|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 8:52:22   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

joj, kalbo, ti si gotovo ful slab oce, ker imas tako gresne misli (sala)

A ne... o jest grešna duša user posted image user posted image user posted image , pa boga moja žena pa moji otroc.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
7.2.2006 8:56:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 9:21:47   
tipka
Hja, večno vprašanje, sta seks in ljubezen povezana? Jaz pravim, da ja, sicer bi lahko seksali vsi vprek, a to se ne dogaja. Je kriva kultura, vzgoja, družbeni vpliv, da smo zatajili svoje homoseksualne nagone, za katere sem danes prvič slišala, da jih imam?user posted image user posted image user posted image

Izhajam iz tega, da sta seks in ljubezen povezana, da je to varno, izpopolnjujoče, enako kot Radha ne razumem, kaj ti da seks brez ljubezni. Nekaj lažne topline, lažnih prijaznih besed, pravi orgazem, ki se ga ne bomo radi spomnili, ko bomo z družino na kosilu v restavraciji srečali "tisto" žensko, ker se bomo pretvarjali, da je ne poznamo in nas bo minil apetit? Ali pa bomo našemu pubertetniku povedali za mamino afero z drugo žensko? Aha, to me moti, gre za skrivanje, kot da je oz. je družbeno nesprejemljivo enako kot varanje. Moški trdijo, da je čisto naravno, da se jim one dvigne, ko vidijo seksi žensko, naravno........................

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 9:30:08   
Anonimen
 
Tipka.. cisto malo si mi nerazumljiva..

Spet smo pri seksu in ljubezni.. oziroma pogoj za seks naj bi bila ljubezen.. Mogoce bi naj res bilo tako.. ampak ne poznem primera kjer naj bi bilo tako.. KER...

Ce je prisotna ljubezen potem ni pogojev.. pogojev med partnerjema pa je ogromno.. to se vedno pokaze takrat, ko je partner malo drugacen od nasih pricakovanj.. kar pa se redno dogaja.. In imeti pricakovanja.. je ravno nasprotje ljubezni ampak vsi lahko krasno pod pretvezo ljubezni seksamo s partnerjem do katerega gojimo pricakovanja..

Kakorkoli ze.. jaz sem absolutno mnenja da seks in ljubezen nimata nic skupnega.. Jaz ne najdem niti ene najmanjse povezave..

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
7.2.2006 9:32:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 10:01:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Torej tvoj otrok ni bil spočet v ljubezni?Hm,čudno.
Aja,pa še to:tudi jaz danes prvič slišim,da sem baje vsaj malo istospolno usmerjena?user posted image No,očitno je to nekje zelo zelo globoko v meni,če je res tako.user posted image



Ja res cudno.. a ne? To flancanje je samo posledica raznih bukev sprva predvsem religijskih.. ker ni je religije na svetu, ki ne bi imela glavni motiv izkorisnaje druzbe..  zdja pa so se pojavile tudi bukve raznih moralistov in psihicev.. in oh in sploh terapevtov..
Ker se cloveskemu egu zdi fajn, da seksa iz ljubezni.. ker drugace ga druzbaobsoja.. si je pa pac to neumnost izmislil.. samo vsak ki pravi, da seksa samo iz ljubezni.. kar niti ni mozno.. cisto vsak se slej ko prej ujame na svoj lastni ego.. Samo pocakati je potrebno kaksen dan.. teden.. ali mesec.. kaj vec pa ze ne..

Ja.. s tem se tudi jaz strinjam ,da si tudi ti istospolno usmerjena.. in se tudi strinajm s teboj, da tega sploh se nisi ugotovila.. 
Ce ne vidis Marsa.. se ne pomeni, da ga ni!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 10:10:23   
baguSka
Enkrat je na tole temo o sexu in ljubezni full lepo napisala Gina, pa zdej ne najdem nikjer tistga posta. Na žalost, ker je res carsko napisala.

U bistvu sta to res dva čist različna pojma. Pri sexu je pač poželenje, hrepenenje, strast... to še ne pomeni, da ljubimo. Pri ljubezni pa gre za povsem druga čustva. Če pa tole vse skupi povežeš, pa je sex lahko le še bolj vrhunski. Kar pomeni, da je komot eno brez drugega in da eno ni pogojeno z drugim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 10:13:50   
baguSka
In ja Radha, ko povežemo ljubezen s strastjo, potem nastane otrok. Pač tisti otrok, ki pride iz ljubezni. Se pa zgodi, da nastane otrok tudi s strasti. V tem primeru pa je kriza, ker ljubezni ni.

