|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napotena sva na urologijo
9.2.2006 20:24:45   
Maxica
Danes sva bila v posvetovalnici in je zdravnica pogledala tudi lulčka in ugotovila, da kožice ne more sama potegnit doluser posted image , ampak naju je poslala na urološko kliniko. Baje ni tako hudo, da bi morali prav rezati, ampak me je pa med.sestra kr prestrašila, da bomo morali biti potem dosledni in to vsak dan vlečt gor in dol, čeprav bo otroka bolelo in bo jokal, ampak je pa nevarno, da glavica odmre, če tega ne počneš redno.
Zdaj me pa zanima, je katera že morala iti z otrokom na urologijo in kaj so tam naredili? Je res tako nevarno in hudo?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napotena sva na urologijo
9.2.2006 20:31:07   
NinaŠ
Anžetu kožica pravtako še ne gre dol (tud zdaj pri 23 m ne), premakne se le malo, pa naju ob letu in pol niso poslali nikamor zaradi tega. user posted image

LP

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napotena sva na urologijo
10.2.2006 1:25:55   
KODA
Jaz sem bila s tamalim na urologiji lansko leto v Izolski bolnici.Tja me je poslala moja pediatrinja,da bom prej na vrsti in brez čakanja in imela je prav.user posted image
Tamalemu se je ponavljalo vnetje na lulčku,tako da je jokal in zadrževal vodo.Sploh mi ni pustil zraven.Nato so mu prvo pozdravili vnetje,nato pa ko se je to pozdravilo,mu je zdravnik narahlo potegnil kožico dol.Tako lepo in tako hitro je to naredil,da otrok sploh ni registriral zakaj se gre.Sploh se ni oglasil.Pa tako sem se bala.Mene je bilo zgleda bolj strah, kot tamalega.Nekaj dni je imel malo občutljivega lulčka,ampak o vnetjih ni nobenega sledu več.user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 10.2.2006 11:41:37 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?