|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V potovalki kondom
23.2.2006 20:07:33   
Anonimen
Za moške je treba sam molit. Molit je treba za ta nedolžna bitja...

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: V potovalki kondom
23.2.2006 21:42:36   
tanaja*
user posted image a se ti ne zdi, da mal pretiravaš?

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: V potovalki kondom
24.2.2006 6:20:40   
Nasy
aha, to je uni pobožni anonimec..molit? če bi jaz molila, mojga neb nikoli spoznalauser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: V potovalki kondom
24.2.2006 8:40:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lory05

Jaz mojemu vse povem, čisto vse in enako pričakujem od njega.

potem pa nam boš zaupal svoje počutje. Prav?



Pricakujes????

Moje pocutje v takem primeru mi je cist jasno..


(odgovor članu lory05)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: V potovalki kondom
24.2.2006 10:41:51   
Anonimen
Tale ANONIMEN nič ne moli. Jaz user posted image  trdno stojim na trdnih tleh. Poglej komu je bil namenjen odgovor.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: V potovalki kondom
24.2.2006 14:23:58   
lory05
Tjazy tebi že, zdaj pa zaupaj še nam.

Če si tko pameten za komentirat počutje drugih, ki so v tem trenutku, ko pišejo, zelo prizadeti,da jim manjka najbrž le še tvoje podj...e,  boš ja imel j...a in nam zaupal, kakšno je to tvoje počutje, ki ti je tako jasno.

Pa vsaj enkrat povej iskreno, brez moškega pretiravanja. ok?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: V potovalki kondom
24.2.2006 17:35:24   
Gina
Joj, ljubi ljudje, pa ne zdaj obračat besed, vzeti iz konteksta ali jih prirejat, prevajat po svoje. Tjazy sicer res ponavadi na kratko pove, da vsak ne razume, ampak če je kdo prebral kakšen njegov daljši post, mu bo jasno, da ne govorimo o nekom, ki mu je varanje bistvo življenja. Saj v resnici ima čisto prav, ko reče, da varanja ni, da lahko prevaraš samo samega sebe.

Kaj imaš pa potem anonimna še čez tehnofila za povedat, oz. zakaj zdaj moliš zanj, mi pa tudi ni jasno. Očitno so se ti moški priskutili ali jih pa enostavno ne razumeš. Ne en ne drug nista govorila, da je rešitev življenjskega problema, če kdo koga prevara.

A veš, da imamo ljudje s šimpanzom enakega 97% genoma, moški in ženske pa so enaki v 98%. Pa primerjaj zdaj to, če moreš. Upoštevaj razlike med spoloma in pusti živeti, pa boš zdrava in srečna. Če ne pa - srečno (k(a)kec)user posted image user posted image

Prvotni pisalki besedila pa: če te je prevaral, je že imel vzrok za to, pač ni srečen. In v tem primeru je daleč najboljše, da si tudi ti najdeš svojo srečo, ker z njim je očitno ne bi mogla imet na tak način. a ni fajn, da ti je pokazal pot, oz. te prisilil vanjo? Pri meni je že bilo in to fejst fajn.

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: V potovalki kondom
24.2.2006 17:48:54   
*Karmen*
Tole je pa že preraslo v pravo bitko med spoloma user posted image ! Jaz bom samo na kratko pokomentirala potezo anonimne, ki je pustila svojega moža in kondom doma in odšla.  ANONIMNA, TA POTEZA JE EDINA PRAVILNA, KI SI JO V TEM TRENUTKU LAHKO NAREDILA!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: V potovalki kondom
24.2.2006 17:53:40   
tipka
Gina, res je, da je dal anonimni partner možnost, da najde svojo srečo, samo način pa ni bil pravi, najprej se je treba ločit, pol pa probavat, s kom bo šlo zares. Saj veš, da imam nekaj proti boleznim, lažem, skrivanju,....

