|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 11:48:38   
tincci
no comment


< Sporočilo je popravil tincci -- 26.2.2006 11:51:12 >

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 12:13:39   
Anonimen
Bom tudi jaz anonimna da ne bom koga užalila ampak res me zanima kakšno službo imata, da vama kri tečeuser posted image

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 12:16:26   
AKŠ
draga moja tako se reče....drugač pa mislim da nobelo delo ni lahko - ali maš fizičnega ali pa psihičnega.....

moje delo ni tako težko (ni fizično), je pa res, da pa precej vpliva na psiho in živce.....   (vem pa, da imajo drugi veliko slabše razmere za delo, zato sem s svojm več kot zadovoljna)

nekateri pa res vzamete vse dobesedno.....

no ja "100 ljudi 100 čudi"


sem pač ena izmed tistih s povprečno plačo in s slabim okusom za pohištvo - jebi ga

< Sporočilo je popravil AKŠ -- 26.2.2006 12:23:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 12:27:14   
eva1
Tvoja punčka je res ena lepših, kar sem jih kdaj videla(no sej so vsi user posted image lepi), ampak meni je tvoja res cukr na kvadrat!
kar se tiče domeka-jst sploh ne vem, kaj se nekatere spuščajo v to...če jim ni všeč jim ni, meni je čist kul, najbolj važno pa je, da je tvoje, pa da uživaš v njem!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 12:35:13   
Anonimen
ja res se ni treba razburjat zaradi komentarjev
važno je da si ti zadovoljna pa da lahko rečeš- "to je pa moje, sem si sama ustvarila"
pa da imaš zdravo pa res luštno punčko ki ji je čist vseeno kakšne "firme" mate pohištvo sam da ima srečno družino
sicer pa se boste čez 20 let spominjali lepih trenutkov ki jih boste preživeli na svojem in ne kakšn kavč ste takrat imeli
to je pa največ kar lahko daš otroku in v bistvu tudi sebi

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 14:23:32   
Minka Pobalinka
Brisano
Prosim ne izzivajte prepira. Drugače bom temo zaklenila.
Nalin


< Sporočilo je popravil nalin -- 26.2.2006 20:27:17 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 19:46:08   
anckabancka
AKŠ, prav luštno stanovanje imate! user posted image user posted image user posted image Pa pupiko tud!!!

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
28.2.2006 19:43:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?