|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Papcanje sperme
29.6.2006 13:38:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Nikje sem bral, da je to znak sprejetja partnerja..


Ja ja user posted image ! Smrklja tud ne jem, torej...? Ker mene sperma spominja na smrkelj...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Papcanje sperme
29.6.2006 14:37:40   
srki
Ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Papcanje sperme
30.6.2006 19:42:25   
MALINČICA
Jap! Nič groznega, celo nek tak čist poseben filing je...
Je pa res, da od bivšega nisem hotela nikoli, zdaj pa mi moj vedno ful diši, ne kadi, ne pije in mi ni neprijetno.
Tudi njemu je všeč, se mu kar očke zasvetijo. Sva pa to bolj prakticirala prej, ko sva "pazila", zdaj pa se mi zdi da se kar nekako bolj sprosti, ko ne rabi pazit, kdaj bo končal.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Papcanje sperme
1.7.2006 13:57:34   
Anonimen
ja,jo pa še 30 kalorij ima hudič nagravžen user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Papcanje sperme
3.7.2006 10:36:04   
Anonimen
Enih parkrat sem pogoltnila in sem vsakič dobila driskouser posted image , tako da tega ne počnem več

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Papcanje sperme
14.7.2006 1:27:03   
Anonimen
yes yes. to pri nas več ni problem. kr dosti let sm čaku da se je žena malo spremenila in začela delat stvari o katerih sem sanjal celo večnost. Vsak moški si to želi. Pač ne moremo iz kože. Ampak to je tko sexi. Probat spermo? Kaj pa je to kaj takega. Če mi teče kri jo tudi posesam. Isto čuden okus, gosto,..... Telesne tekočine pač niso bonboni, so pa pač bolj take - drugačno okusne. Ženski sokovi so podobno. Bolj kislega okusa,... ko ližem je OK, s slino razredčiš, vendar ko pa moji dragici pridejo mravljice pa je druga zgodba. Včasi kar šprica iz nje. Hja malo kislo in podobno.
Ampak po več kot 9 letih skupnega življenja si je pa žena premislila. Halelujah. Odpor od sperme ji je minil in sedaj me kar preseneča. Po njenem orgazmu mi včasih iz dogy styla reče:''da...daj me.....potem pa hočem da ti pride v ustih.'' Ženske če imate svoje može/partnerje kaj rade.... 1000x vam bo poplačano. No, tudi mene je vprašala če bi poskusil. Zakaj pa ne saj je moje. Verjetno ni strup če nosi v sebi ''življenje''. In sva se zalizala. Morda se vam zdi čudno, vendar v tistem trenutku, vzburjenju,.... je to povsem normalno. In nič kaj neokusno.
To so samo ženski predsodki da pa je to za kozlat. Morda, če mi pride 200 na uro direkt v grlo, vendar se da obvladat zadevo. Drage moje (vsaj 99% žensk vidim da je tukaj gori), ko pa se naučite celega dat v usta-grlo in da mu tam pride, kao da te v usta, ste pa na konju. Nosil vas bo po rokah, hvalil da ste najlepša in najboljša na svetu.
Moji ni nikoli  žal. Ker ve in čuti da je od takrat dosti dosti drugače, razumeva se 100 na uro, življenje je totalno novo. Dokler ne poskusite boste vedno v nekih hladnih vojnah. Govorim iz lastnih izkušenj. 5,6,7,8,9 let sanjam, čakam, potihem izražam željo pa nič. Ne da bi jo sovražil, sploh ne, ljubim jo vedno, vendar neizpolnjena želja je vedno imela grenak priokus. Dosti bolj kot je sperma. Nesproščenost, napetost - kdaj le bo, v bistvu že razmišljanje da bi še nekam na 'pravega' oralca, pa vendar trezno glavo v roke.
Šele ko boste izpolnile in iz njega potegnile vse skrite želje, se boste počutile popolnoma ljubljene in to v resnici boste. Zatorej nikar s takimi grobimi kot so bruhanje,...., k stvari se spravte in si dvignite nivo kakovostni odnosa, utrdite vez. A za lepoto in zunanji videz pa bi pretrpele vse, pa četudi bi trebalo spiti kislino ali pa kaj groznejšega pojest. Ampak to ni za vašega dragega, to je za druge. In potem so drugi da vas vidijo bolj pomembni? Ali pa ste v nenehni lepotni tekmi s sodelavkami in prijateljicami? Lepo vas prosim, tudi moški vas nimamo samo zaradi zunanjega izgleda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Papcanje sperme
14.7.2006 7:43:59   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja,jo pa še 30 kalorij ima hudič nagravžen user posted image




