|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
4.2.2010 9:04:17   
Anonimen
ko sem bila noseca z Nino, se je na vsaki slikici odUZ-ja nenormalno šobila.
in gledamo slikico z malima dvema in Tadej(6let):

MAMII!!! Dudo hoce!!!!!!! pojej eno!!!!user posted image

(odgovor članu mysweet)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
20.2.2010 12:12:08   
x_srečka_x
Pa bom še jaz napisala...

Ko je bil user posted image  Star nekje 4 mesece in je ležal na pojstli, imel je malo preveliko pižamo pa so se mu skrile nogice, pa pride ta velika zraven pa se zadere: mami, mami Tine nima nog user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
8.1.2012 9:39:13   
mateyka
evo, pred nekaj minutami:

jaz: moram si namazat učke s kremo, ker mam suho kožo okoli njih.
tamala: ja, jaz pa ne, ker ne rabim suhe kože.
user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: smešne zgode naših malčkov
8.1.2012 10:34:07   
Izabelina
ko je tamala lih začenjala prepoznavat ljudi pa jih pokazat sva ble enkrat na obisku pri njeni prababici in pradedku, smo bli v lovski sobi, k je pouna nagačenih žvali pa sta jo sprašvala: ja kje pa je ati (pa tamala pokaže ni, ni), kje pa je mami in pokaže na nagačenga dihurja na steni user posted image  

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: smešne zgode naših malčkov
9.1.2012 13:02:57   
mojamura
mlaši sin je bil takrat star ene 4,5 let in je rad pozabil izgovoriti samoglasnik v kakšni besedi. 

no in je rekel da bi spal pri dediju in babici, pa ga babi skopa. tamali drvi po stanovanju v spodnjicah, pa mu dedi reče: Joj Blaž, poglej kakšne motorje imaš na gatah"
blaž pa: "A neda, dedi....a grema DRKAT?"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil mojamura -- 9.1.2012 13:04:15 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
22.1.2012 14:41:02   
watershine
ojjoj... me trebuh boli tko sem se nasmejala....
še jaz:

mamo fanta in punco tko da lulčki in lulike so nam poznani in niso nikakršn tabu...
no po dolgem času sem dobila M. in mali 3,5 letnik prileti v kopalnico ravno ko sem si menjla vložek in reče: MAMI ZAKAJ MAŠ PA PENIČKO (peleničko)???

za dedka mraza je dobil dirkalno stezo in se skos dere: ati greva drkat na drkališče.


(odgovor članu muki)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Smešne zgode naših malčkov
14.10.2013 19:26:57   
Bojanca11
naš je pa čisto obseden z avtomobili. Pri dveh letih zna našteti že vse znamke avtomobilov in oči jih bo enkrat dobil okrog ušes ker ga uči. Je pa simpatično:)

(odgovor članu aljaka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?