|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Papcanje sperme
14.1.2008 20:51:20   
madela
Če sem fajn zagreta mi je prav fajn,ko mojga tako zadovoljim in mi sploh ni problem popapckat sperme.



(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Papcanje sperme
14.1.2008 21:19:29   
FLASK_A
ne.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Papcanje sperme
14.1.2008 21:22:09   
Anonimen
Če sem v elementu,pa zagreta za stvar,jo tud popapcam.Zakaj pa ne, sej ni strup.user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Papcanje sperme
15.1.2008 19:56:45   
JAHICA
Ciao! Sem nova na forumu in vidim, da imate full dobre teme. No glede papcanja moram reč, da ko dragemu vlečem, če mu pride tudi popapcam. Saj ni strupena. Pri sami penetraciji, pa dragi konča tako da me pošprica po obrazu in če pride sperma v usta jo seveda z veseljem popapcam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Papcanje sperme
15.1.2008 19:59:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: JAHICA

Ciao! Sem nova na forumu in vidim, da imate full dobre teme. No glede papcanja moram reč, da ko dragemu vlečem, če mu pride tudi popapcam. Saj ni strupena. Pri sami penetraciji, pa dragi konča tako da me pošprica po obrazu in če pride sperma v usta jo seveda z veseljem popapcam.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še nisem probala.

(odgovor članu JAHICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Papcanje sperme
16.1.2008 9:42:47   
helena80
Če mu pride v moja usta spermo brez problema pogoltnem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Papcanje sperme
16.1.2008 15:54:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: taška30
Itak malenkost vedno ostane in jo pač požreš dol s slino.

Če itak malo, zakaj potem tak problem vse? Naredi 1x svojemu. Skrij odpor. Tako, zares z užitkom. Si na koncu oblizni prste. Potem pa čez nekja časa povej o spremembi pri vaju.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
v bistvu govoriš: Meni je to gravž, naredim samo ker tebi paše.

Saj ne da ga ne ljubiš, samo to vseeno nekje visi v zraku. Ti ne bo povedal. Ne bi razumela kot tudi sedaj ne moreš. Ne da nočeš, ampak ne moreš. Čisto na koncu je tako: ali sem ji v slast ali zato ker mora? Na zunaj se ne pozna. V nekem skritem občutku pa zelo.

Nihče vas ne pregovarja kaj narediti. Kot anonimni8 lahko samo poskušam razložiti v čem je tak užitek, čeprav videti ni nikjer. Je DEFINITIVNO razlika. Moja prejšnja je in me to še sedaj zelo zelo matra. V tem sem prebral, da si me zelo zelo želi. Sedanja pa plune ven. Ja. Je razlika. Ni vse v tem. Samo, ko o tem govorimo je pa tako.



Anonimen, če ženska dela to z veseljem al pa zato, ker "mora" se vidi že preden ti pride. In ni važno a požre al ne... Js sm že tud požrla pa moj ni bil kej ekstra navdušen zato. Včasih mu celo bolj paše, da me pošprica po obrazu, odprtih ustih in takrat itak vse steče dol. Verjem pri meni on cel čas ve, da delam iz užitka, tud če finiš ni požiranje user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Papcanje sperme
17.1.2008 16:13:46   
Anonimen
Nekatere pa iz principa nočejo ker pač so se  pogovarjale , brale ali pač izvedele kaj jaz vem od koga da je  ogabno . Takim pa tudi frajerji nebi smeli p.... polizat  pa bi si hitro premislile.  Nevem kaj je bolj ogabno sperma ki jo vidiš od kod in od koga je ali klobasa ki jo kupiš v trgovini ki neveš kaj vse je not zamleto user posted image ,. Nepapkice premislite..............user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Papcanje sperme
18.1.2008 10:29:23   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Nepapkice premislite..............user posted image


Zakaj že?? Ne vem, kakšen poseben užitek je njemu, če jaz to popapcam?? Nima veze, on je že na koncu. In do takrat se je imel čist fajn. Ne, tole izpustim.. goltanje sperme me pač ne pritegne. Pa ene pravijo, da mu s tem pokažeš, da ga spoštuješ. Haloo?? Meni je to bolj v smislu: Pridna žankica... in te potreplja po glavi. Vuf!
Ja, dober tek vsem, ki to počnete... in nimam kaj premišljevat okoli tega. Ali ti paše ali ti pa ne. Sicer pa je moj OK tip in ni obremenjen s tem.  