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: V potovalki kondom
24.2.2006 18:04:23   
Gina
Pa saj noben ne govori, da je način pravi. Ampak daleč najboljše je, če človek potegne iz vsake situacije najboljše, kar se da. Kaj bi ji pa pomagalo, da ga zdaj obtožuje, pa grde misli goji? Samo sebi bi škodila, njemu zihr ne. In okolica se ne bo spremenila, če mi tako zahtevamo, okolica reagira vedno tako, kot njej paše (beri: ljudje). In ne moreš zahtevat od ljudi, da bodo drugačni. Lahko spremeniš samo svoje misli in svoje vedenje. Če pa si odvisen od tega, kako okolica reagira, potem imaš pa resen problem. Okolica v tem primeru upravlja s tabo.

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: V potovalki kondom
27.2.2006 10:07:19   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Jaz sem pa danes prvič prijadrala na vaše strani in joj...

Izkušnje, ki jih imaš so napodlagi enega ali dveh primerov v tvojem življenu, se nikakor ne morejo ujemati z vsemi. Res trenutno si prepričana, da si končno prišla do odgovora. Da, vednar samo do tvoje naslednje izkušnje. V življenju in v meditiranju. Do takrat pa ostani še naprej napadalna, zajedljiva in posmehovalna (23.2.2006 13:33:21; 24.2.2006 10:41:51).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: V potovalki kondom
27.2.2006 10:08:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lory05

Tjazy tebi že, zdaj pa zaupaj še nam.

Če si tko pameten za komentirat počutje drugih, ki so v tem trenutku, ko pišejo, zelo prizadeti,da jim manjka najbrž le še tvoje podj...e,  boš ja imel j...a in nam zaupal, kakšno je to tvoje počutje, ki ti je tako jasno.

Pa vsaj enkrat povej iskreno, brez moškega pretiravanja. ok?


Pa kaj bi ti rada?

Da tebi razlagam, kako bi se jaz pocutil? Zakaj pa? Itak ne bos dojela, da je taksna zadeva zame kot lanski sneg..
Sicer pa sem to ze velikokrat razlozil.. ce te tko strasno zanima pa brckaj po zgodovini..

(odgovor članu lory05)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   [Brisano sporočilo]
27.2.2006 10:30:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: V potovalki kondom
1.3.2006 18:44:30   
mušica
Anonimna, kako si rešila situacijo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: V potovalki kondom
6.3.2006 13:37:30   
Jutra
To tudi mene zanima. Je kar izginilauser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: V potovalki kondom
6.3.2006 13:43:32   
Anonimen
Saj je nekje vmes, med vsemi temi pametovanji, napisala, da se je odselila k svojim staršem.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: V potovalki kondom
6.3.2006 13:48:24   
Jutra
Ja, to itak vem. Kaj pa njen mož?

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: V potovalki kondom
6.3.2006 20:16:25   
Anonimen
Ne, on ni šel zraven.user posted image

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: V potovalki kondom
6.3.2006 20:25:23   
Anonimen
Ne, on ni šel zraven.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: V potovalki kondom
16.3.2006 10:49:33   
lory05
Gina, zakaj user posted image  pa misliš, da varajo samo moški ,ki niso srečni? Jaz poznam kar nekaj primerkov, ko varajo moški, ki imajo vse,kar bi si eni lahko samo želeli in veš kaj se zgodi, ker imajo vse preveč urejeno družino, razmerje, standard, se začnejo dolgočasiti in rabijo malo popestritve in adrenalina. To jim manjka. Sem zadnjič z enim govorila, ki vara svojo ženo, je tudi sam priznal. Njegovo ženo pozanm, poznam tudi žensko s katero je bil nazadnje. Ko sem ga vprašala zakaj, ker je njegova žena dosti boljša od te druge, pa je rekel, seveda je ta druga dosti slabša od moje, ampak ti ne razumeš, važno je, da je sprememba! Res ne razumem.A je to zadosten razlog (če sploh obstaja) za varanje? Ta tip ne vara samo z eno žensko, je rekel, da rabi spremembe, priznal pa je, da mu v zakonu čisto nič ne manjka.
PA NAJ MI ŠE KDO REČE, DA MOŠKI DOMA NI SREČEN IN ZATO VARA. To rečejo samo tisti, ki s tem še nimajo izkušenj, če bi se njim to zgodilo, pa bi bil pa user posted image .

