|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 10:41:41   
kaja80
Mama06, jaz sem tudi naročena pri dr Pušenjaku 17.4.user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 10:44:45   
mama06
ob kolkih imaš uro?



(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 10:50:31   
kaja80
17:15 pa ti?

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 11:00:20   
mama06
ob 16:45 , ti si naslednja za mano



(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 11:04:27   
kaja80
Jupiii, user posted image user posted image user posted image  a gre tvoj zdraven?

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 11:08:00   
mama06
ja, pa tvoj?

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 11:13:52   
kaja80
Tudi. Komaj čakam, da spet vidim pikico.
Ali so tebi, ko si se naročila rekli, da bo sigurno pregled opravil dr. Pušenjak?

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: nuhalna svetlina
30.3.2007 11:15:29   
mama06
jaz sem posebej vprašala in to 2x ali bo NS delal dr. Pušenjak in sestra je obakrat pritrdila. Upam, da bo tako.

LP

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: nuhalna svetlina
5.5.2007 13:53:12   
mya26
Hoj!

Mene pa zanima če je sedaj že možno pri dr. Strahovi posnet CD pri NS. Pred kratkim je posodobila aparature. A je bila katera v zadnjem času pri njej v domžalah?
Jaz sem bm kmalu naročila,  sem pa 6T.
M

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: nuhalna svetlina
5.5.2007 18:51:10   
pot
Jaz sem bila na NS pri njej aprila. Meni je na CD dala samo slikice. Mogoče, če rečeš, da ti tudi posname filmček.

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: nuhalna svetlina
7.5.2007 18:47:22   
soni
Ali ima katera izkušnje s slabim rezultatom na Nuhalni svetlini le pri enem od dveh plodov?

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: nuhalna svetlina
11.5.2007 9:53:52   
Anonimen
Ali je bila katera od vas pri dr.Barbara Sajina Stritar v Dravljah v Ljubljani? Kakšna je kaj?  Ali je tudi možno posneti CD ali da samo slikce? Samo pri njej sem uspela dobiti termin, ki mi časovno ustreza...

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: nuhalna svetlina
17.5.2007 11:22:59   
Ulla
Ali pri dr. Pušenjaku je možnost, da ti potem po meritvi nuhalne svetline vzamejo še kri?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: nuhalna svetlina
24.5.2007 20:58:52   
inesh
Moja sestra je bila na nuhalni v Dravljah in je zelo pohvalila zdravnico. Nic pa ni omenila da tam jemljejo tudi kri. Mislim da bomtudi jaz odsla tja na pregled.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: nuhalna svetlina
4.6.2007 12:21:38   
Skaana
IZVIRNO SPOROČILO: mya26

Hoj!

Mene pa zanima če je sedaj že možno pri dr. Strahovi posnet CD pri NS. Pred kratkim je posodobila aparature. A je bila katera v zadnjem času pri njej v domžalah?
Jaz sem bm kmalu naročila,  sem pa 6T.
M


Jaz sem bila 28.5. pri njej. S sabo sem imela ključ in CD, na ključ je rekla, da ne sme nič dajat, tako da sem ji potem dala CD. Za filmček posebej nisem prosila, samo dvomim, ker bi ga potem že nasnela gor, ker je imela že od začetka vedela zanj. Mi je pa res žal, da se filmčka ne da posnet, ker sva pikico tako lepo videla na ekranu (res ogromna razlika od pred tremi leti),  slikce pa niso bogvekaj user posted image . Drugače pa zanjo res vse pohvale user posted image .

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: nuhalna svetlina
5.6.2007 12:22:05   
maja80
Mene zanima nekaj v zvezi z dr. Strahovo. Vem, da je potrebno iti na pregled med 11. in 14. tednom ,me pa zanima kdaj poklicati za pregled.
Hvala

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: nuhalna svetlina
30.6.2007 12:45:56   
MetiLu
Živjo! Jest sem na pregled NS naročena  8.8.2007 pri dr. Tataloviču na Viču. Ima katera izkušnje za nuhalno pri njemu? Razmišljam pa tudi, ali bi jo šla delat še k eni G v Grosupljem, ali se vam zdi da ni potrebe? Rada bi videla, kakšen rezultat bi mi dala dva različna G.

(odgovor članu maja80)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: nuhalna svetlina
30.6.2007 23:57:22   
brina2006
Pozdravljene !

Mene je moja osebna g. poslala za NS k Dr. Rešu  LJ.-DRAVLJE, naročena sem 18 .07.
Nisem pa vprašala ali izvaja NS on.?
ali mogoče katrea ve?

Hvala za pomoč.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: nuhalna svetlina
30.7.2007 14:46:04   
nika29
Pozdravljene !

Ima mogoče katera kontaktne podatke od dr. Pelkič Ksenije za NS !!????

Lepo prosim in LP

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: nuhalna svetlina
1.8.2007 8:38:15   
sončnica27
Oj!

Lahko ji pišeš na mail. Meni je zelo hitro odgovorila!

ksenija.pelkic@siol.net

_____________________________

Bolj kot spoznavam ljudi, ljubše so mi živali!

(odgovor članu nika29)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: nuhalna svetlina
28.8.2007 12:08:06   
inesc
Zdravo!

Ravno danes sem se narocila za NH pri dr. Kseniji Pelkič oz. čakam, da me pokliče nazaj za datum in uro. Sploh nisem razmišljala, da bi poklicala še koga drugega, ker je baje huda strokovnjakinja. Mi lahko katera pove kako dolgo traja pregled, kaj vse dobiš (slikice), a takoj dobiš rezultate preiskave? Je lahko partner prisoten? Pa napišite še kakšno svoje mnenje o dr. Pelkičevi

Hvala.

(odgovor članu sončnica27)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: nuhalna svetlina
28.8.2007 13:58:12   
bina30
Za dr. pelkičevo vem, da je dobra in da se s tabo tudi veliko pogovarja, seveda je vključen tudi partner. Jaz sem sicer bila na Fontani pri dr. Japlju in je svoje zelo hitro opravil. Res, da nama je lepo razložil kako in kaj, ampak je blo v 5 min vse gotovo. Dobila sem pa slikico in po pošti rezultate. Dr. Pelkičeva pa mislim da ti UZ tudi posname na dvd, tako, da ga imej zraven in jo vprašaj. Uživaj, ful lepo bo!

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: nuhalna svetlina
29.8.2007 21:27:47   
J.L.
Ali se za NS moram naročit sama ali mi da napotnico osebni ginekolog? Isto vprašanje za morfologijo? Je treba plačat pregleda?

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: nuhalna svetlina
29.8.2007 21:39:18   
bina30
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

Ali se za NS moram naročit sama ali mi da napotnico osebni ginekolog? Isto vprašanje za morfologijo? Je treba plačat pregleda?


Jaz sem za oba dobila napotnico, samo sem si NS plačala sama, ker v porodnišnici ne bi prišla pravočasno na vrsto, morfologijo pa sem šla delat na napotnico, ker se za ta pregled ne mudi tako. Sem v 26 tednu (vsi pravijo, da se morfologija dela do 24t) in se je vse super videlo. Tudi mali pimpekuser posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: nuhalna svetlina
29.8.2007 21:59:22   
J.L.
Hvala Bina! Do katerega tedna, pa je priporočljivo opravit nuhalno?

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?