|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko SS ste imele???
28.2.2008 20:52:01   
malko
hoj. imela sem en ss v 8t5d. zdej sva pa rekla da bova počakala, ker se maja ženiva in bova šla potem v akcijo. sej je ful težko čakat sam rajš mal počakamo kot pa da bi mogla it še na eno abrazijo.  upamo na najboljše.

(odgovor članu jeras)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko SS ste imele???
2.3.2008 15:41:23   
pegas
Živjo!
Jaz sem imela 3 ss (vse približno v 7 t.). Imam pa enega otrokauser posted image . Tri leta pa sedaj že ne morem zanosit. Sem trenutno na Klomifenu. Upam, da mi sedaj uspe. Obupala ne bom.
Moram pa reči, da me je prizadelo, ker ko sem imela spontani splav in sem poklicala sestre moje ginekologinje, da bi prišla na pregled, da so prvič, ko sem bila noseča in ko sem krvavela, rekle da naj še malo počakam, bil je petek, potem pa je bila ginekologinja 14 dni na dopustu, tako sem morala hodit okoli drugih gineko,logov, ko sem bila drugič noseča sem rodila, ko pa sem imela 3 spontan splav sem spet klicala da bi prišla na pregled, pa je sestra rekla, da naj pridem na pregled naslednji mesec, ko nimajo naročanja, pa sem šla rajši samoplačniško k drugemu ginekologu, ker sem samo hotela vedet, če sem se popolnoma izčistila. Ginekologinja mi je super, sestre pa sta obupni. Mi je groza klicat, ko se moram naročit na pregled.

(odgovor članu malko)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko SS ste imele???
28.3.2008 20:17:11   
detelja
moj pikici je nehal bit sreček v 7t...sedaj bova malo počakala potem pa greva v akcijo...upam, da bo vse ok...res mi je hudo ko preberem, da so nekatere to doživele večkrat...

(odgovor članu pegas)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko SS ste imele???
7.4.2008 1:16:30   
Ringarajčka
Imela sem 2 SS; v 7. in v 10. tednu. Po prvem sem hotela takoj zanositi, kar mi je uspelo po 3 M, zdaj pa bom najprej opravila nekaj preiskav (bomo videli, kaj mi bo na pregledu povedal G), nato pa greva z dragim na počitnice.  

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko SS ste imele???
8.4.2008 11:12:10   
pogum
Pozdravljene,

včeraj bila na UZ, pikica še vedno premajhna. Moram iti na čiščenje.
Jokam in jokam, in se sprašujem zakaj.
To je moja prva nosečnost in sem si res zelo želela pikice.

Nihče razen moža ne ve, kaj se z menoj dogaja, v službi pa sem odsotna...Mislim na svojo pikico.

Lep pozdrav,


(odgovor članu Ringarajčka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko SS ste imele???
8.4.2008 16:35:13   
detelja
pogum dobro te razumem kako se počutiš, kaj prestajaš...drži se...objem...

(odgovor članu pogum)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko SS ste imele???
9.4.2008 13:02:01   
RDEČA VRTNICA
Pogum, te dobro razumem kaj se s tabo dogaja. Res žalostno.
Tudi jaz sem izgubila svojo pikico v prvi nosečnosti.
Tolaži se s tem, da ti je uspelo vsaj zanositi, čeprav vem, da ti je hudo.
user posted image user posted image user posted image
Drži se in ne obupaj kar tako. Vedi, da v tem nisi sama, da smo tukaj zato, da tolažimo ena drugo. Vse smo s tabo.
Karkoli boš potrebovala, kar povej.
Pošiljam ti topeluser posted image user posted image .

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko SS ste imele???
24.4.2008 19:45:10   
Vesny196
Vidim, da nas je veliko žalostnih zaradi iste težave.
V torek sem imela abrazijo....srčka ni bilo. user posted image user posted image user posted image  Svet se mi je sesul....
Drugič v petih mesecih, in tretjič zapored... solze ne pomagajo. Odločila sem se,
da živim za jutri in ne za tisto, kar je bilo včeraj. Odganjam nesrečne misli, pa se
vseeno vsak dan vsaj 3x  zjokam. Počakala bova 2 meseca, potem pa akcija.
Nimam časa več čakati, saj me leta preganjajo..
Veselim se prve in druge user posted image , naj čimprej mine pomlad.
Je pa res, da nas razumejo le tisti in tiste, ki se jim je to že zgodilo...

