|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Previjalnice v Sloveniji
6.10.2008 10:41:39   
gajka
City Center Celje - v 1. nadstropju pri ''džungli'' je previjalnica, na ženskem WCju pa tudi dojilnica - ločen cca. 3×3 m velik prostor s 3 stoli.

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Previjalnice v Sloveniji
10.10.2008 18:41:56   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: martina1234

Ali je še kje na obali previjalnica (Izola, Piran, Portorož)?

LP


V Izoli je baje v Cafe alle Porte. To je v starem delu, od tržnice proti Koprski Ulici (na vogalu).

(odgovor članu martina1234)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Previjalnice v Sloveniji
30.10.2008 12:38:47   
lilija*
Na seznamu na 1. strani piše, da je v Celju v Planetu Tuš previjalnica. Morda ve ketera kje je? Pri wc-jih je nisem vidlauser posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Previjalnice v Sloveniji
30.10.2008 14:35:44   
Zofy
Kaj pa če je v WCju za invalide? 

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Previjalnice v Sloveniji
30.10.2008 17:32:29   
špelin@
Previjalnica v Planetu Tuš Celje se nahaja pri WC-jih, ki so najbližje Tuševi trgovini v tem centru.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Previjalnice v Sloveniji
5.11.2008 14:24:38   
bugnavilea
Nova Gorica - Qlandija
Previjalnica in dojilnica poleg WC-jev. SUPER!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Previjalnice v Sloveniji
8.12.2008 15:23:47   
tejkaz
Kranj - Planet Tuš - Pikapolonica

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Previjalnice v Sloveniji
9.1.2009 8:52:13   
dinozaver
To bi morali biti ločeni prostori od wc-jev.
Je moj šov previti pikico na ž-wc, pa so ga tam vse tako gledale kot da je z Marsa prileto. 1 starejša lejdi je celo na vrate šla še 1x pogledati, če je to res ž wc. Jaz pa sem lepo v avto dojila. Pa še to je za ene big dil. Ker te gledajo ko da sem kaj narobe naredla.
To je bilo v Velenju v intersparu.


< Sporočilo je popravil dinozaver -- 9.1.2009 8:53:07 >

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Previjalnice v Sloveniji
11.1.2009 9:48:25   
botrca
V Mariboru je previjalnica v novem merkurju na tržaški cesti poleg bauhausa. Je dovolj veliko da lahko naše user posted image  tudi nahranimo edino stola ni.  Pa v leclercu je tudi, pa v kavarni astoria, pa v gostišču pri Anderliču pri treh ribnikih.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Previjalnice v Sloveniji
17.1.2009 23:10:14   
klota
Marolt v Besnici. Sicer je v predprostoru wc-ja, vendar je skrita za zaveso. Pozimi je malce mrzlo, poleti pa je čisto ok. Imajo tudi zastonj pleničke in robčke. Poleg tega pa imajo zunaj super igrala za otroke.
Aja, pa tudi hrana je čudovita.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Previjalnice v Sloveniji
9.3.2009 12:47:30   
usica
 nekaj podobnega previjalnici sem včeraj videla v tivoliju v čolnarni, groza!!!!!!!!!!!!!!! groza za mesto na katerem je!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

moj sonček je prvič zares vzšel 16.01.2009 ob 21.32!!!!!

(odgovor članu klota)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Previjalnice v Sloveniji
25.4.2009 22:17:12   
črticaa
v kranju je v tuš planetu v pikapolonici razstavljena ena otroška soba v kateri lahko v miru podojiš otroka n ga previješ, pa še svoje podloge majo če si lih nepripravljenuser posted image



pa v lokalu SONCE v STRAŽIŠČU imajo tud v Ž WC blazino, imajo pa tud njihove mokre robčke in plenice, sam ne vem kok velikost, ampak če je sila vse lah gor sprevešuser posted image

lpuser posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Previjalnice v Sloveniji
26.4.2009 9:29:59   
claud
Supernova rudnik...jst vedno podojim gor na tistem rdećem kavču....nisem edina,tam sem spoznala kr nekaj mamic ki so se mi pridružle pri dojenjuuser posted image ,tko da smo spotoma še mal poklepetale.....

Pa do zdj še nism opazla zgražanja....no ja aal pa nism hotla...mi dol visi kaj misljo...če lohk sendviče jedo na klopci lohk pa tud moj otrokk je na klopci edino hrano k jo pač lahko!
Ne vidm razloga zakaj bi se mogu pr tem izolirat v  en majhen zatohel prostor!

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Previjalnice v Sloveniji
30.4.2009 19:52:23   
lenček
To pa še ni vse. Previjalna podloga je ponavadi popolnoma zasvinjana, ponavadi z otroškim blatom. Da ne govorim o neprijaznosti natakarjev. Katastrofa. Če ne bi imeli take izvrstne lokacije, ne verjamem, da bi sploh kdo tja hodil. Najprej rabiš ene 5 minut, da reč za silo očistiš, seveda je montirana skoraj pod strop (pretiravam), če tetra pleničke ne pozabiš zunaj v vozičku, te pa tut ma, da bi jo kar tam v tistem smradu in svinjariji pustil po uporabi. Prepih je tut grozen. Če je lepše vreme, se dete splača previt na klopci ali travniku.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Previjalnice v Sloveniji
30.4.2009 19:53:01   
lenček
Zgoraj napisano velja za previjalnico v Čolnarni v Lj ;)

(odgovor članu lenček)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Previjalnice v Sloveniji
16.6.2009 21:26:08   
EMILY 3
PTUJ Qlandija ima previjalnico in dojilnico.ma previjalno mizo,umivalnik je zraven,wc,tud koš...je še kar čisto...sem bla samo enkrat not,ampak za silo je ok.