user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Papcanje sperme
14.7.2006 13:43:08   
srki
Anonimen, tole si pa zelo zanimivo napisal. In v nakaterih delih oz. skoraj v vseh se strinjam s tabo.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Papcanje sperme
2.8.2006 20:48:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

yes yes. to pri nas več ni problem. kr dosti let sm čaku da se je žena malo spremenila in začela delat stvari o katerih sem sanjal celo večnost. Vsak moški si to želi. Pač ne moremo iz kože. Ampak to je tko sexi. Probat spermo? Kaj pa je to kaj takega. Če mi teče kri jo tudi posesam. Isto čuden okus, gosto,..... Telesne tekočine pač niso bonboni, so pa pač bolj take - drugačno okusne. Ženski sokovi so podobno. Bolj kislega okusa,... ko ližem je OK, s slino razredčiš, vendar ko pa moji dragici pridejo mravljice pa je druga zgodba. Včasi kar šprica iz nje. Hja malo kislo in podobno.
Ampak po več kot 9 letih skupnega življenja si je pa žena premislila. Halelujah. Odpor od sperme ji je minil in sedaj me................................................................................................................................



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Papcanje sperme
2.8.2006 21:06:00   
KIRA
sem mislila, da sem narobe prebrala naslov. kaj vse enim na pamet ne pride???!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Papcanje sperme
3.8.2006 14:17:26   
Anonimen
Ne vem, a sem jaz tako čudna al kajuser posted image .Res mi ni jasnouser posted image .

Jaz ga pofafam z nejvečjim veseljem, že od nekdaj mi je bil to totalen užitek, ko tipa v tistem trenutku popolnoma obvladaš....partnerja sem celo večkrat vprašala kako jim je najbolj všeč in kaj lahko naredim, da mu bo še boljše.Ponavadi je bil odgovor v smislu, da mu je ful všeč, če ga celega pogoltnem in če "pojem" spermo in mi na obrazu zraven ne piše, da bom vsak trenutek kozlala.Pa saj jo dejansko ne požrem ampak mirno vstanem( ko je vsega res konec, ne da med tem ko on šprica že bežim stran) in grem na wc ven plunit ali pa se obrišem v nekaj kar je pri roki.Če pa tega ni pa pač pojem, kaj je pa to takega.Saj je njegovo.In on je moj.In tako hodi vedno za mani in me prosi če bi mu ga sfafala in pravi, da sem prava mojstrica in niti slučajno ne išče drugje.Še zdrka si ga ne sam, ampak pride do mene...
Ja punce, takšne stvari so tiste malenkosti, zaradi katerih si vaši tipi sami na skrivaj priskrbijo ali pa svoje fantazije drugje izživijo.Kdo pa hoče gledat nekoga, ki se mu spahuje in se kremži v trenutku, ko je njemu najlepše.Ali pa večno na veliko razglablja o tem, kako se ti sperma gnusi, da to pa nebi nikoli....iz točno te sperme so vaši otroci nastali!
Mojga sem enkrat vprašala o čem premišla med seksom (če sploh o čemuser posted image ) in pravi da samo o tem kje mi bo prišel.Zakaj mu potem nebi ustregla, če si tisti dan zaželi, da bi mi napolnil usta?Jaz se mu še nastavim in ga z porednim pogledom gledam naravnost v oči.....

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Papcanje sperme
4.8.2006 0:58:38   
Divji
Kira! Tukaj pa te ne razumem kaj vse enim ne pade na pamet.... kaj misliš.... naslov kot papcanje ali kot papcanje da tega ne počneš??? Če človek prebira tvoje komentarje si misli - TO! Kira je prava, odštekana kot mora biti, rada ima seks kot si moški želi,.... kira je zakon..... in če tega ne preneseš, pa Kira ni več moj fan. sorry, to je del mene, kot tvoji sokovi del tebe...

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Papcanje sperme
9.9.2006 0:15:04   
Anonimen
  Morda velja kdaj poskusit in mu že na začetku večera povedat kakšnega konca si želite. Potem pa ga samo glejte tipa, ko se bo tresu. Aja, če trpi zaradi prezgodnjega izliva, mu tega rajši ne rečte, ker bo takoj koncuser posted image . Pričakovanje je lahko že pol užitka. Seveda pa vedno velja, da se takšne stvari počne samo z izbrancem (beri stalnim partnerjem).

