|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bide
30.3.2006 9:40:08   
copka
Sori, ampak jaz pa na dopustu res ne rabim bideja. Kot prvo imam tisto hotelsko sobo samo za prespat in si spocit. Ce se hocem umit, grem pa pod tus. Sicer pa me po cele dneve ni in vidim sobo samo zjutraj, ko se zbudim in zvecer, ko grem spat. Zato....zakaj bi morala hotelska soba imeti bide???

Selena, ce se ti pa da na kratko napisat (magari na ZS) zakaj potujete z it. agencijami in kaksne so cene, bi mi naredila veliko uslugo. Ker ko vidim cene slo. agencij, me vcasih na rit vrze (cene so visoke zaradi nekvalitetne konkurence)..... hvala!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Bide
30.3.2006 9:48:37   
viv_
copka - v "internetnih" časih je agencije ne rabiš več... si zrihtaš vse sam, pa je!

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Bide
30.3.2006 11:26:24   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Ko berem... kar ne morem verjet, kam teme zaidejo...user posted image user posted image

Kot mi ne sede misel, da bi posodo od psa temeljito pomila, razkužila in potem vanjo dala kosmiče hčerki. Pa čeprav bi vedela, da je pomita. Ne gre...user posted image




Ojoj, moja tamala pa posodo od muce z njenimi briketami vlači okoli, pa včasih tudi kakšno briketo popapcauser posted image user posted image user posted image user posted image
Pa mi tudi psu ali muci, damo kar iz našega krožnika polizati pol pa v strojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, verjamem, da tiste, ki niste navajene na živali tega ne moreste razumet, ampak pač vsi smo drugačni... in higiena je zelooooo obširen pojem....

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Bide
30.3.2006 11:57:57   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Razmisljam nekako tako kot Primoza..

Drugace pa. Mater zenske, bogi vasi otroci. Mi se pri tabornikih v srednji soli nismo posteno umili 16!!!! dni. Na voljo smo imeli edino nek potok, ki je imel 13 stopinj in mi niti najmanj ni padlo na pamet, da bi sla plavat v njega. Po pravici povedano, meni se danasnji otroci vcasih prav smilijo. Se mi zdi, da je del otrostva tudi biti kdaj UMAZAN DO UH IN NAPREJ. Glih vceraj sva imela z BW-jem debato na to temo. Je rekel: "Uf kako je bilo fajn pri babici. Si bil cel dan bos, laufal okoli, po moznosti se v kaksnega kurjeka stopil, potem pa padel v posteljo in zaspal kot klada".  Kaj pa vem, mogoce sem cudna, samo mene pac taksne stvari niti najmanj ne motijo in se mi vcasih tozi po casih, ko so si pastirci na polju v kravjekih noge greli. Pa ne mislim, da bi to morali poceti, ampak smisel danasnjega casa, stik z naravo in sploh zivljenje je... zvodenelo..  Otroci pa.. Ja, smilijo se mi.



Razumno napisano. Tudi z Anko imava kar lepe spomine na spanje po zimskih sobah v naših hribih.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Bide
30.3.2006 12:00:41   
asso
Komi danes sem uspela celo debato prebrati, pa je res zanimivo.

Sto ljudi sto čudi.

Dodala bi samo: ali dojenčkom, vsakič ko se pokakajo umijete rit, ali jo samo z vlažilnimi robčki obrišete? (za tiste, ki po vsaki potrebi umijejo rit).

Tudi, če doma uporabljam bide, mi na dopustu prav ni za ga uporabljat, ker imem še vedno v mislih 100 ljudi na bideju, ki je potem počiščen samo z vodo.
Pa v hotelih se dostikrat dogaja, da z isto krpo pucajo školjko in umivalnik user posted image user posted image user posted image
Pa pač sem tudi na dopustu preživela.

Lp

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Bide
30.3.2006 16:27:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: copka

Sori, ampak jaz pa na dopustu res ne rabim bideja. Kot prvo imam tisto hotelsko sobo samo za prespat in si spocit. Ce se hocem umit, grem pa pod tus. Sicer pa me po cele dneve ni in vidim sobo samo zjutraj, ko se zbudim in zvecer, ko grem spat. Zato....zakaj bi morala hotelska soba imeti bide???

Selena, ce se ti pa da na kratko napisat (magari na ZS) zakaj potujete z it. agencijami in kaksne so cene, bi mi naredila veliko uslugo. Ker ko vidim cene slo. agencij, me vcasih na rit vrze (cene so visoke zaradi nekvalitetne konkurence)..... hvala!!!


Ja, se strinjam. Jaz tudi ne iščem bidejev na dopustu, ker v sobi večinoma samo prespim. So mi ostale stvari bolj pomembne.
Ampak je tema sama zašla v to smer tekom debate. V stilu - še v najboljših hotelih jih nimajo, nikjer v tujini ga nimajo ipd. pa zakaj bi ga imel(a) jaz doma.

O ostalem pa na privat.

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Bide
4.4.2006 15:56:24   
Anonimen
Ej, kva je to BIDE?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Bide
4.4.2006 16:16:30   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ej, kva je to BIDE?user posted image


Neki  za na kruh namazatuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?