In res je, da smo vsi ljudje sestavljeni iz ženskih in moških hormonov, le da nekateri vsebujejo več enih, nekateri pa več drugih. A res nisi še nikol slišala za to user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 10:21:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Ti,ti pacek!user posted image
Jah,no - o.k.,delajte kakor želite,saj nikomur ne škodujete s tem.Ampak jaz se imam,tako kot tudi ena izmed anonimnih,bolje v srednjem veku!user posted image




Kako pa lahko poveš, da se imaš v srednjem veku bolje, kot pa v sedanjem času, če pa sedanjega časa še nisi spoznala user posted image

Saj jaz ga tudi nisem, zato ga do zdaj tudi nisem ocenjevala. Sem bila tiho.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 10:27:50   
daddy
   A se mora ( po Radhi ) torej ženska najprej zaljubiti v vibrator, šele nato ga lahko uporabi? A mora sredinskemu prstu na roki zašepetati nekaj sonetnih vencev, preden si lahko gre z njim dražit ščegija? Ja, in prostitutka se mora najprej zaljubit v vsako svojo stranko, preden lahko ima z njo spolni odnos?


I dont think so, ampak, pri nekaterih nikoli ne veš .....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 10:37:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

  A se mora ( po Radhi ) torej ženska najprej zaljubiti v vibrator, šele nato ga lahko uporabi? A mora sredinskemu prstu na roki zašepetati nekaj sonetnih vencev, preden si lahko gre z njim dražit ščegija? Ja, in prostitutka se mora najprej zaljubit v vsako svojo stranko, preden lahko ima z njo spolni odnos?


I dont think so, ampak, pri nekaterih nikoli ne veš .....




Zanimivo user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
7.2.2006 11:10:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 11:17:18   
Anonimen
Pri nas v srednjem veku je prva stvar  zaradi katere si sploh želiš telesnega združenja.....LJUBEZEN. Ta da potem hrepenenje in strast in zaradi tega ker imam nekoga rada ker ne morem brez njega, ker ga LJUBIM zato pri nas pride do telesnega poželenja. Jaz nemorem se nekomu predat in se z njim po domače povedano dol dat samo zato ker fajn zgleda. Prav tako se v meni prebuja strast skupaj z ljubeznijo in ne prej....če nekoga ne ljubim tudi z njim nemorem seksat. To da pa ti je le za telesni užitek potem pa čao... to mi je živalsko in ne človeško.
Tudi odnos da imaš nekoga le za svoj užitek za tisto uro tvojega sproščanja potem pa ga odsloviš in do njega ne čutiš nič le da na njej ali njem potešiš svojo željo...to mi je pač nečloveško, brez ljubezni le nagonuser posted image
Nevem zakaj nekateri to takoj povežejo z vero in grešno dušo in misionarskem položaju...a se slučajno počutite grešne duše??? To je čist mem in nima veze z vero.
Nekateri pač razmišljamo drugače in seveda eni in isti se delate takoj norca iz vere in pluvate po njej in nas za to ker verujemo prikazujete kot totalne budale. Jaz pa vseeno mislim da imam več moralnih in normalnih načel in da sem ne samo od zunaj ampak tudi od znotraj človek...kar je pomembnejše.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 11:34:13   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
ali odstranim vse zavore?!
Še tole: tudi želja mojega moža je sex z dvema ženskama.

Vajina družina se je pričela voziti po klancu navzdol.  Glede na to, da vama obema paše, se bo v razdor tudi odpeljala. Res, da se ti obljubljajo lepi užitki, vendar cena za njih bo nekajkrat višja kot si mislita.
l.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 11:55:00   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Sem res grda grda grda mamica, ker se mi po mislih podijo vroči poljubi dveh žensk...???  Naj vse skupaj "pospravim v omaro" ali odstranim vse zavore?!

Še tole: tudi želja mojega moža je sex z dvema ženskama.

Hvala za odgovore.


Grda grda. Treba te je našeškat.user posted image

OK, resno. Kot si sama napisala ej to tudi želja tvojega moža. Torej je ovira kje? V tvoji glavi, da to ni "prav" (krščansko?). Pa si izpolni to fantazijo, omeni možu, morda bosta pa našla "skupen jezik".

Ni treba te želje "nesti v grob".user posted image Mater se sliši kot da si nekoga ubila. Če je za vse strani ok ne vem zakaj ne bi.

Meni tudi moja omenja to, pa se zaenkrat sam ne morem pripraviti do tega (trema, ne da bi mi bilo kaj odvratnega na tem, nasprotno), čeprav je želja velika in je to moja fantazija št.1.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 12:18:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pri nas v srednjem veku je prva stvar  zaradi katere si sploh želiš telesnega združenja.....LJUBEZEN. Ta da potem hrepenenje in strast in zaradi tega ker imam nekoga rada ker ne morem brez njega, ker ga LJUBIM zato pri nas pride do telesnega poželenja.


Tole zal ni res..

Ce ne mores brez nekoga.. potem ga ne ljubis..

IN ljubezen ni se nikoli ustvarila strast ali pozelenje..

ti pojmi si mocno nasprotujejo..

Je pa res, da se clovek s predsodki pocuti malo bolje, ce misli, da seksa iz ljubezni..

Ze enostaven primer.. ti pove, da to ni res.. Otroka ljubis.. pa se ne ustavri pozelenje.. in strast.. a ne?
Torej strast in pozelenje ustvarjajo drugi procesi..