Ne obupajmo, glavo pokonci, uspelo nam bo!!!!!user posted image

(odgovor članu RDEČA VRTNICA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko SS ste imele???
24.4.2008 19:59:30   
detelja
moji pikici bo jutri 5 tednov odkar je odšla med angelčke...vem da solze ne pomagajo...tudi jaz jokam vsak dan (tudi sedaj mi je zelo težko), razmišljam kakšnem bi bil moj trebušček, kako bi bilo...ampak so le sanje....tako zelo si želim, da bo pomlad mimo, da bo poletje, da bomo spet delali na pikici, po drugi strani pa me je tako zelo strah...iz dneva v dan imam v glavi večjo zmešnjavo...bojim se, da preveč pričakujem in da bom spet razočarana...ampak mislim, da nam bo enkrat le ratalo...a so vaju poslali sedaj ko si imela že 3 ss na kakšne dodatne preiskave?...tako zelo si želim, da bi čez čas vse na tem forumu sporočile, da so srečne nosečke, da je vse ok....če sem odkrita, ko sem zagledala poz. test mi na kraj pameti ni prišlo, da me bo kaj tako žalostnega doletelo...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Vesny196)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko SS ste imele???
24.4.2008 22:03:22   
Vesny196
Draga detelja, vidim da si tudi ti tukaj in tako kot jaz iščeš razloge zakaj se ti je to zgodilo...

Meni je dal tokrat ginekolog napotnico za genetske preiskave, ki jih opravljajo na Medgen-u v Šiški.
Tja morava oba s partnerjem, vzamejo nama kri in pregledajo, če je genetsko vse ok. Upam, da bo!
Ker sem imela prvi ss (pred 5 leti) z nekdanjim partnerjem, in zadnja dva ss s sedanjim partnerjem mislim,
da je problem v meni.. seveda je največji problem v moji starosti (40), ampak kljub vsemu,
saj ženske normalno rojevajo zdrave otroke še pri 45 letih!!! Zato ne bom obupala in
se bom borila naprej.
Drugače pa imaš na spletni strani od Medgena tudi forum, kjer postavljajo vprašanja v zvezi s kromosomi itd.. saj nas je mnoooooogo s podobnimi težavami. A jaz sem prepričana, da se vse težave dajo rešiti in da bo tudi meni,  tebi in vsem ki se s temi težavami srečujemo in se borimo, uspelo!

Jaz sem se odločila, da tokrat počakava samo 2 meseca in potem takoj akcija! Najhuje pa je to, da se niti ne upam več veseliti, in da tudi ko bom zagledalauser posted image  se ne bom mogla veseliti, ker se bom vsak trenutek bala, da se mi bo ponovilo..

V torek smo bile v KC v sobi 4 sotrpinke, dve 40-letni in dve 34-letni. Zmenile smo se, da se srečamo čez eno leto v porodnišnici user posted image user posted image user posted image . Bile smo optimistke, zato tudi tebi svetujem, da čim manj razmišljaš o žalostnih stvareh in da misliš že na dolgo vroče poletje, ko bomo v akciji za bebice!user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko SS ste imele???
25.4.2008 6:36:42   
detelja
joj hvala ti za toliko optimizma,....res te občudujem...želim ti vse naj naj...jaz bi ti rekla samo to... jaz pa mislim, da ko boš zagledala + bodi srečna...ne se sekirat kdaj bo spet prišlo do tega, če bo izcedek....ker stem boš slabo priklicala sama...bodi vesela...slabe stvari opusti...upam, da bomo tam čez leto dni vse mamice...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Vesny196)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko SS ste imele???
23.5.2008 21:38:48   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Imela sem dva ss in sicer v drugi in tretji nosečnosti. Hvaležna sem, da sem imela tako lepo in neobremenjeno prvo nosečnost - tale četrta (noseča sem 27 tednov) je bila tam nekje do 15. tedna ena sama živčna vojna...