(odgovor članu lenček)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Previjalnice v Sloveniji
23.6.2009 13:03:54   
Maša 29
Pozdravljene,
za vikend smo bili v Kr. Gori in smo po našem presenečenju odkrili previjalnico v nekem gost. lokalu , pubu. Tudi natakarica je prijazno ponudila pleničko, ampak nam je bila prevelika.
Bravo.
Glede na to , da je Kr. Gora tur. kraj....???
Moje pohvale.

_____________________________

M

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Previjalnice v Sloveniji
2.7.2009 0:03:19   
blustar
Sicer ne mislim, da vam bo pogosto prav prišla, ampak smo bili zadnjič tam in sem bila prijetno presenečena in moram pohvalit. Gostilna Rakar v Ponikvah pri Trebnjem. V ženskem wc-ju imajo previjalni predalnik in v predalih celo plenice različnih velikosti, pa tudi nastavek za wc za otroke. Pa za ženske tudi vložkeuser posted image

(odgovor članu Maša 29)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Previjalnice v Sloveniji
25.8.2009 21:23:38   
snežinka7
Murska Sobota v BTC in Maksimusu

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Previjalnice v Sloveniji
30.10.2009 12:58:46   
Vixen
Malo obnavljam podatke za nekatere ljubljanske previjalnice, ki sem jih do sedaj že preizkusila:

Supernova Rudnik: v pritličju in v prvem nadstropju je previjalnica v WC-ju za invalide - tako v M kot v Ž WC-jih. Za previt še kar, ker so WC-ji dokaj urejeni, ampak dojenje na WC-jih pa ni ravno kul. user posted image

Baby Center v BTC-ju - zelo všečna previjalnica v prvem nadstropju; res je, da ni tekoče vode, je pa lepa lesena previjalna miza, so vlažilni robčki in pleničke (Pamperske, trojka user posted image ), pa udoben gugalnik za dojenje - pa še stolček za nahranit starejše otroke. Na previjalni mizi je povoščen papir. Meni se je zdela previjalnica zelo zračna (očitno so stvar uredili; na prvi strani te teme (dobri dve leti nazaj) namreč ena mamica pravi, da je bilo zatohlo).

City Park - v obeh previjalnicah je gužva, skoraj vedno je vrsta (torej si težko vzameš čas, da v miru podojiš, čeprav imajo stol).

Hala A - imajo WC za otroke (pomanjšana školjka, majhen umivalnik nizko nad tlemi user posted image ), v katerem je previjalna miza. Dojit je praktično nemogoče, razen če se usedeš na tisti mini WC. user posted image

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Previjalnice v Sloveniji
30.11.2009 9:58:54   
Suzikaa
IZVIRNO SPOROČILO: snežinka7

Murska Sobota v BTC in Maksimusu


Je možno kje tudi dojiti???

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Previjalnice v Sloveniji
30.11.2009 15:18:21   
Deja
Jaz pa bi imela en komentar glede previjalnice v eLeclercu v Mariboru...

Kak mesec nazaj sem šla s sinom in možem v šoping v leclerc... upala sem tudi da ga bom lahko v tem centru lepo previla in podojila...
a sem se krepko uštela...

Ko sem stopila v prostor namenjen za previjanje in dojenje je smrdelo ko kuga... podloga zdelana da se je še komaj skup držala... ob umivalniku zelo umazane ploščice, papir nametan po tleh ob košu, ki je bil seveda poln...mislim....fuj, fej in fuj....

Ko pa sem pogledala na list na katerega se mora čistilka po čiščenju vpisat, sem videla vse podpisano... da je baje pred cca 15minutami čistila... pa ja de.... če je čistila sem jaz sveti Peter... eh...

v glavnem če bom še kdaj šla tja - sigurno ne bom več šla v njihovo previjalnico...


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Suzikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Previjalnice v Sloveniji
18.5.2010 9:25:46   
Lara73
Gostilna/hotel Marinšek v Naklem (Kranj): najprej sem mislila da je ni, nato mi je natakar povedal, da je previjalna miza v wc-ju za invalide (nič označeno, daje zraven previjalnica). Vse lepo in prav, ampak da otroka tam previješ moraš imeti vsaj 1,8 m. Jaz sem majhna in to je bil podvig prve vrste. Pa še pod povijalno je wc. Drugače čisto in velik umivalnik zraven, kjer sem jo lahko umila (je bila pokakana do vratu).

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Previjalnice v Sloveniji
3.6.2010 10:01:11   
norksi
http://www.caszadruzino.com/dojencek/previjalnice-v-slo

seznam previjalnic po celi Sloveniji user posted image

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Previjalnice v Sloveniji
27.9.2010 17:01:50   
Soffy
Mene pa zanima glede Štorklje (glede na to, da nisem iz Ljubljanje in sem novopečena mamica ter me prej take stvari še niso zanimaleuser posted image ). Je to lokal ali kaj, kje se nahaja in kdaj je odprt, saj je bil objavljen komantar o Štorklji že kar nekaj časa nazaj?

(odgovor članu norksi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Nac in Edi
photo
Svet se mi je porušil, padla sem v nezavest. Zdravnik je možu še pojasnil, da za mene bo to sicer porod, ampak za njih s...