|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   37. teden
15.3.2006 19:37:16   
Tadejka
POzdravljene !

ZAnima me, kaksni so znaki, da gres kmalu rodit user posted image
Driska?
Ali je katera morda opazila, da ima "luliko" bolj prekrvavljeno, vec zilic se vidiuser posted image

KAteri so znaki? Ce so sploh....


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 37. teden
15.3.2006 20:47:47   
XXYY
Znaki user posted image   user posted image  !

Ko greš kmalu rodit, najprej začutiš popadke in lahko te tudi šravfa v črevesju.
Otrdevanje trebuha, bolečine v križu ali kot menstrualni krči. To so velikokrat znaki za začetek poroda.

Kar se tiče "lulike", pa ne vem.  

(odgovor članu Tadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 37. teden
15.3.2006 21:58:00   
lelaval
Navadno se začne s popadki - ne skrbi - boš vedela, da so popadki, lahko ti odteče plodovnica (v curku ali po kapljicah), ali pa se ti odlušči čep.
Če imaš pa drisko, je fajn, ker ne boš dobila klistira. user posted image  (jaz sem jo  imela, pred drugim porodom, pa sem se sama fajn ščistla user posted image )

Ko pa bo, pa brez panike v porodnišnico. Drzim pesti, da bo porod čim krajši.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Tadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 37. teden
15.3.2006 23:17:59   
Anonimen
Ja, "lulika" je bolj prekrvavljena in izstopijo žilice, vendar to ni znak za porod, to je le eden od znakov pozne nosečnosti. Vse to potem izgine in v "luliko" po porodu najprej shujšaš.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 37. teden
16.3.2006 11:52:46   
Eviii
vsak porod je čisto drugačen. pr meni se je začelo že en mesec pred porodom. vse me je šraufalo tudi po cele dneve. pa nič. zaprta ko cement!!! prebava pa šibala sto na uro. meni se je porod začel s popadki, ki pa niso bli dovolj močni, zato sm dobila umetne. popadke pa je sprožu pregled pri g, ki mi je odluščila čep, da bi malo pospešila dogajanje, ker sm bla že 5 dni čez rok. in naslednji dan sm rodila. voda mi je pa odtekla med porodom. je g glih začela razmišljat, da mi bo predrla mehur, pa se je malo pred tem kr sam...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 37. teden
22.3.2006 11:27:05   
Tadejka
se eno vprasanje user posted image

ali se kateri ponoci dogaja, da ful spusca glasove iz noznice??

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 37. teden
22.3.2006 14:39:56   
Barbs
Kako to misliš, "spušča glasove" ?user posted image

A da ti kaj zapoje, pove, al kaj?user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Tadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?