|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Previjalnice v Sloveniji
10.10.2007 22:48:54   
di111
Ojla,

rada bi samo sporočila, da je v Mariboru že nekaj časa čudovita previjalnica v športnem centru Draš, pod Pohorjem, kjer imajo hkrati veliko igrišče s raznolikimi igrali zunaj, pozimi pa tudi v telovadnici. No, tam izvajajo med drugim tudi telovadbo za najmlajše. Res je zabavno. Otroci uživajo, tudi v previjalnici, ki je polna igrač, pa tako še WC za mamice je zraven. Skratka, pohvalno. Vam priporočam!


LP, Di

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Previjalnice v Sloveniji
22.10.2007 13:33:13   
Pinkyca
Sej nočem kritizirat ampak katastrofa je previjalnica v Tivoliju - čolnarna. Ker sem nekje prebrala da imajo previjalnico smo jo šli sprobat. Nakar najdem na hodniku med obema wc-jema na steni ikejino zložljivo stensko previjalno površino. Ful visoko gor, da sem ga previjala na prstih, nobene odlagalne površine, nič vode, nič koša. Najhujše pa je da stojiš ne samo med dvojnimi vrati v wc ampak dejansko v vetrolovi med vrati za ven in v lokal. Tako se dela prepih in če imate smolo kot jaz potem je ravno takrat dostava robe in so vrata lepo odprta, da ne veš ali te bolj moti prepih, smrad iz wc-jev, previsoka previjalna miza ali to, da torbo lahko držiš le na svoji rami, ... Ne vem no mogoče samo jaz preveč kompliciram samo res ne vidim smisla oglaševanja da imajo previjalnico.user posted image

(odgovor članu di111)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Previjalnice v Sloveniji
28.10.2007 23:16:14   
ZmajTolovaj
Grosuplje ima dva nakupovalna centra, tj. Tuš in Mercator, in oba imata previjalnico, s tem da Tuš ima božansko, no, pač previjalnica, ampak z neko fensi mizo a la Pikapolonica, super udobno blazino gor in vse totalno spucano in lepo svetlo (v cityparku v LJ me blazn moti psihopatska svetloba). Je pa v 1. nadstropju, tako da je treba z vozičkom po tekočih stopnicah user posted image  pa tud baby center je gor, ne vem, to so si mal čudno zamislili. Ampak se da. V mercatorju sem pa sam not pokukala, videt je fajn.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Previjalnice v Sloveniji
29.10.2007 11:58:15   
mo.ko
glede prvijalnice v NM Mercatorju na Cikavi......
Ko sem šla  mojo punco previjat sem se morala najprej sprehodit nazaj do informacij po ključ.... nato se  mi je kjuč v ključavnici zlomil....potem sem šla poklicat varnostnika, ki se je sprehodil mimo in je od nekje našel drug ključ in končno odklenil vrata.
To še ni vse.......... ko sem pogledala noter me je vse minilo: pajčevina, prah in vse kar sodi zraven. .....me je kar minil da bi jo tam previla no pa sem jo kljub vsemu, s tem da sem najprej nekaj robčkov porabja da sem blazino spucala....... Na dojenje sploh pomislila nisem.
Res je da se je to dogajalo 3leta nazaj zato srčno upam, da se je to že spremenilo!

(odgovor članu di111)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Previjalnice v Sloveniji
1.11.2007 20:46:50   
andy4
mene pa zanima, če katera ve kje je bil ta seznam previjalnic objavljen ter če še velja.

(odgovor članu mo.ko)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Previjalnice v Sloveniji
8.11.2007 20:15:47   
Češnca
Previjalnico imajo tudi v gostilni Repnik, Vrhpolje pri Kamniku. Lepo urejeno!

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu andy4)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Previjalnice v Sloveniji
13.2.2008 10:16:58   
martina1234
Ali je še kje na obali previjalnica (Izola, Piran, Portorož)?

LP

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Previjalnice v Sloveniji
27.2.2008 20:32:02   
martinca
previjalnico  imajo tudi v Qlandiji v Mariboru. je na ženskem wc-ju,imajo pa lepo porihtano.

previjalnico imajo tudi v C&A v Mariboru. no je bolj taka mala previjalna mizica samo. je pa tudi na ženskem wc-ju. je dokaj higiensko za previt, če imaš seveda podlogo sabo.