Rezultat četrte nosečnosti, ki jo omenjam zgoraj, je zdrav 2-letnik, žal pa moram dopolniti mojo žalostno statistiko s še eno neuspešno nosečnostjo, ki se je končala danes z abrazijo zaradi odmrtja ploda.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko SS ste imele???
23.5.2008 22:15:02   
*Junona*
user posted image user posted image user posted image

Žal mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko SS ste imele???
23.5.2008 22:36:57   
silvya
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koliko SS ste imele???
28.5.2008 15:51:24   
_ancica_
Jaz ravno dozivljam prvega...in upam, da je tudi zadnji user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Koliko SS ste imele???
28.5.2008 16:01:29   
*Junona*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi je.



< Sporočilo je popravil *Junona* -- 28.5.2008 16:02:22 >

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Koliko SS ste imele???
20.10.2008 19:08:52   
kejti
Pozdravljene sotrpinke,
no še moja zgodbica, imela sem aprila spontani splav v 8 tednu in sedaj septembra v 7 tednu.
Počasi se pobiram. Zdravnik pravi, da bi najprej bilo potrebno odstraniti pregrado.
Ima katera kakšne izkušnje?

(odgovor članu malko)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Koliko SS ste imele???
4.11.2008 16:12:14   
Anonimen
Živjo kejti. Ker sem imela težave z zanositvijo, sem bila napotena na kar nekaj preiskav in posegov, tudi na odstranitev pregrade. Pregrada je rizični dejavnik za razvoj plodu, zato to operacijo opravijo pri vseh, ki ne morejo zanosit. Ni pa nič hujšega. Poseg poteka v splošni anesteziji, ko se zbudiš ti je zaradi tega malce slabo, kakšen dan, dva še v bolnici počivaš potem pa domov. Bolečin skoraj nisem imela (če pa že, pa poješ kakšen tablet, pa je). Skratka, ni hujšega. Razen prvi dan, ko moraš spiti deci odvajalauser posted image user posted image user posted image .  

Veliko sončka vsem !!!

(odgovor članu kejti)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Koliko SS ste imele???
10.12.2008 8:49:35   
Anonimen
1 ss letos marca (abrazija), trenutno sem noseča, a mislim, da sem na dobri poti k 2 ss. Jutri pregled. Oh, kako sem žalostna, ker čutim, da ni vse v redu! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Koliko SS ste imele???
11.12.2008 8:45:57   
mausikaa
1x ss v 5 t in prejšnjo soboto abrazija v 10 t mali pikici je prenehal biti srček, danes imam kontrolo pri svoji zdravnici, da mi zaključi stalež, potem pa nazaj v službo...Čakam user posted image potem pa še eno user posted image in nato v nove boje...upam, da uspe, čeprav me je strah da se bo zgodba ponovila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Koliko SS ste imele???
11.12.2008 8:46:44   
mausikaa
Anonimen, upam, da je bilo na pregledu vse ok

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Koliko SS ste imele???
16.12.2008 16:48:10   
quellle
1.nosečnost  ss 6.teden
2.nosečnost  rodila v 4o.tednu vse ok
3.nosečnost  dve prazni gv in čiščenje

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Koliko SS ste imele???
20.12.2008 11:46:34   
Anonimen
1. nosečnost OK

nato 4 spolavi:
- mola
- zamujeni splav 2 gestavcijski vrečki
- blighted ovum
- mola

Kljub želji po še enem otroku, se ne upam več poskušati, ker se preveč bojim splavov.

(odgovor članu quellle)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Koliko SS ste imele???
20.12.2008 12:01:51   
*manca*
anonimna,  user posted image user posted image user posted image

žal mi je user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Srce, ki ljubi, spremlja tudi tistega, ki zaide
in ljubi tudi, če ve, da bo ranjeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Koliko SS ste imele???
23.12.2008 10:53:19   
mashy
2 SS. Prvi pri 7 tednih - prazna vrečka - začela krvaveti,user posted image 2 pri 6 tednih, močni krči, potem krvavitevuser posted image , obakrat abrazija. Sedaj bom šla na preiskave za pregrado (prejšnja ginekologinja mi je naredila UZ in rekla, da ni pregrade...???) Strah ostaja in si sploh ne morem predstavljati, kako bo naslednjič, ko bom ponovno noseča...user posted image

(odgovor članu *manca*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?