|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prometna nesreča
10.3.2006 9:48:44   
Nikita***
Žal mi je, da se ti je to zgodilo.
Nobene besede tolažbe ne pomagajo. Poskušaj se čimveč pogovarjati in govoriti o tem. Izrazi svoja čustva, bolečino, stisko, jezo, žalost, bes, karkoli.... Če ne moreš o tem govoriti, pomaga tudi, če pišeš. Samo ne drži v sebi!


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prometna nesreča
10.3.2006 9:53:26   
Maxica
Moje iskreno sožalje. user posted image Vedi, da vas vaši trije user posted image  čuvajo. Objemi svoja dva zakladka in probaj počasi živeti dalje. Vsak dan posebej. Čas bo prinesel svoje. Drži se, mi smo s tabo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prometna nesreča
10.3.2006 10:34:31   
Mojca20
Iskreno sožalje tudi z moje straniuser posted image . Verjamem da ti je trenutno zelo hudo, čuvaj svoja dva sončka, ki ti naj svetita v teh hudih trenutkih.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prometna nesreča
10.3.2006 15:12:07   
Adelina
Iskreno sožalje tudi od mene user posted image  ! Ostanimočen saj te hčerkici prav zdaj potrebujeta! user posted image

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prometna nesreča
16.3.2006 11:52:07   
LARIKA
Iskreno sožalje še z moje strani,..ne obupaj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prometna nesreča
30.3.2006 17:39:19   
x_srečka_x
iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prometna nesreča
31.3.2006 10:12:06   
Anonimen
Ob taki tragediji,so vse besede odveč,ker jih pač nekdo,ki tega ni doživel enostvno ne najde.Ni lahko ostat sam,izgubiti najdražje,podporo življenja,
samo vi trije ste ostali,da se spoprimete z življenjem.Trnava bo ta tvoja pot,
ko se boš sam spoprijel z odraščanjem tvojih otrok.Želim ti,da boš zmogel in ne obupal,
in si v nadaljnem življenju našel pravo pot in po vsej nesreči tudi zase srečo.

Moje iskreno sožalje ob izgubi dragih ti oseb.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
31.3.2006 14:39:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prometna nesreča
1.8.2006 8:10:44   
srecna mati
Zivjo. Rada bi povedala mi je zelo hudo za to kar se je zgodilo se bolj pa zato ker poznam osebo ki je zakrivila to nesreco.Nebom jo zagovarjala a verjemite da tudi njej ni lahko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prometna nesreča
14.5.2007 21:38:37   
majda12
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tebi in tvojima hčerkama pošiljam največji objem,user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prometna nesreča
22.5.2007 9:34:27   
modrooka
   user posted image  
user posted image

(odgovor članu abergle2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prometna nesreča
7.6.2007 20:35:49   
purple
user posted image Iskreno sožale.Bodi močen,hčirki te potrebujeta.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?