|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
17.4.2006 19:35:03   
puncica
Meni ni všeč

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
17.4.2006 19:37:40   
SanjaS
ne vem kaj naj... vse ste povedale prav vse misli, ki so mi rojile po glavi, zato sem vas tudi vprašala.

Problem je v tem, da se z VSEMI strinjam in še vedno ne vem  kaj naj...

Pri vsem tem mi nekako ne gre iz glave al bina in njen KRASNODAR...

Morda je pa  Jordan neke vrste moj Krasnodar... no, pa upam, da pri njemu ne bomo velikokrat viseli pri zobozdravniku (morda si bo pa zaradi svoje podpisane krtačke za zobe z večjim veseljem umival zobe).

Michael Jordan mi je pravzaprav všeč, čeprav dvomim, da mu bo podoben....Kar  se tiče pomanjševalnice, ga bom težko ljubkovalno klicala, ker bo ( če sodim po porodni teži njegovih sester ) tako ali tako tak velikan, da bo treba uporabit kvečjemu "povečevalnico"....

Sicer pa vem, da gre za pravzaprav nekoliko svetopisemsko ime, Jordan je reka v kateri je bil krščen Jezus.
Obe starejši sestri imata imeni, ki pomenita vodo, zato se mi nekako zdi zadeva zaradi tega zelo v redu.
No in vse to sedaj premlevam skupaj z vami...

Hvala za pomoč.

Lep pozdrav,

S.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
17.4.2006 19:40:21   
Anonimen
Meni tudi ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
17.4.2006 19:48:09   
kiarra
Meni je pa ime noro dobro in moram priznat da si mi dala idejo za mojo bebico. Ful je lepo ime, ima lep pomen,...
Aja pa ne oziraj se na druge, pa na te fore da je to priimek, ker priimek je tudi Aljaž, Aleš, Klemen,...
Hvala za idejouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
17.4.2006 21:20:01   
Anonimen
Jordan mi je srednje všeč.

kaj pa Jonatan?

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
17.4.2006 22:06:44   
ElaM
Meni ni všeč. Spominja me na Jordanijo.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
17.4.2006 22:12:14   
Marogica
Mene Jordan spomni najprej na reko in mi je všeč, ko se spomnin na Air Jordana, me mine, za otroka pa tako ime ne bi izbrala. Mislim, da se starši premalokrat vprašamo, kako se bo počutil otrok ob svojem imenu. Jaz samo upam za moja dva, da mi ne bosta nikoli očitala, da sem jima dala grdo ali čudno ime.
Poseben ali edinstven je pa vsak otrok tako ali tako, pa sigurno ne zaradi imena, temveč zaradi osebnosti, v katero se bo izoblikoval tudi s pomočjo staršev.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
17.4.2006 22:14:56   
vampirka
Jaz imam sodelavca z imenom (ne priimkom) Jordan in je zrasel v popolnoma zdravega, normalnega in uspešnega moškega user posted image  ...je pa primerjava imena s supergami malo bolana...a vas potem vsi Matici spominjajo na avtomobile, vse Nike na borzno-posredniške hiše, vsi Jošti in Luke na sir,...zapomnite si, da stvari dobivajo imena po osebah in le redko obratno. 

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
18.4.2006 17:09:13   
HuAnita
Meni je všeč, samo če je z D in ne Đ.
Ampak mi je morda bolj za dekle? user posted image
Kaj je že tista prsata iz Anglije?user posted image

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
18.4.2006 19:01:18   
SanjaS
Ja, je. Tista prsata.

Upam da on ne bo mel takih.... Vsaj prvih 90 let.

To je v bistvu zelo unisex ime, če gremo gledat v svetovnem merilu...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kakšno se vam zdi ime Jordan?
18.4.2006 19:30:54   
SanjaS
Kar se tiče nenavadnih imen imam pa izkušnjo pri starejši hčeri iz prve roke.
Ime ji je TISA.

Čudno?
Zeloooo, pred 10 leti. Tašča je skoraj v nezavest padla, da o okolici niti ne govorimo. 

Ko je naša Tisa veselo odrajžala v vrtec, je po parih mesecih prišla s predlogom, da je njeno ime obupno in da ga je treba nemudoma zamenjati. Zakaj? V vrtcu je bila neka punčka po imenu Kornelija, ki je rekla da  ime Tisa zveni kot Pesa in jo je vztrajno zafrkavala v tem smislu: "Tisa - Pesa". Najbolj smešno pri tem je, da se zadeva nikakor ni rimala in se tudi zafrkantki nekako ni usedla za dolgo na jezik.

No, minilo je nekaj let in če jo danes vprašam kako ji je všeč njeno nenavadno ime, reče, da ga nikakor ne bi zamenjala za kakšno drugo in da ji je prav všeč. 
Poznam  namreč 33 letno Špelo, ki se ji je njeno ime zdelo grozno, ker ona bi pa veliko raje bila Elizabeta.
Kaj hočem povedat? Zdi se mi, da je vse skupaj povezano s samozavestjo osebe, ki neko lastnost ima. 

No, seveda so povsod neke meje normale, ki so za nekoga zeloooo daleč narazen, za drugega pa precej blizu...
Vse je odvisno iz katere perspektive gledamo.
N.pr. če bi pred 30 leti dal otroku ime Jona, bi številni padali v nezavest (nekateri bi še danes), danes je pa to, če gledamo predloge sodobnih imen nekaj normalnega.

Ravno zato vas sprašujem, ker me zanima kaj se vam zdi, kako široke so vaše meje in iz katere perspektive največkrat gledate na tozadevno limanje nove lastnosti bitju, ki ga rodimo ...



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




POSVOJITEV
agnes

Ali bi posvojili otroka?

Ne. (16%)

Ne vem, se ne morem odločiti. (12%)

Da, ampak se moj partner/partnerica ne strinja. (4%)

Da, če bi bilo dolgoletno zdravljenje neplodnosti neuspešno. (60%)

Da, v prihodnosti nameravam posvojiti otorka. (7%)

Da, to sem že storil/storila. (1%)


Število vseh glasov: 399

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!