|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 12:21:08   
dory
Pri meni se sex pogojuje s spoštovanjem, ljubeznijo, odkritostjo, pogovorom, toplino, partnerjevo podporo,.....potem je tudi sex tisto pravo, tisti pravi uzitek...ce tega ni, pol ne stima  nic...


no in na tem mestu se bom podpisala pod cipreso...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 13:37:20   
Anonimen
Jasno da je seks pomemben v vezi, samo ne bi o procentih.

Veliko oz.največ mi pomenijo vrednote oz.zadeve, ki jih je imenovala Cipresa.

Če teh ni, potem tudi seks ni ok.



(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 14:54:56   
Anonimen
Evo, ravno kuham kosilouser posted image user posted image user posted image , pa sem razmišljala...
Recimo, da imaš odlične, kvalitetne sestavine za izvrstno kosilo. Pri kuhanju uživaš in se trudiš maksimalno, da bi bil rezultat vrhunski. Izpustiš pa SOL.
Pa bi je sicer, procentualno gledano, uporabil zelo, zelo malo...
Kakšno bi bilo tako kosilo? Dolgočasno, pusto, manjkala bi pika na i.
Torej ja, seks je še kako pomemben. Brez njega (vsaj zame) vse tisto spoštovanje, razumevanje,...nima nobene vrednosti.
 
Ko sem mojega včeraj vprašala, kaj bi odgovoril na to vprašanje, je rekel, da je zanj seks 99,5 procentov zveze, ostalo pa dobra hranauser posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 15:13:32   
Ženkica
Če je vse, kar ima zveze s sexom poštimano in klapa, potem je to 5 % zveze, če pa sexa ni, oziroma zadeve okol tega ne klapajo, potem je to 95 % zveze. NO, vsaj zame. Brez sexa mi živeti ni user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 16:36:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

.... mogoce bi sexal samo 1 krat na mesec.. bi vam to bilo OK? Ce bi bil partner totalno pohoten in bi zelel vsak dan? Mal me zanima kako vi razmisljate o tem.



Vse ste odgovorile le na prvo vprašanje kako bi bilo če bi bil sex samo 1X na mesec in zraven kako ste nepotešljive. Kaj pa drugo vprašanje? Če bi partner hotel večkrat ko vam mogoče nebi bilo do tega in bi bile preutrujene...pa bi kar silil in silil?
Koliko procentov bi pa takrat pomenil sex oz. bi potešile partnerja kljub temu da ste preutrujene in izčrpane ali vam bi takrat več pomenilo da vas razume in spoštuje vaše željeuser posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 16:41:18   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Nojči


Recimo, da imaš odlične, kvalitetne sestavine za izvrstno kosilo. Pri kuhanju uživaš in se trudiš maksimalno, da bi bil rezultat vrhunski. Izpustiš pa SOL.
Pa bi je sicer, procentualno gledano, uporabil zelo, zelo malo...
Kakšno bi bilo tako kosilo?



Nojči v primeru da bi živel pa samo od soli bi pa dobil ČIR NA ŽELODCU!!!!user posted image user posted image

kosilo morda nebi imelo pravega okusa a če bi imel samo sol in izpustil ostale sestavine bi šlo pa kosilo reessssss po gobe....upam da razumeš!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 16:49:48   
daddy


Vse ste odgovorile le na prvo vprašanje kako bi bilo če bi bil sex samo 1X na mesec in zraven kako ste nepotešljive. Kaj pa drugo vprašanje? Če bi partner hotel večkrat ko vam mogoče nebi bilo do tega in bi bile preutrujene...pa bi kar silil in silil?
Koliko procentov bi pa takrat pomenil sex oz. bi potešile partnerja kljub temu da ste preutrujene in izčrpane ali vam bi takrat več pomenilo da vas razume in spoštuje vaše željeuser posted image

[/quote]




  seks bi v vsakem primeru pomenil enako - full pomemben, če štima, še bolj pa, če ne štima. ti pa sprašuješ po frekvenci - pogostosti na mesec. kar mora biti vsekakor stvar dogovora, nikakor pa ne vsiljevanja. samo namig - če bi bilo pri meni veliko razhajanje v želji po seksu v moj prid, se pravi meni je, partnerki pa ne, bi se najprej vprašal, ali jo znam primerno pripraviti do tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 16:57:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Poanta mojega "kosila" je bila, tako kot sem napisala, da da sol pikico na I, obarva okuse in iz jedi potegne tisto pravo, vrhunsko,...
Ravno tako je s seksom in odnosom. Tako kot bi mogoče lahko tu in tam pojedla neslano kosilo, tako gre kak dan brez seksa. Da bi bi bila frekvenca odtegovanja soli in seksauser posted image user posted image user posted image  kaj bolj pogosta pa....raje zamenjam kuharjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 17:03:15   
Anonimen
Pa še to. Verjetno smo si tudi pri tem zelo, zelo različni. Nama recimo seksa ni nikoli preveč in še zdaleč ni rutinski, čeprav je zelo pogost in imava že uuuffffff kilometrinouser posted image user posted image user posted image .
Se pa strinjam, da ima par težavo, če enemu ni dovolj 2 krat na dan, drugi pa je povsem zadovoljen z 1 krat na 14 dni in nikakor ne prideta skupaj. Tako kot pri vseh ostalih temeljnih vrednotah zveze, je tudi tu potreben kompromis.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
1.3.2006 17:05:12   
matahari
Po moje je sex pika na i spoštovanju, ljubezni itd...ravno včeraj sva se z možem o tem pogovarjala in sva oba enakega mnenja..če sva skregana meni ni do sexa..bog ne daj da se me dotakne al pa kaj hoče, ko je pa med nama v redu si ga pa želiva...to pa, da bi 1 krat na mesec..če ni bolezni bog ne daj vmes potem zame to ni normalno kot mi nebi bilo normalno, da bi hotel vsak dan..ok že pride obdobje ko dva ali tri dni zaporedoma..ampak stalno vsak dan..bi ga poslala zdravit samo ne vem če bi imeli denar z zdravljenje v isti ustanovi kot Michael Douglas user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kolk je pomemben sex v odnosu?
2.3.2006 10:35:44   
Anonimen
Kaaaaaj boste govoril?! Kaj pa naj jaz rečem? Moj bi kar vsak dan sexal, men pa mucke hodjo po glav user posted image !!!! user posted image user posted image user posted image

Mijav miiijaaaav-še v spanju user posted image

(odgovor članu matahari)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?