(odgovor članu martina1234)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Previjalnice v Sloveniji
28.2.2008 7:48:16   
pikapoka3
Bled - Pri Planincu (spodaj pri ženskem WC-eju), lesena previjalna s podlogo... čist ok-ej


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Previjalnice v Sloveniji
28.2.2008 7:50:20   
pikapoka3
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Grosuplje ima dva nakupovalna centra, tj. Tuš in Mercator, in oba imata previjalnico, s tem da Tuš ima božansko, no, pač previjalnica, ampak z neko fensi mizo a la Pikapolonica, super udobno blazino gor in vse totalno spucano in lepo svetlo (v cityparku v LJ me blazn moti psihopatska svetloba). Je pa v 1. nadstropju, tako da je treba z vozičkom po tekočih stopnicah user posted image  pa tud baby center je gor, ne vem, to so si mal čudno zamislili. Ampak se da. V mercatorju sem pa sam not pokukala, videt je fajn.


Grosuplje - do zgornjega nadstopja te lahko popelje zelo počasno dvigalo... pelje pa le :) tam pri turistični agenciji je.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Previjalnice v Sloveniji
2.3.2008 22:03:54   
mali007
Previjalnica je tudi v novem trg. centru Qlandija v Kranju. Le da ni označena.

Je namreč v WCju za invalide. Odkrila sem jo čisto po naključju, ko sem morala iti z vozičkom na WC (na hodniku ga pač ne morem pustiti). To, da je previjalnica in dojilnica na stranišču bi še nekako preživela  user posted image  (ljudje - usmilite se nas mamic), tiste vročine v tem prostorčku pa težko (sredi januarja sem zašvicala samo v puloverčku).

(odgovor članu pikapoka3)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Previjalnice v Sloveniji
27.3.2008 20:32:50   
tintin
V Qlandii v Kr je previjalnica čisto lepo označena...user posted image

(odgovor članu mali007)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Previjalnice v Sloveniji
8.4.2008 11:59:00   
tiktak
Mogoče katera ve, če je v novi supernovi na Rudniku?

Jaz sem bila včeraj in sem mogla takoj, ko sem prišla podojit. Sem prišla v ženski WC, na enih vratih je znak za WC za invalide in previjalnico, pridem not, previjalne mize nikjer. Sem se usedla na WC in kar tako podojila, ker je bila nuja. Previla sem ga pa kar v vozičku.user posted image  Nisem pa potem več iskala, če je slučajno kje previjalnica.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Previjalnice v Sloveniji
9.4.2008 16:03:00   
mama11
Ja, Tiktak, res, tako oglašujejo ta največji trgovski center pa ene navadne sobice za previjanje in dojenje nima. Jaz sem bila tam v soboto po odprtju, na vratih moškega in ženskega WC-ja znak za previjalnico, ki se potem v obeh prostorih pojavi na vratih invalidskega WC-ja, notri pa niti navadne dile ali mizice, kjer bi lahko previl. Sicer so to najbrž do danes že uredili, ampak da si tak "velik" center ne more privoščiti ločenega prostora s kakšnim stolom, da lahko detece nahraniš, mi je pa ultra mimo. Sem jim hotela poslat kritiko, pa Supernova nima svoje spletne strani oz. je vsaj jaz ne najdem. Leclerc je pa 50 m stran in je to lahko poštimal bolj človeško.

Mi je pa všeč ideja, da če že mora biti previjalnica na WC-ju, da je tako na ženskem kot na moškem...

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Previjalnice v Sloveniji
10.4.2008 10:00:40   
kesi
Mi gremo konec aprila na Bled malo na dopust, pa me zanima kje so kakšne previjalnice.

_____________________________

KESI

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Previjalnice v Sloveniji
14.4.2008 8:45:53   
scubadiver
Med vikendom smo se potepali okoli...