Dvomim da je pri tebi po 15-ih letih s partnerjem npr. isti adrenalin kot na začetku?! Torej ima tudi tvoj razlog za varanje, rabi malo spremembe.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: V potovalki kondom
16.3.2006 14:41:05   
Gina
Ej ne ljubi se mi za nazaj brat, ampak odgovor na tvoje vprašanje:
Ja, govorim iz izkušenj, moj me je varal, ker mu ni bilo fajn z mano in ja, tudi meni ni bilo fajn z njim. Pač nisva si dajala tistega, kar bi drug rabil. Ne, ni mi bilo luštno ob tem spoznanju, ampak umrla pa še nisem, kot vidiš. Preživela sem in imem drugega človeka ob sebi.

Saj ti vseeno verjamem, da obstaja možnost, da kdo vara kar tako, iz dolgčasa. Seveda je to možno, samo meni se zdi večja verjetnost, da vara, ker se mu ne ljubi malo potrudit za odnos, ki ga ima, ampak mu je lažje malo zbežat drugam, kaj pa vem.

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: V potovalki kondom
16.3.2006 16:33:37   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
ker se mu ne ljubi malo potrudit za odnos, ki ga ima, ampak mu je lažje malo zbežat drugam, .

Ne ljubi pa se mu zato, ker še ni doživel in si ne zna predstavljati kaj zamuja. In krog je zaključen, iz njega pa se je težko prebiti, ker se niti noče.

IZVIRNO SPOROČILO: lory05
ki imajo vse,kar bi si eni lahko samo želeli in veš kaj se zgodi, ker imajo vse preveč urejeno družino, razmerje, standard, se začnejo dolgočasiti

priznal pa je, da mu v zakonu čisto nič ne manjka.

PA NAJ MI ŠE KDO REČE, DA MOŠKI DOMA NI SREČEN IN ZATO VARA. To rečejo

Ja. Ni srečen. Ker tiste sreče niti ni nikoli okusil zato ne more niti imeti občutka, da mu kaj manjka. In manjka mu ravno tisto, zaradi česar se ne bi več spuščal v varanje.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 16.3.2006 16:37:48 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: V potovalki kondom
16.3.2006 23:20:03   
Anonimen
Res pa je, da človek dokler ne izgubi pogosto ne ve kaj je imel. Žalostno ampak resnično.. Včasih bi se mogli takšni srečneži, ki bi jim drugi lahko samo zavidali-malo zamisliti nad sabo in pogledat na svoje življenje s ptičje perspektive...mogoče jim ne bi bilo več dolgčasuser posted image
Ne vem no...jaz bi takšnim ljudem dala eno dobro življensko lekcijo v kateri bi skapirali, da je "adrenalin" zadnje kaj rabijo in kar je pomembno v življenju.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: V potovalki kondom
17.3.2006 10:21:20   
Anonimen

Če vas zanima kaj je sledilo.

Po najinih prepirih sem se odselila k staršem. Nekaj dni po tistem se je pripeljal zvečer okrog 22 in s svojim rogoviljenjem in piskanjem zbudil celo ulico. Morala sem priti na balkon, potem pa je pred mano zažgal tisto nesrečno potovalko in govoril, da naj pridem domov in tako naprej. Vsi sosedje so gledali kaj se dogaja, tako da sem jih potem še doma poslušala (brezveze).

No, domov še nisem šla. Sva v fazi, ko sva se nekako pobotala in spet hodiva na zmenke. Druge ženske menda nima, ali pa je nima več. Ampak sama ne vem, v mojem srcu je ena praznina.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: V potovalki kondom
17.3.2006 10:38:31   
snorlax
Oh, anonimna, saj ne vem, kaj naj ti rečem. Pusti okolico, pusti ostala mnenja. Poslušaj samo svoje srce. Le ti in edino ti veš, kaj je bilo in kaj je še med vama. Ne glede na to, kaj ti bodo rekli drugi, delaj tako, kakor čutiš. Če si še nisi na jasnem z občutki, daj času čas in boš videla, kako se bo razpletlo.

Želim vama vso srečo, skupaj ali pa vsakemu posebej.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?