|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 12:11:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

Hothien, očitno bo res najboljše da vago vržeš stran, ker očitno se boš samo tako nehala vagat vsak dan.user posted image  Pa ne more vsak dan minusa kazat. Nekam si jo spravi in se vagaj samo 1x tedensko ali pa po sadnem dnevu. Si boš prišparala veliko živcev in volje. Mene je žrlo ko v enem tednu ni bilo minusa in si raje ne predstavljam kakšne volje bi bila, da bi se vsak dan s tem matrala.



Sej ni fora v tem, da ni minusa. To čist štekam. Sam, da mi pa skor dve kili več kaže kot včeraj!!!!!! To!!!

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 12:11:10   
Grascakinja
Tooo Muki!!!! Bravo!!! user posted image Se vidmo ob katerem drugem hujšanju...

pa je šla moja sominimalistka! Dej pridi me kdaj potroštat...

Želim ti super nosečnosi pa super bebo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 12:18:29   
taška30
Cukrček, jaz kupim kar Etinega, samo ga še malo 'izboljšam'. prepražim kaki 2 čebulci do rjavega (na olju), dodam malo timijana, lovorjev list, čili, potem pa stresem gor še tega etinega. Pa pražim.

Če ga bi pa sama naredila pa podobno: prepražiš veliiiko čebule do rjavega, začimbe (to kar sem naštela plus vegeta ali sol), pa streseš gor fižol iz piksne in pražiš, pražiš.
Jaz pražim kar v teflonki, kakšne pol ure vse skupaj, vmes malo mešaš, ko se prijemlje na podlago.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 12:25:34   
tinadvojčica
Naj se še jaz malo javim.Zdaj pa že dolgo nisem grešila oziroma sploh ne vem če sem več kot enkrat grešila.Ampak vaga pa tega ne kaže ampak imam občutek da nam po mesnem dnevu vedno pokaže malo več.Ah saj bo pa po sadnem bolje pokazalo.
Drugače pa sem danes za zajtrk pojedla malo rozin,za kosilo pomfri, za večerjo pa tudi pomfri.

Lep shujševalni dan pa lahko gremo malo potelovadit a ne?

Dober tek!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 13:12:59   
lelaval
Pospravila sem svoje kosilo - pomfri iz pečice s solato iz rdečega zelja. Zvečer pa isto (če mi sploh še bo za jest).

Taška, ne kliči prehitro novih nosečnic, ker navadno je tako, ko se pogovarjamo in sem jaz zraven, sem potem noseča. user posted image
Privoščim Cukrčku.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 13:18:01   
Teni_




Evo,danes sem polna receptovuser posted image . Evo, še recept za prebranec:
 
potrebujemo:
50 dag fižole iz konzerve (bele)
50 dag čebule
1 žlica olja
1 žlica sladke rdeče paprike
sol, poper,lovorov list
3 dcl tople vode
 
Fižol iz konzerve splahneš s hladno vodo. Čebulo nasesekljaš in jo na rahlo popražiš na olju. V posodo položiš plast fižole, ga poravnaš, nato plast čebule.  Popopraš,soliš, dodaš mleto papriko in lovorjev list. Tako nadaljuješ, zadnja plast naj bo fižol. Preliješ s toplo vodo in pečeš pri 200˙ C 30 minut. Pustiš stat 10 minut,da vpije tekočino.

Da se ne bom delala pametno: recept je iz rinine knjige.



(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 13:23:30   
t_t_y
Bravu Mukiuser posted image user posted image user posted image ,  pa jaz močno upam, da se ti še kakšna pridruži....
Pri meni pa bo danes pasulj - ostali so ga jedli včeraj


lp

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 16:59:08   
Pia67
Živjo!

Tudi jaz v znamenju fižola-brezmesni čili (če bi temu lahko tako rekli), rada imam pekoče mehiške jedi.
Vagala se bom čele čez 6 dni, nima smisla prej, itak ne bodo več tako "letele" z mene.