Gostišče Ančka Šenčur pri Kranju ima pred WC-ji previjalno mizo na koleščkih ki jo potegneš v ženski ali moški WC in lepo previješ otroka. Prostora je dovolj, v ženskem WC-ju je tudi stol za dojenje in ful odlagalne površine user posted image
Hotel Krek v Lescah (ob glavni cesti) ima v invalidskem WC-ju stensko previjalno. Ful velika, stabilna, ful čisto user posted image


Tko da smo se potepali s čisto ritko. Bravo!

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Previjalnice v Sloveniji
26.4.2008 21:15:54   
poka1
Kaj v BTC-ju je samo previjalnica al tudi obstaja  kak stol, da lahko dojim?Cez par dni gremo po nakupe v BTC , pa ne bi rada končala tle na RR-ju, da sredi BTC-ja na klopci dojimuser posted image user posted image user posted image  Sej mene ne bi motilo..ma nekatere sem ze opazla, da se zgrazajouser posted image

< Sporočilo je popravil poka1 -- 26.4.2008 21:16:15 >


_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Previjalnice v Sloveniji
28.4.2008 9:26:41   
Zofy
Po moje ni posebnega kotička za dojenje. Pa ne se ozirat na zgražanja drugih... če je otrok lačen, se ga nahrani. In tudi podojiti se da dovolj diskretno, tako da samo brez panikeuser posted image . V skrajnem slučaju pa greš lahko v avto dojit...

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Previjalnice v Sloveniji
28.4.2008 14:40:05   
birdy
Mislim, da v BTC-ju ni dojilnice. Na W.C.ju sicer maš dilo za previjat, prostora za dojenje pa jst še nisem opazila. Tko da sem ene parkrat potem letela do Baby centra in tam podojila. Je še najbližje.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Previjalnice v Sloveniji
28.4.2008 21:32:39   
poka1
Pa sem prisla iz BTc-ja in so v prevajalnici imeli stol tako, a smo lepo v miru popapali:)))) 

A v Supernovi na Rudniku pa sem v avtu dojila,ker znak za previjalnico je..previjalnice pa niuser posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Previjalnice v Sloveniji
11.5.2008 12:11:22   
Zofy
V Lj v Maximarketu (otroški oddelek, 2. nadstropje) je tudi prostor za dojenje, ni samo previjalnica, kot piše na 1. strani: previjalna miza, palček zavijalček, miza in 2 stola. Res udobno!

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Previjalnice v Sloveniji
2.6.2008 11:52:35   
Taula
v Supernovi na Rudniku pa sem v avtu dojila,ker znak za previjalnico je..previjalnice pa ni


Je. Spodaj je na wcjih.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Previjalnice v Sloveniji
9.6.2008 15:10:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
v Supernovi na Rudniku pa sem v avtu dojila,ker znak za previjalnico je..previjalnice pa ni


Je. Spodaj je na wcjih.


Ja, po ena previjalnica je tako v ženskem kot v moškem WC-ju. Problem je samo, ker je previjalnica obenem tudi WC za invalide... user posted image user posted image user posted image  V sekretu res ne bi dojila... user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Previjalnice v Sloveniji
29.8.2008 14:17:50   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: di111

v Mariboru že nekaj časa čudovita previjalnica v športnem centru Draš, pod Pohorjem,





MB
- previjalnica Sirček, Galerija Gosposka, Gosposka ulica 8, od pon. do pet.: 9:00 - 19:00,
v sob.: 9:00 - 14:00; nedelja in prazniki zaprto.

MB - Planet TUŠ, Poljane, pon.-sob. 9:00-21:00, ned.: 9:00-14:00

< Sporočilo je popravil tosja -- 29.8.2008 14:18:16 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu di111)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Previjalnice v Sloveniji
31.8.2008 17:54:46   
iva77
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

V Kranju po novem - kavarna Brioni, v ženskem WCju imajo Ikeino stensko previjalno:) user posted image user posted image


ženski WC ???  kaj pa če se moj user posted image  sam sprehaja z user posted image  in bi ga moral tam previti ???

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Velika bojevnica Frejya
Moj pritisk je bil 180, otrokov utrip je padal. Trikrat so mi vzeli kri in urin. Imela sem anemijo in beljakovine v urin...