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Papcanje sperme
18.1.2008 11:16:23   
kalbo
Takim pa tudi frajerji nebi smeli p.... polizat


Zakaj že? Jest p.... ne ližem z gnusom ampak z užitkom. Zakaj bi v zameno zahteval nekaj, kar ji ni? Mi ni jasno. Če tebi paše, super, blagor tvojemu decu, sam takile komentarji so pa odveč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Papcanje sperme
18.1.2008 12:53:27   
Anonimen
Po tem kar sem prebrala tule,sem morala mojega prav vprašat, če ima res tudi p...ica tako grozen okus kot sperma. In mi je zatrdil, da ne, da je dobra.
Mene pri spermi moti bolj konistenca, sluz mi gre na bruhanje. No, tudi okus ni doer, ampak če bi bilo vodeno tekoče, bi se še dalo...
To o spoštovanju pa... moj pravi da med oralno zadovoljitvijo ni nikoli razmišljal o tem, ker ni imel časa, potem se pa ni imel kaj pritoževat, ker mu je tako dobro prišlo...

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Papcanje sperme
18.1.2008 23:29:56   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Bety upa

Če jo pa dobim v usta, ga še naprej ližem in skupaj s slino jo dam ven, da se sploh ne opazi....


no tkole je najbolj elegantno, ker dokler ne doživiš ciljanja grla, ne moreš komentirati bruhanja.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Papcanje sperme
19.1.2008 8:31:05   
Peteršilj
res dobra je na kruh namazana, namesto majonezeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Papcanje sperme
19.1.2008 10:30:34   
samantha_ce
IZVIRNO SPOROČILO: Peteršilj

res dobra je na kruh namazana, namesto majonezeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  LoL...jaz mam pa majonezo preveč rada, da bi jo zamenjala za spermo.

_____________________________

*06.07.2008 - naši družinici se je pridružil sonček ALEX*

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Papcanje sperme
19.1.2008 13:54:15   
lunca99
Slabo vam gre,če nimate kaj drugega za jest kot spermo.fuj.user posted image

(odgovor članu samantha_ce)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Papcanje sperme
21.1.2008 11:57:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A počnete to?

Jaz je enostavno ne morem požretiuser posted image



ne, potrebujem jo za druge namene

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Papcanje sperme
21.1.2008 12:13:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A počnete to?

Jaz je enostavno ne morem požretiuser posted image




ne, potrebujem jo za druge namene




HAHA...S ČIM PA SE MISLIŠ OPLODITI?? Z MAJONEZO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Papcanje sperme
21.1.2008 12:31:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A počnete to?

Jaz je enostavno ne morem požretiuser posted image




ne, potrebujem jo za druge namene




HAHA...S ČIM PA SE MISLIŠ OPLODITI?? Z MAJONEZO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zakaj pa tebe zanima to? In predvsem zakaj anonimna?
In ja ta namen je bil oploditev.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Papcanje sperme
21.1.2008 15:29:37   
Anonimen
[/quote]

Zakaj pa tebe zanima to? In predvsem zakaj anonimna?
In ja ta namen je bil oploditev.
[/quote]

aja sori sem vejico sppregledla...no pol pa tak kul, če jo uporabljaš v te nameneuser posted image  
anonimna pa zato, ker nisem prijavljena na forum in pod sestrin nick pišem, pa bi me....joooj... če bi vedla...tak da psssst

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Papcanje sperme
22.1.2008 14:06:38   
tija008
Ko sem jaz mojemu prvič po fafanju spermo pogoltnila, je imel tak začuden obraz. Ko sem ga po seksu vprašala zakaj, mi je povedal, da sem jaz prva, ki je spermo pogoltnila. Meni to res ni noben problem, sploh, ko vidim njegov zadovoljni obraz.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Papcanje sperme
23.1.2008 1:13:55   
Anonimen
Nama je to po faci in ustih tudi popestritev in se včasih prav že prej zmenva, kako bova končala. Je kar kul. 

(odgovor članu tija008)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Papcanje sperme
25.1.2008 15:18:11   
Anonimen
No, če se dva res čutita, potem brez problemov pijeta sokove drug drugega, V nasprotnem primeru to ni strasten seks ampak izpolnjevanje lastnih potreb, da ti pride. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Papcanje sperme
25.1.2008 18:33:27   
natalia
ne,hvala.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Papcanje sperme
26.1.2008 9:36:50   
Jurček
Ljudje pravijo:
-Da je sperma zdrava, zato jo je priporočljivo kdaj pa kdaj pogoltniti.
-Da je sprejetje sperme spoštovanje partnerja.
-Naredi občasno to za svojega partnerja, če ga imaš res rada.
-Da je sperma gravž in bognedaj da bi jo pogoltnili
-Da razvajenost in izkušenost žensk ali gay-astih moških, pripomore k razsodbi ali pojesti ali ne.

In.... Katero stranko boste vi izbrali za svojo?user posted image

P.S. Stranka = Rek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Papcanje sperme
26.1.2008 9:48:27   
natalia
kaka bedarija! jo poješ al pa ne.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Jurček)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?