Lep vikend, jaz grem jutri z mojo malčico na Blejsko jezero (jaz na drsalke, ona pa v vozičku). Komaj čakam,

Damjana

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 18:56:26   
lelaval
Sem se potepala (beri zapravljala) in bom kar prešpricala večerjo. Sem se navadila, da jo že prej jem, a, ker zdaj nisem lačna, je potem tudi ne bom. Bom samo še pila. user posted image
Jutri pa bodo testenine na jedilniku, pa pecivo spečem, ker gremo popoldne na obisk (4 družine se srečujemo nekje na 1-2 meseca), pa se obeta mehiška hrana, jaz bom pa samo sladko user posted image . Se lahko prešvercam z enim kozarčkom vina?

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 19:53:56   
al1*
Muki, čestitam!
Pa vseeno se nam še kaj javi!

Tudi meni gre strašno počasi dol, ampak vztrajam. Saj je še 61 dni do konca in še več do poletja.


_____________________________

lp


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 20:02:59   
t_t_y
Vidim, da vas je več takih pri katerih kg stojijo, sem tud sama na tem - je blo že nekej manj, pa sem spet na istem kot v torek, kaj bo šele po jutrišnjem OH dnevuuser posted image  No ja, ampak nismo zaman ODLOČNE - bomo pa ja zdržale še teh "nekaj" dni.


pozdravček

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 20:16:55   
cmokec
Odločne lep pozdravček. Sama se vam par dni nisem oglasila, ker sem zamenjača dieto. K nam se je namreč naselil rotavirus in smo hujšali kot za stavo. Sama sem v dveh dneh izgubila 1,8 kg. Je tako teklo od mene, da se je nekje moglo poznati. Danes sem še na prepečencu, jutri pa z vami naprej. Kg sporočim pa v torek, ker predvidevam, da bom sedaj izgubljeno pridobila nazaj.
user posted image user posted image   Muki, tebi pa čestitke in lepo ter brezkrbno nosečnost  user posted image user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 20:22:58   
Anonimen
Pia76, upam, da se danes ne beremo zadnjič. Ne, saj res, da se grozno sliši, ampak tudi v resnici je grozno iti drsat na jezero, na katerem je ponekod led res tanek. Pa da še voziček po ledu voziš ... ne vem, mene je groza. Ko sem zadnjič po TV gledala eno mamico, ko je po tistem ledu potiskala voziček, sem glasno rekla, da bi jo jaz dala v zapor. Sem namreč že bila priča, kako se je ljudem vdrlo v ledu in res ne bi tega rada še enkrat doživela.
NE ITI DRSAT NA JEZERO, PROSIM!!!!!

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
10.2.2006 22:22:26   
Pia67
Splišni, me je kar ganila tvoja skrb, ampak, preverjeno, včeraj sem predrsala brez vozička kar nekaj blejske površine. Če mi bo jutri sumljivo, bom šla na sprehod okoli jezera in bo volk sit in koza cela.
Sem pa jaz tudi imela ene pomisleke, ko sem gledala zadnjič oni posnetek, ki ga omenjaš. Ampak sem se prepričala. Drsam 25 let, enrat sem čompnila v vodo, vem kako zgleda. Ne mislim ogrožat otroka, nočem pa biti zapečkar, kajti že takrat, ko se usedeš za volan in tvoj otrok gruli poleg tebe v avtu, je tudi možnost, da ne prideta srečno do cilja.

Se bereva, oprosti za "filozofske" misli, taka pač sem.

Pa lep vikend,

Damjana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE 39. DAN (Š)
12.2.2006 12:30:38   
Anonimen
Vedno je možnost, da se ti kaj zgodi, gotovo. Ampak če izzivaš usodo, je teorektično in praktično dokazano, da zna nevarnost biti večja. Me veseli, da nisi šla z vozičkom na led.

(odgovor članu Pia67)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?