|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
1.3.2006 19:51:12   
Anonimen
Anny, ne vem, od kje si ti, ampak če imate kje v bližini kakšne Mega Outlet, pojdi pogledaz malo Geox. Res se noga v njih ne poti. V Nikicah se ful. Dobro je namreč, da ima superga ali čevelj tudi od znotraj na podplatu usnje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
1.3.2006 20:48:31   
Annny
Kranj mi je najbližje, hvala Splišni- tebe se res splača vprašati za nasvet v zvezi s čevljiuser posted image

Imeli smo Geox št. 19, ampak po moje jih je Naja nosila celih 14 dni, ker so bili tako mičkena številka.
A niso res bolj majhne cifre?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
1.3.2006 21:33:34   
rija
Glede na cene, bo naš user posted image  še zaenkrat kar v nogavičkah....user posted image user posted image  potem bo itak poletje, hvala bogu zopet bos.... Potem pa smo dobili cicibanove, meni osebno pa so najbolj všeč naturino, samo glede na ceno,se bo moral zadovoljiti z enimi na sezonouser posted image  nič šminkiranja....

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
1.3.2006 21:42:22   
frutka_
Tele:

http://www.gap.com/browse/product.do?cid=6395&pid=372354


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
1.3.2006 22:56:22   
Spark
Oj Annny!
Te Adidaske so na sliki res malo preveč kričeče. V resnici niso toliko.
Smo pa probavali točno te Nikice in se nisva mogla odločit katere bi ji kupila. Meni je bila ta plava malo preveč fantovska, imeli pa so še roza kombinacijo(pa sploh ne najdem slikice na netu, pa so ble na sliki full bolj kričeče kot v resnci), pa niso imeli številke. So pa te Nikice zadosti mehke, podobno kot te Adidaske.
Kar se pa tiče švicanja noge, mi smo ji kupili te supergice za sedaj, ko pa se bo otoplilo ji bom pa čeveljčke obuvala.


_____________________________

*Kart, ki jih dobimo v roke, ni mogoče zamenjati, od nas pa je odvisno, kako bomo igrali*

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
2.3.2006 7:34:58   
dory
Bejba...jst bom tud letos nasmu kupla take kot ti :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
2.3.2006 7:50:44   
Bejba
A številke na superge.si so pa normalne? Če ima naš normalne čevlje 21, potem tudi te supergice 21 ali se kaj razlikujejo?



_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
2.3.2006 10:30:23   
Mimi*
Vidim,da vse kupujete Nike-ice,Adidas-ke...A se vam zdi,da je to res nujna obutev za naše tamalcke,glede na to,da se v vseh teh športnih copatkih tako noga poti?user posted image

Mene to kar zlo moti.Osebno sem bolj za kakšne mehkejše usnjene cevlje,sploh potem,ko bo malo toplejše vreme in bo noga hitro potna.
Je pa res,da so full luštniuser posted image


(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
2.3.2006 10:34:43   
Anonimen
Ja, Anny, res so Geox manjše številke. Mi smo se lani fino zafrknili, ko smo takle čas kupili sandale. Številka je bila O.K., samo sandal je bil pa potem premajhen. Tako da vsaj eno št. večje je treba vzeti.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
2.3.2006 10:38:48   
Anonimen
Mene pa zanima, če se kupi usnjen vložek za v čevlje in se ga da notri, a je potem bolje, da se noga ne poti toliko? To moramo še preizkusiti. Jza ga bom kar nalepila notri.
Drugače naj povem, da se v Massu dobijo krzneni vložki za v čeveljčke. Pa čisto poceni so. Nam so že zelo prav prišli za v ene take fletne Cicibanove čeveljčke, jaz sem jim rekla srnice, ker so bili od zunaj kosmati, ampak podplat je bil pa ful tanek in so bile zato hladne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
2.3.2006 11:13:54   
dory
Gap? Tega pr nas se ni ne? Pa tolk fajna roba jeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
2.3.2006 14:42:14   
polona2
Se strinjam, da ima Gap luštne stvari, ampak nad obutvijo sem pa razočarana, Hana je imela Gap sandalčke, res srčkane na pogled,ampak z zelo trdim podplatom, pa še noge so se ji noro potile v njih.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
2.3.2006 17:57:48   
Annny
Evo, da malo poročam...
Mi smo nabavili Naturino:
teniske (cele usnjene, zelo mehke, rdeče-bele barve, na ježka)
športne balerinke (tudi rdeče, spredaj malo odprte, s paščkom na ježka)
poletne sandalčke (modre, usnjene)
še ene športne čeveljčke (1 številko večje, so bili tako kjut, da si nisem mogla kaj, da jih ne bi vzela, modro-bele prelivajoče barve).

Mislim, da so Naturino res kvalitetni čeveljčki- že zdaj ima tamalčica njihove gore-tex škorenjčke in jih ne morem prehvaliti.

Kar se GAP-a tiče, poznam samo oblačila- imamo jih kar nekaj in so vsa zelo kvalitetna, se ne zmuckajo ali raztegnejo. Tako da, če boste hodili čez lužo, se jih splača kupiti. Pa tudi draga niso..nekaj takega, kot naš BCuser posted image

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
2.3.2006 19:11:15   
spacey
Mi imamo zdej Nike-ice in znotraj niso ortopedske. user posted image Naslednji čeveljčki ali pa teniske bodo od Ciciban ali pa Naturino, ki so res super za nogico. user posted image

Aja...kaj bomo pa nabaljali, pa se še nismo odločili...bomo še malo počakali, da vidi kam bo nogica še rasla, ker že zdej ima neke poskoke v rasti. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
3.3.2006 7:45:53   
Bejba
Anny koliko pa so bile kaj cene teh kupljenih čeveljčkov? In kje (po možnosti v LJ) je trgovina Naturino?

LP; B

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
3.3.2006 9:56:42   
Mimi*
Naturino čeveljčke imajo v centru Interšpar-Vič.
Pa Geox tudi pomojeuser posted image

Cene so pa okrog 13.ooosit in več!Prej večuser posted image

< Sporočilo je popravil Mimi* -- 3.3.2006 9:58:00 >

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
3.3.2006 23:58:55   
Annny
Mi smo jih kupili v Avstriji..cene so pa nekako od 55- 100 € na par, odvisno kakšen.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Katere čeveljčke boste kupili?
4.3.2006 9:56:29   
polona2
A v Beljaku, Annny? A pa se splača, se mi zdi, da so v Slo podobne cene, edinole, če ni izbira v A večja. Daj malo več povej, no.user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?