[/quote]

Empirično preizkušeno. DRŽI!! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Papcanje sperme
9.9.2006 9:31:29   
lu155
kakšna debata!user posted image
no ja ne vem kako se enim ženskam to tako nagravžno zdi!
pa saj to je čist človeško!
jst to nrdim čist z užitkom!

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Papcanje sperme
2.10.2006 19:47:57   
Anonimen
Pr nama je pa zadeva mal cudna.

Moja bi ful, da to prakticirava, jaz pa sem bolj zadrzan. Sej, ko pogledas kak filmcek, vidis da puncam to ni nek problem in tudi tule na forumu je kot kaze kar nekaj takih, ki to pocnejo (z uzitkom), ampak .....

A ima kdo podobno izkusnjo?

(odgovor članu lu155)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Papcanje sperme
2.10.2006 22:30:44   
Anonimen
odličen večerni obrokuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Papcanje sperme
3.10.2006 8:51:09   
Zahi
Tut sam ne morem verjet, da živimo med tako zadrtimi ženskami..

nič ni strupenega.. na okusu se pa da marsikaj naredit...  to je sprejemanje partnerja in če ga zavračate se bo to posledično poznalo tudi na partnerjevemu sexualnemu obnašanju.

Tako, da .. ženske spustite se iz srednjega veka.. ni nobenih zlih duhov v tem.. za tistih par sekund pa ja potrpite za svoje drage, ki jim to (verjemite) veliko pomeni.. tudi mi za vas..

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Papcanje sperme
3.10.2006 12:55:55   
Taula
Okus niti ni slab...samo moti me k je topla. Pojem jo pa malo...sem pravi če mu pride v moja usta jo čim več ven pljunem.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Papcanje sperme
3.10.2006 13:06:02   
Zahi
No.. naredi to brez da on vidi user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Papcanje sperme
3.10.2006 13:14:39   
baguSka
Tako, da .. ženske spustite se iz srednjega veka.. ni nobenih zlih duhov v tem.. za tistih par sekund pa ja potrpite za svoje drage, ki jim to (verjemite) veliko pomeni.. tudi mi za vas..


Kaj pa ce mas slab zelodec in se ti potem dvigne in partnerja pobruhas user posted image  Te partner kljub temu sprejema???

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Papcanje sperme
3.10.2006 13:20:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kaj pa ce mas slab zelodec in se ti potem dvigne in partnerja pobruhas user posted image  Te partner kljub temu sprejema???


hehe.. v tem primeru mora partner to sprejet seveda..

sicer je pa vse v glavi.. ni tako groznega okusa, da bi človek bruhal.. obratno.. nekatere kulture zelo cenijo moško spermo, saj so mnenja, da je v njih bistvo življenja.. ženske jo redno jejo in so s tem "bolj zdrave" user posted image

nobena pa ne bruha.. torej.. to je vse v glavi...

mislite, da ližete sladoled.. le da je malo obratno.. smetana je čist na koncu user posted image

nobena ne bo zbolela zaradi tega.. partner pa zelo zelo vesel user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Papcanje sperme
3.10.2006 14:30:39   
NENAJANI
Za tolažbo vsem, ki tega še niste delale: Jaz imam full slab želodec, pa mi ni še nikol gor vrglo, da bi se skozlala. Pa to kar redno prakticiramo.user posted image user posted image user posted image   Mi je čink nerodno, ker ne rada razlagam, kaj počnem doma v spalnici!!!!
Drugače pa mi je sperma kar dobra po okusu. Me spominja na Ogrsko klobaso user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Papcanje sperme
3.10.2006 14:37:41   
baguSka
Kwa je zdej ogrska salama al sladoled?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Papcanje sperme
3.10.2006 14:48:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kwa je zdej ogrska salama al sladoled?? user posted image user posted image user posted image


ogrsko-vanilijev šerbet user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Papcanje sperme
3.10.2006 14:53:38   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kwa je zdej ogrska salama al sladoled?? user posted image user posted image user posted image


ogrsko-vanilijev šerbet user posted image user posted image user posted image user posted image



Oooo fuuuuj.user posted image  Kera je ze rekla da nima slabga zelodca??user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?