kasneje to ne počneš več tako očitno, ker veš da jih prav gotovo nisi zložil čisto prav.
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Tale razlaga mi je pa full všeč user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Želim si sexati z žensko
17.2.2006 14:05:27   
Ženkica
Hey SRamežljivka, ker sem dobra duša in rada pomagam ljudem sem ti pripravljena pomagat pri tvojem "problemu" user posted image  user posted image . Tudi Tipki sme pripravljena pomagat, na malce drugačen način seveda user posted image .

Aja, če sem pa slučajno koga užalila, se pa jasno posipam s pepelom. user posted image

Uživajte vsi skupaj in lep vikend vam želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Želim si sexati z žensko
9.3.2006 11:30:05   
abergle2
NO, SEM ŽE MISLILA, DA SEM EDINA S TAKO ŽELJO. PRI NAS JE SITUACIJA ISTA  NE SEKIRAJ SE, TO NI NIČ GRDEGA. MI SMO MALO ŽE PROBALI, Z MOJO KOLEGICO. JE BILO KAR LEPO. MOJEMU SE JE SKORAJ STRGALO. POSKUSITA ŠE VIDVA. JAZ SEM IMELA LE ENO ZAVORO. DA GA NJEJ NE DA NOTRI. TO SMO UPOŠTEVALI IN JE VSEENO ŠLO. NI MI ŽAL IN BOM ŠE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Želim si sexati z žensko
9.3.2006 12:06:34   
Avri
Zanimivo. Tale tema spolnost dosega pa rekordne oglede. Pa tudi odgovore. Dosti več kot kakšni o negi itd. Smo vsi krvavi pod kožo. Sploh pa ne razumem zakaj se morajo na vsakem koraku neki moralisti znajt. A je to res kaj takega da nehče napiše, da si želi sexati z žensko. Ma, mislim da bi trebalo take, ki stvar podpihnejo kar user posted image . Če se vam želodec okoli obrača, vam ni treba brat, še najmanj pa moralizirat in s prstom kazat. Se mi zdi, da je ta svet tako zajedljiv postal. Naj podajo svoj mnenje tisti, ki imajo kaj razumevanja oz. znajo podati mnenje na nekem nivoju.

Zakaj je na vsakem koraku nehče, ki komaj čaka, da bo lahko začel z žaljenjem. Drugo je če nehče napiše, da se ne strinja ampak tele žalitve na nizki ravni, primerljivo z pobudami slovenskih lepotičk in plemenitega Jelinčiča. Dajmo kar vse na grmado pa zažgimo. Takšni sveta ne bodo rešili tega, pred čimer ga rešujejo.

Kdo je že rekel, da vse frustracije izvirajo iz zavrte spolnosti?

Spolnost je normalen del odraslega sveta in nima nič z svetom starševstva. A pol bi pa mogli vsi, ki smo starši brzdat svoje konje in še samo za reprodukcijo to izvajat? Prosim vas lepo, bolj ko smo zadovoljni z samimi seboj in svojim življenjem bolj so zadovoljni naši otroci. Pa saj ne vejo zakaj se mamici in atiju zjutraj smeji? Njim se smeji, ker se strašem smeji. Ko bodo odrasli pa bodo sami razumeli in to izvajali. Svet se še vedno vrti.  


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Želim si sexati z žensko
9.3.2006 12:12:12   
tipka
user posted image user posted image user posted image

Ste gledali tisto nemško oddajo, ko je blo vprašanje, če se bodo zajci sparili v prej kot v štirih sekundah, ko jim bodo odprli vrata ali ne? user posted image  Če to pišem jaz, odgovor poznate. user posted image

Abergle, mene bi bilo na tvojem mestu marsičesa strah, meddrugim tudi tega, da bo prijateljica, taka, napol zadovoljena, skrivaj poklicala tvojega moža, da dokonča, kar je začel. Razen če je lezbijka.

Pohota nikdar ne more biti tako huda, da bi morali počenjati tvegane stvari. Zato pa jaz pravim, ko se pedofili zgovarjajo na pohoto, da si niso mogli pomagati, čista laž. Za vse ostale razvratneže velja seveda enako.

(odgovor članu abergle2)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?