Je pa seveda mozno, da se ljubis iz ljubezni.. kar naj bi bil zavestni seks.. za kar pa ni nujno, da imas partnerja..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 12:31:40   
zoya_
Am... ob prebiranju postov, se mi je porodilo vprašanje.

Ali si ni nikoli nobena sama pri sebi rekla, ko je zagledala tako nekje neznanega moškega:
"Uf, tale dec pa dobr zgleda, bi bil za ponucat?" user posted image   Jaz ne vem no, men se zdi to nekaj normalnega, pa tudi seks samo za eno noč, se mi ne zdi nič groznega. Strast, poželenje, noro doživetje, adrenalin... Mislem... kva nekateri zamujajo. user posted image

Tudi sama ne enačim seksa z ljubeznijo... Se mi zdita dva različna pojma. Je pa res, da tiste, ki to enačijo, si verjetno ne morejo predstavljati, kako zgleda seks za eno noč. Ali pač?

Draga avtorica anonimna.... če imaš željo, si jo izpolni. Če te mož podpira, še toliko bolj. Ena je napisala, da ji pa ne bi bilo do tega, da bi mož z drugo bolj užival. Vse je v tem, kako se dogovorita. Če je moškemu do tvojega užitka, potem bo tudi samo opazoval ali pa se bo samo s tabo igral in ne njo. Ti boš pa uživala od pozornosti enega in drugega. Pa potem je vse odvisno tudi od tretje osebe oz. punce, ker se morate nekako povedat pravila igre....  Kaj pričakujeta vidva in kaj pričakuje ona... Zakaj vse to vem? Zato ker imam isto željo.... user posted image

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 12:36:51   
kalbo
Anonimna, a pol je zate seksat nemoralno. Vere nisem nikjer omenil...si jo ti!


(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 12:51:25   
zoya_
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

A se mora ( po Radhi ) torej ženska najprej zaljubiti v vibrator, šele nato ga lahko uporabi? A mora sredinskemu prstu na roki zašepetati nekaj sonetnih vencev, preden si lahko gre z njim dražit ščegija? Ja, in prostitutka se mora najprej zaljubit v vsako svojo stranko, preden lahko ima z njo spolni odnos?


I dont think so, ampak, pri nekaterih nikoli ne veš .....


G. Vibrator mora še kakšne rožce prnest, ma ja ne misleš, da bo katera kar tko dala... user posted image  user posted image  

Joj Daddy si me nasmejal s tem postom user posted image

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 12:53:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Anonimna.... ti to ziher delaš pri ugasnjeni luči bohnegdaj da drugače kot v misionarskem položaju, pa greh je če uživaš a ne!!!



S temle si jasno nakazal kam noge "moliš".


Nevem čudno mi je predvsem to da če poveš drugačno mnenje kot nekdo drug pa takoj letijo kritike. Jaz sem že v prvem mojem postu jasno povedala da naj si izpolni željo če jo ima le da imam jaz drugačen pogled na to in ga tudi opisala.
A si potem manj vreden če na to gledaš drugače???

Še odgovor ne seksat ni nemoralno...tako ga predstavljate vi kar brez srca ko nekoga zagledaš pa te ravno prime  za tisti trenutek potem pa itak adijo te ne bom več videl...... potem pa dobi svojo nemoralnost ja, no spet vsaj zame.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 13:07:52   
Anonimen
 
aha.. pa ne cloveka primerjat z zivaljo, ker clovek se dolgo ne bo dosegel inteligence zivali.. kot kaze..
Kdo v kletkah goji ziva bitja za zakol? Clovek ali zival?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
7.2.2006 13:28:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 13:31:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


aha.. pa ne cloveka primerjat z zivaljo, ker clovek se dolgo ne bo dosegel inteligence zivali.. kot kaze..
Kdo v kletkah goji ziva bitja za zakol? Clovek ali zival?



Ja res je včasih ima žival več pameti kot človek me je že na to eden malo prej opozoril.

Pa še tebi Tjazy da odgovorim pol pa res neham in grem nazaj med nas v srednji vek.
Jaz razlikujem ljubezen med otrokom in mamo in možem in ženo to zame ni isto. To da pa nekoga nekje pobereš samo za eno noč...to pa zame ni ljubezen. In ZAME je pogoj da z nekom seksam to da do njega tudi nekaj čutim oz. da ga ljubim. Nemorem kar vsevprek brez srca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 13:38:35   
Anonimen
Rada to je zato, ker so ti rekli, da naj bi tako bilo..

Ce bi rekli, da naj bi bilo tako, da seksamo s tistim, ki ga poberemo z ulice.. potem bi pisala tako.. da jih pobiras z ulico..

Anonimna.. Prvic.. bi bilo boljs, da nisi anonimna.. ker je to malo zoprno..
Drugic pa ljubezni se ne da deliti.. na nase halucinacije.. Je ena in edina..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 13:46:21   
baguSka
Haha jst pa mislm, da se u bistvu čist komot primerjamo z živalmi. Enkrat bl, drugič mn, včasih nikol, včasih pa skoz.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?