|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: barvanje jajc
30.3.2006 11:20:54   
Anonimen
user posted image user posted image



(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: barvanje jajc
30.3.2006 11:58:57   
borovnička
Jaz sem jih lansko leto pobarvala z navadnimi barvami za pirhe, potem pa sem jih okrasila z napihljivimi barvami.

Letos sem pa premišljevala, da bi jih okrasila s servietno tehniko. Ampak ne vem, če je medij za to tehniko strupen.user posted image Bom probala naredit lepilo iz moke in vode. Moram še v lov za velikonočnimi servetki.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: barvanje jajc
31.3.2006 13:36:55   
Mana
Vprašanje za Skutico!
Zanima me ali mešaš z vodo ali se kuhajo v čistem vinu!
Hvala in vsem želim čim lepše pirhe!
LP

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: barvanje jajc
1.4.2006 9:39:50   
malika
Cvetličarsko gobo, dobiš čisto povsod, kjer prodajajo kakšršne koli rožice, tudi semena. Še v Mercatorju jo imajouser posted image

Jajčka pa lahko pobarvaš/okrasiš na 1001 način. jaz sem ravno včeraj packala nekaj z akrilnimi barvami, pa je kar lepo izpadlo, naslednjo rundo pa imam namen naredit s servijetno tehniko, pa ene še  s papirno maso-če mi jo bo uspelo naredit user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: barvanje jajc
3.4.2006 13:45:12   
Anonimen
Jaz sem jajca skuhala v čistem vinu.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: barvanje jajc
12.4.2006 22:18:42   
Baldi
Za "vinska jaca" je najboljši teranuser posted image ...preiskušeno!

Ja, kako je s temi lepili za servietno tehniko...a so, al niso strupena.
A, se to z moko+vodo sploh obnese???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: barvanje jajc
13.4.2006 9:06:45   
Anonimen
JSt sem skuhala jajca v rdečem vinu - merlotu (je v Šparu v akciji) in niso tako zelo lepa user posted image  Glih toliko, da so malce potemnela. Tako da...probajte kakšno drugo vino.

(odgovor članu Baldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: barvanje jajc
14.4.2006 19:10:33   
soncece24
Baldi,kak pa ti barvaš jajca s teranom? V deci jih skuhaš, ostalo pa spiješ? user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes poskusila barvat s tistimi marmornatimi barvami,pa so en velik zmazek ti moji pirheci user posted image user posted image user posted image ,čebulni so pa ful ful lepi.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: barvanje jajc
15.4.2006 0:41:15   
Anonimen
Kristina, jaz sem jih danes skuhala v kraški črnini za 400 sit iz špara, pa so prišla zelo temna. Edino kar je, malo se je barva luščila.

Sliko ene jajčke sem dala v album. So pa vse takšne. Tudi kristalčki so na vseh gor.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?